[ankieta] Znane postacie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chuck Norris, właśc. Carlos Ray Norris . Zdecydowanie on :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jestem za Winnetou lub Old Shaterhandem

PS: Uspokójcie się z tym Chuckiem Norrisem, przecież on nawet nie był na Dzikim Zachodzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie Charles Bronson... Moderatorzy i inni gracze- nie denerwujcie się że inni nie kojarzą nikogo, poza Chuckiem Norrisem, z dzikim zachodem. Najczęściej są to jeszcze dzieci,które nie poznały nikogo innego. Ja wybrałem mojego faworyta (pewnie przegra, ale mu kibicuję), mimo że to nie moje czasy, gdyż miałem przyjemność zapoznać się z paroma filmami (jako człowiek z harmonijką z ,,Once Upon a Time in the West" powinien przypominać tę tematykę),jednak inni mogli nie mieć takiej możliwości, więc na nich tak nie jeźdźcie.(Mógłbym wybrać Cleanta, ale wybierają go wszyscy, więc będę oryginalny ::DD:).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwię się do tej pory że w grze nie ma tak kultowej postaci jak Cleant :D

PS:W Ankiecie była odp:Red Dead Redemption, może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi? Bo ja wiem jedynie, że istnieje taka gra :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Gość
Gość
PS:W Ankiecie była odp:Red Dead Redemption, może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi? Bo ja wiem jedynie, że istnieje taka gra :)

Myślę, że chodzi o bohaterów z tej oto gry. Głównymi bohaterami byli bodajże
John Marston oraz jego syn Jack.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie też tak myślałem, ale wszystko by było jasne jakby napisali : Bohater(Red Dead Redemption), bo sam tytuł gry mało mówi :D No ale John Marston byłby ciekawy ( syn mniej ) .
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Ja bym był za Ray'em McCall, i także za Doc'iem Holliday lub Johna Hex
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde ludzie, nie zrozumieliście pierwszego posta Onufrego?? Dla tych którzy nie są za wymienioną w ankiecie postacią!! Dlatego teksty jak popieram Clinta Eastwooda czy tam Johna Marstona są nie na miejscu bo, było w ankiecie zaznaczać!!

Jedynie kilku ogarów tu jest, i powiem, że dość ciekawe macie pomysły.
Tylko za dużo za Chuckiem.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
!!!!!!!!!!!!!!!

Oto moje propozycje:
-pinki łinki
-dipsi
-lala
-po
Tulimy.


A tak na poważnie to:
-Maciek z klanu
-Krowa bez dojków
-Woda jest mokra
-Wtetrzne słońce
itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy ktoś o tym pisał ,ale Billy Kid oczywiście
 

DeletedUser29070

Gość
Gość
Ktoś już pisał że chciałby widzieć Chucka Norrisa, ja także bym go wybrał ;]

W ankiecie go nie zauważyłem więc zaznaczyłem Winnetou ;]
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
też postawie na Chucka Norrisa

Chuck Norris potrafi zamknąć szufladę na klucz tak szybko, ze jeszcze zdąży zostawić go w środku.
 

DeletedUser25150

Gość
Gość
@UP
No przecież to Chuck Norris.Widzę ,że nie zrozumiałeś żartu ^^
Jednak też jestem za Chuck'iem
 

DeletedUser29075

Gość
Gość
Ja nie wyobrażam sobie dzikiego zachodu bez... Bonanzy jest to kultowy film, niektórzy może go nie pamiętają ::(:
Pamiętacie tą muzykę na początku każdego odcinka?

Moim skromnym zdaniem powinniśmy dążyć aby gra pod wszystkimi jej względami kojarzyła się z dzikim zachodem. Chuck Norris ewidentnie nie kojarzy się z tym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry