[ankieta] Znane postacie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W końcu to strażnik Texasu ;)

The Lone Ranger i jego przyjaciel :ind: Tonto oraz koń Silver

To prawdziwy strażnik Texasu oraz legenda amerykańskiego radia najpierw, zanim się pojawiła TV - a potem licznych Westernów pif paf

potem się dopiero liczy Bonanza oraz John Wayne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu tak mało Indian? Głosuję za Szalonym Koniem.
 

DeletedUser24235

Gość
Gość
A mój Luck Skywalker został usunięty...Sprawiedliwości trochę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie Clint Eastwood :) Najbardziej pasuje do dzikiego zachodu :ind:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Bez jaj :] Czy tylko Chuck Norris kojarzy wam się z dzikim zachodem ?

Mi na przykład najbardziej odpowiadałaby postać z książki Karola Maya,
bądź John Martson z RDR :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chuck Norris albo Jesse James albo ten indiański wódz Wanitue czy jakos tak nie umiem tego napisać
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Co wy macie z tym Chuckiem Norrisem:&:!!! Czy wy w ogóle wiecie, że "Strażnik Teksasu" to nie western?!? Dla noobów, którzy nie wiedzą:Kliknij, przeczytaj i zapamiętaj skoro grasz w the-westa!

Ja osobiście proponuję Clinta Eastwooda - należy mu się::)): - miał najciekawsze westerny, szczególnie Wyjęty z pod prawa Josey Wales.

p.s. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim ostrym postem, ale widać, że niektórzy nie oglądali zbyt wielu westernów lub mają zbyt duże poczucie humoru, ponieważ Chuck Norris na prawdziwym dzikim zachdzie jest ironią a to mnie denerwuje...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liga Niezwykłych Dżentelmenów

Liga Niezwykłych Dżentelmenów to jest moja propozycja.
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Clint Eastwood, tak zagłosowałem. Jest to postać jak dla mnie bez której nie wyobrażam sobie westernów - klasyka :) Zdecydowany głos na niego... Z chęcią widziałbym go w TW :D
 
tylko pada pytanie czy wogole napewno czegos takiego chcemy?! bo znajac TW to bedzie jakas lipa za brylki, a raczej za duzo brylek...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje propozycje

Mój pomysł na postać to:

Chuck Norris
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakiś set na podstawie gry Call of Juarez: Więzy Krwi, najlepiej wzorowany na Rayu McCallu - to byłaby nie lada gratka.

Z kina - może coś związanego z filmem Siedmiu Wspaniałych, starczyłoby na set.

Questy na podstawie wyżej wymienionych produkcji tez powinny być ciekawe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chuck Norris na prawdziwym dzikim zachodzie jest ironią a to mnie denerwuje...
The West nie jest przecież prawdziwym dzikim zachodem:p Idąc twym tokiem myślenia, broń fortowa o nazwie Arkebuz jest ironią, praca -zrywanie trzciny cukrowej- również.
To tylko gra:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co wy macie z tym Chuckiem Norrisem:&:!!! Czy wy w ogóle wiecie, że "Strażnik Teksasu" to nie western?!? Dla noobów, którzy nie wiedzą:Kliknij, przeczytaj i zapamiętaj skoro grasz w the-westa!

Ja osobiście proponuję Clinta Eastwooda - należy mu się::)): - miał najciekawsze westerny, szczególnie Wyjęty z pod prawa Josey Wales.

p.s. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim ostrym postem, ale widać, że niektórzy nie oglądali zbyt wielu westernów lub mają zbyt duże poczucie humoru, ponieważ Chuck Norris na prawdziwym dzikim zachdzie jest ironią a to mnie denerwuje...

Popieram ludzie chuck norris to żaden gościu z dzikiego zachdu to że się nazywał steażnik texasu to nieznaczy że... zresztą wiecie o co chodzi i mam nadzieję że się opamiętecie.


Z ankiety chciałbym Lucky Luke,Winnetou ale zaznaczam w ankiecie że mam własne zdanie a to zdanie to Billy Kid-no faktycznie jak takiej ważnej osoby nie uwzględniliście billy i lucky leke to najważniejsze postacie dzikiego zachodu. A jak już mowa o czarnych charakterach to może kogoś z bandy daltona najlepiej daltona nawet jest zadanie banda daltona. W każdym razie ja obstawiam Billego Kida i już
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
A propos Chucka Norrisa - Ile pompek zrobił Chuck Norris? - Wszystkie!.

Dawajcie Clinta Eastwooda w zielonym poncho. :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry