Bitwa fortowa na Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32142
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Patelkowa

Członek obsługi gry
Kalendarz, jest umieszczony na próbę. Jeśli, będą forty podpalone przed czasem utrudniając nam wywołanie fortów, kalendarz zniknie.

A czy jak TWT nie będzie wywoływał fortów 24h przed to kalendarz też zniknie? :p
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A może w końcu zdali sobie sprawę że te bitwy są nie potrzebne :D

Zamiast robić takie bitwy które nic nie wnoszą w rozgrywkę nie mówiąc że dzięki nim nie przekonają do bitew nmowych graczy, bo na takiej koleś dostanie 50-100 obli a na zwykłych w zależności od online lub offline 1-21 dziennie.


Dajcie sobie w koncu spokój z tymi bitwami !!!!!!!!! Wprowadźcie coś do normlanych bitew żeby przyciągnać graczy.
 
Jak to Etriel napisała: "Dokładne informacje będą zamieszczone na 24h przed bitwą. "

gdzie te informacje :?: albo powiekszcie czcionke bo nie widze ...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Oj poczekajcie na pewno niedługo pojawi się jakaś wymówka.

Dziwne tylko że tylu siedzi w tym TWT i nikt nie potrafi przypomnieć Etriel że mają być bitwy wywołane.

A potem się dziwią że gracze po nich jeżdżą za to że zbijają bąki bo przecież mają taki ogrom pracy że się z niczym nie wyrabiają.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jak dla mnie bitwa powinna być raz na miesiąc, i nagrody to co najmniej 300-400 oup albo jakaś stalówka. A na odpowiedź sobie poczekacie, ja napisałem do supportu 6h temu zero odzewu, spotkałem na czacie jednego to odpowiedź po 2 min dostałem :p
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Jak dla mnie bitwa powinna być raz na miesiąc, i nagrody to co najmniej 300-400 oup albo jakaś stalówka. A na odpowiedź sobie poczekacie, ja napisałem do supportu 6h temu zero odzewu, spotkałem na czacie jednego to odpowiedź po 2 min dostałem :p

Z tym 300-400 UOP to raczej zły pomysł. Dla mnie jest ok z terminami i nagrodami , no fakt są obsuwy ale w sumie cieszmy się że to wgl jest ;)
 

krzyzakp

Zasłużony Emeryt
Macie racje, bitwy nie zostały wywołane na dzis z naszej winy. Dlaczego i kto miał wywolac zostawie juz dla siebie i Etriel, we dwojke wyjasnimy to wewnetrznie.

Jutrzejsza bitwa bedzie wywołana wieczorem, zajme sie tym jak bede mial swobodny dostep z domu do swojego komputera.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Macie racje, bitwy nie zostały wywołane na dzis z naszej winy. Dlaczego i kto miał wywolac zostawie juz dla siebie i Etriel, we dwojke wyjasnimy to wewnetrznie.

Jutrzejsza bitwa bedzie wywołana wieczorem, zajme sie tym jak bede mial swobodny dostep z domu do swojego komputera.

O i takie posty powinne być wzorem dla reszty TwT ( tych którzy się chowają)

Prosty komunikat. Napisał wprost czyja wina, kiedy zostaną wywołane itd.

Inni by jęczeli na ,,hejtów" lub by olali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Macie racje, bitwy nie zostały wywołane na dzis z naszej winy. Dlaczego i kto miał wywolac zostawie juz dla siebie i Etriel, we dwojke wyjasnimy to wewnetrznie.

Jutrzejsza bitwa bedzie wywołana wieczorem, zajme sie tym jak bede mial swobodny dostep z domu do swojego komputera.

chwali się twoja postawa, ale też fajnie jeśli rzeczywiście zrobili byście coś z tym nieróbstwem, bo widać że niektórzy za bardzo już tam zagrzali stołki i czują się za pewnie. Może pora wymienić część składu
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
chwali się twoja postawa, ale też fajnie jeśli rzeczywiście zrobili byście coś z tym nieróbstwem, bo widać że niektórzy za bardzo już tam zagrzali stołki i czują się za pewnie. Może pora wymienić część składu

to prawda świeża krew by się przydała jacyś ambitni chcący się wykazać co jak co ale wtedy kiedy jest rotacja efektywność pracy wzrasta
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
to prawda świeża krew by się przydała jacyś ambitni chcący się wykazać co jak co ale wtedy kiedy jest rotacja efektywność pracy wzrasta

