Battlefield 3 czy Call of Duty MW3?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

W co zagrasz jesienią?


  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba w wydaniu lipiec - sierpień. Ja lubię CoDa obecnie gram w CoD4 modern warfare jak ktoś gra to piszcie wersja 1.6.565 nick SzymPietrek pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
W większości shooterów są polskie servery, bc2(G4G), CoD4, więc to żadna niespodzianka:p
Swoją drogą, ciekawe, jak wielu graczy ubędzie bc2 po wprowadzeniu bf3
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostały bodajże 3 dni testowania bf3, jak Wam się podoba beta? Moim zdaniem, powinni do otwartej bety udostępnić Caspian Border, a nie Metro, takie codowate
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie działa na moim wypasionym kompie, zbudowanym rok temu z najlepszych dostępnych na rynku części.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A w to coś można jakoś legalnie zagrać?
Jeżeli tak to jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram w CoDa4 pif paf ale ostatnio czytałem (nie przeraźcie się) CD-action no i co tam ciekawego przeczytałem, że jeżeli chodzi o multiplayer to COD przegrywa z BF 1:10 :oops:

Spytam z ciekawości: co jest nie tak z CD-Action?
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Jutro o północy beta się kończy, wczoraj rano udostępniona została mapka Caspian Border dla wszystkich bez hasła - gorąco polecam, gra się naprawdę świetnie, a te samoloty... coś niesamowitego - nie ma większej satysfakcji od zestrzelenia wroga lecącego z naprzeciwka i zbombardowania campera w krzakach :p

@Onufry, wszystko masz tu: http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Onu: Nie musisz grać słabo w FPS-y, żeby być kiepskim w BF-ie, znam to z autopsji... Może w drugą stronę też działa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22933

Gość
Gość
Ja jednak tym razem wybrałem BF3, ale w Cod'y też pykałem i uważam, że są świetne. BF3 wybrałem ze względu na multiplayer, ale póki co trzeba postawić windows 7, bo na XP już nie pójdzie :( I niestety nie będę miał przyjemności z bety :(

No, ale preorder już kupiłem ::D:

↓Ja swojego w empiku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1170

Gość
Gość
No i BF3 już wyszedł :) Ja już swoją kopię limitki odebrałem, chętnie bym z kimś pograł (zwłaszcza co-op) - wysyłajcie zaproszenia do battleloga (nick Doko), mile widziany mikrofon :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozważałem BF albo MW 3... ale teraz jak widzę wybór podjął się sam... nie mam visty ani w7 :D,szkoda ale trudno...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W weekend będę miał EL Battlefielda, ale wcześniej muszę system zmienić.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
W Tesco tylko jutro BF3 będzie w cenie 98 złotych, jak ktoś jeszcze nie ma preordera, to naprawdę warto to rozważyć - ponad 30 złotych taniej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zazdroszczę posiadaczom w7 obecnie.... o viście nie mówie bo każdy wie ile to... coś jest warte ;). popykał bym w BF'a... no ale cóż, może mw 3 nie będzie takie podłe .
 

DeletedUser18102

Gość
Gość
Ja obecnie gram w Black Opsa [ nick steam: ovner96]. Wiele osób uważa, że BF jest bardziej realistyczne, ponieważ wszystko można tam zniszczyć. Duża mapa to kilka budynków mniej nie robi różnicy, ale weźmy na rzut pierwsza mapa z Black Opsa Array: 1 wielki budynek na środku mapy. Gdy można było go zniszczyć to nigdzie nie byłoby ochrony przed pociskami. Kolejna mapa Nuketown - 2 małe domki - zniszczone = spawnkill. Dlatego uważam, że mw3 będzie lepsza pod względem grywalności. I co z tego, że BF3 ma lepszą grafikę, to tak jakby nie grać w minecrafta, bo jest pixeloza.

BTW: ten perk z MW co pozwalał mieć 2 różne bronie to Przesada.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam tego Battlefielda i moje pierwsze odczucia są mieszane... nie podoba mi się (i to bardzo) system dołączania do serverów w multi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- na battleloga wiele osób narzekało:)
@Arhol, uwierz mi, Vista nie jest taka zła jak ją malują;)
@topic, pomimo tego, że sam miałem w planach kupno bf3, to jednak stwierdziłem, że zostanę przy bc2. Po becie na metro miałem odczucie, jakby to była po prostu lekko podkolorowana bc2, z możliwością leżenia i latania myśliwcem. No sorry, ale nie chcę płacić 130 zł bodajże za grę, którą już mam...
Co do CoDa- już wolę kupić tego MW1 za bodajże 60zł w empiku(wiem, chora cena ale cóż...) niż karmić acti. Osobiście na MW1 skończyłem swoją przygodę z CoDem(kilka minut jeszcze pograłem w Black Opsa i World at War) i nie mam zamiaru kupować MW3.
BTW, wymagania MW3 widzieliście? Silnik ten sam z CoDa 4, nic się nie zmienia w mechanice gry a one rosną, hmm... Cóż, Nvidia, Intel i te inne firmy też muszą zarobić. A oni nie musieli pisać wymagań, mogli po prostu kazać spojrzeć na pudełko od Black Opsa...
 
Status
Zamknięty.
Do góry