Avatary stare i nowe

  • Rozpoczynający wątek Catui
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie?

  • Tak

    Głosy: 126 67,0%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 40 21,3%
  • obojętne

    Głosy: 22 11,7%

  • W sumie głosujących
    188
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po aktualizacji da się tylko sobie stworzyć avatar a nie wybrać. Nie którzy jak zaczynają na nowym świecie to chcieli by mieć stare avatary. A tu aktalizacja i nie mogą! Moim zdaniem powinno być tak, że jak na poziomie 10 wybieramy klasę
postaci to jak klikniemy na podgląd to wyświetlały by się nasze stare dobre avatary. Po wybraniu starego avatara dało by się sobie stworzyć nowego, ale już nie odwracalnie. Komentarze mile widziane.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jestem za.

Zaczynając grac po aktualizacji (dobijając 10lv) nie można już wybrać starego avatara, co jest krzywdzące dla nowych graczy który stare avatary polubili.
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Miałem robić właśnie taki pomysł ale nie chciało mi się. Jak najbardziej na TAK!

Nie odbierajcie nam elementów starego the westa!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja na nie
aktualki są po to żeby uaktualniać
grę co z tego że tu będzie 99.99
na tak
jak innogames i tak tego nie zmieni nam się nie podobają ale może Niemcom bądź jankesom się podobają
jeżeli chcecie stare Awarki musielibyście proponować nową wersje gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do ljuki- Tu się mylisz- wiele propozycji graczy weszło do gry.
Dział propozycje jest po to by coś proponować, a nie od razu wprowadzać. To że tobie się coś nie podoba to nie znaczy że innym też musi.
jak by innogames nie brało pomysłów od graczy i działało im na szkodę to tracili by graczy (= zyski).

Co do pomysłu jestem za, ponieważ każdy nie tylko starzy gracze mogą podejmować decyzje o zmianie awatana na nowy lub pozostaniu przy starym. To trochę niesprawiedliwe potraktowanie nowych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Powinno być tak: wybierasz klasę, wyświetla ci się okienko z dostępnymi avatarami oraz magiczny guzik "stwórz własny avatar". Pomysł oczywiście na TAK, nowe avatary nie przypadły mi do gustu.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Mi się owe avatary podobają :)
Przynajmniej gracze nie wyglądają jak jakieś klony...
Myślę, że niedługo wejdzie jeszcze jakaś aktualizacja do tych avatarów.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
A ja uważam, że tak jak teraz jest, jest dobrze! Dając na nowych światach możliwość wyboru między dwoma, mocno różniącymi się od siebie, rodzajami awatarów wprowadzimy zamęt i nieestetyczny wygląd postaci.
 
A ja uważam, że tak jak teraz jest, jest dobrze! Dając na nowych światach możliwość wyboru między dwoma, mocno różniącymi się od siebie, rodzajami awatarów wprowadzimy zamęt i nieestetyczny wygląd postaci.

Jest w tym sporo racji. Głupio wygląda kiedy większość mają avatary nowego typu a niektórzy stare. Pomyślcie ile pracownicy IG się namęczyli żeby zrobić kreator avatarów? Stare awatarki pojawią sie na oldskulowym świecie, o ile ten wejdzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To właśnie gracze chcieli,aby każdy avatar wyglądał inaczej,teraz znowu milion kombinacji.Niech zostanie tak jak jest,przynajmniej mamy twórcze zajęcie wybieraniem wąsów,blizn i włosów.
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jest w tym sporo racji. Głupio wygląda kiedy większość mają avatary nowego typu a niektórzy stare. Pomyślcie ile pracownicy IG się namęczyli żeby zrobić kreator avatarów? Stare awatarki pojawią sie na oldskulowym świecie, o ile ten wejdzie.

Jeśli chodzi o oldskul
Jak pisał @Onufry:
Na dzień dzisiejszy brak możliwości technicznych.

Tak więc, narazie nie ma co liczyć na oldskul i tym faktem jestem zawiedzony bo jeśli takie możliwości będą to pojawią się pewnie za kilka lat.:(:(:(.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Bardzo dobra propozycja dla nowych graczy.
Jestem na TAK !

Niech każdy gracz ma prawo wyboru co do swojej postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny był projekt Parszywego Indora że wybieramy awatara i dopiero wtedy go edytujemy.
Ubranie nie powinno się bardzo różnić tylko kolorem i małymi detalami,
Każda klasa ma specjalną brodę itd.
Jak by tak było to by było najlepiej.
Ale w regulaminie jest napisane że nie można propozycji o awatrach i za chwilę zamkną.
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
Nie czemu? bo mi avki nie pasowały stare :meks::D
 

DeletedUser9644

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak, mi bardzo podobają się stare avatary, zapewne jak wielu innym graczom
 

DeletedUser26560

Gość
Gość
Witam

Ja jestem na kilku światach i mam stare i nowe awatary.
Nowy świat powinien mieć nowe awatary. Jest to urozmaicenie dla graczy.
Zysk dla IG bo, za cześć zmian w awatarze po raz 2 płacisz bryłkami. Gdy firma ma zyski to ma motywacje do wprowadzania zmian. ::)):
Jeśli komuś podoba się stary awatar to go nie zwiania na starym świecie. :eek:kul:
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Jestem na nie.
Aktualizacje wchodzą po to, żeby zmieniać grę. Trzeba się rozwijać.
Niespecjalnie podobały mi się nowe awatary, ale się dostosowałem a po czasie nawet przyzwyczaiłem.
Zdecydowanie bez sensu jest mieszanie starych i nowych awatarów na jednym świecie.

Aczkolwiek pojawia się tu znowu motyw świata "oldskulowego".
Tylko to już chyba zamknięty temat ;)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Jestem na nie.
Aktualizacje wchodzą po to, żeby zmieniać grę. Trzeba się rozwijać.
Niespecjalnie podobały mi się nowe awatary, ale się dostosowałem a po czasie nawet przyzwyczaiłem.
Zdecydowanie bez sensu jest mieszanie starych i nowych awatarów na jednym świecie.

Aczkolwiek pojawia się tu znowu motyw świata "oldskulowego".
Tylko to już chyba zamknięty temat ;)

Niekoniecznie - trzeba spełniać wolę ludu, tym bardziej jeśli "za" przemawia zdecydowana większość. A temat świata oldskulowego odżył w czasie konkursu dot. historii The West.

Pamiętacie jeszcze grę przed wejście v1.10?!?!

Ku pokrzepieniu serc wrzucam:

image_the_west_1.jpg

the-west.jpg


Wprawdzie to nie są moje zdjęcia, znalezione na necie, ale warto chyba to zapamiętać :D.
 
Status
Zamknięty.
Do góry