Taka świeża krew często jest hamowana, tak żeby za bardzo się nie wychylał. Albo przez kolegów po fachu, albo przez samych graczy. Wyjdzie taki świeżak z fajną, nową inicjatywą a tu baaach! Same pretensje. I motywacja spada ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mówię zasiedzieli się, czują ciepło i bezpieczeństwo i w sumie nic dziwnego, jak samej CM nie widać Bóg raczy kiedy była tu ostatnio. I mówicie że nie ma napinki na linii gracze- twt, jasne że nie ma bo twt wszystko zlewa, a gracze muszą się wnerwiać. Zaczynając od tego że CM obiecywała że postawa się zmieni, a wyszło jak zawsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jak już wywołaliście fort na jutro i mają być ustawienia niestandardowe to wypadałoby napisać jakie ::D:::D:
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Te ustawienie to porażka... Nie wiem kto to tak podzielił.
Bob + pp vs zawa + żołnierz ... Serio ?
 

krzyzakp

Zasłużony Emeryt
to jak już wywołaliście fort na jutro i mają być ustawienia niestandardowe to wypadałoby napisać jakie ::D:::D:

Wszystko bedzie, tylko jak sie wywoluje na 11swiatach bitwy, potem trzeba ustawic wymagania, potem poprzesuwac tych, co sie zapisali po wywolaniu, a przed ustawieniem wymagan, to jednak schodzi chwila...

Nie mowiac ze jeszcze nagrody musze ustawic (a najpierw wymyslec). A wszystko przy kolacji ;)

Veinzord - moge Ci zagwarantowac ze jak bym nie ustawił to by ktos protestował. A bob+zolnierz vs zawadiaka+PP były lepsze? Zaraz ktos powie ze tak, inny nie.. NIkt nie zmusza do rozgrywki, za tydzien (i ciut), 23go bedzie bitwa bez ograniczen (poza ilosciowym na kazdej ze stron).


Skoro juz zaczeliscie dyskusje, to podzielcie sie, co byscie widzieli jako nagrode dla kazdej ze stron w bitwie. Tylko pamietajcie zeby to byly "drobiazgi" a nie np. 1pkt umiejetnosci. Przykałdowo - kawa, herbata, 50obligacji, skrzynka z rupieciami itp.


Edit: ogłoszenie wrzucone, wiec formalnosci dopełnione.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Wszystko bedzie, tylko jak sie wywoluje na 11swiatach bitwy, potem trzeba ustawic wymagania, potem poprzesuwac tych, co sie zapisali po wywolaniu, a przed ustawieniem wymagan, to jednak schodzi chwila...

Nie mowiac ze jeszcze nagrody musze ustawic (a najpierw wymyslec). A wszystko przy kolacji ;)

Veinzord - moge Ci zagwarantowac ze jak bym nie ustawił to by ktos protestował. A bob+zolnierz vs zawadiaka+PP były lepsze? Zaraz ktos powie ze tak, inny nie.. NIkt nie zmusza do rozgrywki, za tydzien (i ciut), 23go bedzie bitwa bez ograniczen (poza ilosciowym na kazdej ze stron).


Skoro juz zaczeliscie dyskusje, to podzielcie sie, co byscie widzieli jako nagrode dla kazdej ze stron w bitwie. Tylko pamietajcie zeby to byly "drobiazgi" a nie np. 1pkt umiejetnosci. Przykałdowo - kawa, herbata, 50obligacji, skrzynka z rupieciami itp.

Wygrani +15k expa, przegrani +5k expa

wygrani 25 bryłek, przegrani 50 oup
 

krzyzakp

Zasłużony Emeryt
Spraw expa jest dosyc sliska - dla np. 40poziomu to pokazna ilosc. Dla 145 to juz groszowa... Stad jak juz to napoj madrosci (mały, duzy, zwykły albo inny).

Co do bryłek - jezeli atakujacy wygraja, w sumie 3500bryłek zostanie rozdanych.. Tyle to nawet przez pare konkursow nie jest rozdawanych, stad nie sadze by taki pomysł zyskał aprobate "biura", bo bez jego zgody nie mozemy takim budzetem operowac. Obligacje dla przegranych jak najbardziej juz by mogły byc.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
W takim razie rozdawajcie kody bonusowe, precle, dolary, punkty weterana i co jeszcze się da :D
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Jak dla mnie bez sensu są takie nagrody. Każdy pcha się na atak i prawie zawsze jest tak że atakujących jest 2x więcej. Moim zdaniem nagrody po obu stronach powinny byc takie same bo nawet najlepsi fortowcy raczej nie mają szans jeśli ich jest 40 a atakujących koło 100 ;) Dopracowałbym to , no ale to tylko zdanie jednego gracza :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry