Bitwa fortowa na Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32142
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
zart totalny, trzeba bylo dac same boby do obrony, przynajmniej bitwa by sie skonczyla po 3 turach, zamiast strzelac dodatkowe 10 rund w 3 osoby w ostatniego pepeka co sie uchowal z 12k hp
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Trzeba było rzucić pepków, bobów i żołnierzy v zawadiacy
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Bobów pewnie będzie z 3 , pepeków z 5 a ataku z 50 :D mówię o starych światach ;p

Więc co to za walka ?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wszystko bedzie, tylko jak sie wywoluje na 11swiatach bitwy, potem trzeba ustawic wymagania, potem poprzesuwac tych, co sie zapisali po wywolaniu, a przed ustawieniem wymagan, to jednak schodzi chwila...

Nie mowiac ze jeszcze nagrody musze ustawic (a najpierw wymyslec). A wszystko przy kolacji ;)

Veinzord - moge Ci zagwarantowac ze jak bym nie ustawił to by ktos protestował. A bob+zolnierz vs zawadiaka+PP były lepsze? Zaraz ktos powie ze tak, inny nie.. NIkt nie zmusza do rozgrywki, za tydzien (i ciut), 23go bedzie bitwa bez ograniczen (poza ilosciowym na kazdej ze stron).


Skoro juz zaczeliscie dyskusje, to podzielcie sie, co byscie widzieli jako nagrode dla kazdej ze stron w bitwie. Tylko pamietajcie zeby to byly "drobiazgi" a nie np. 1pkt umiejetnosci. Przykałdowo - kawa, herbata, 50obligacji, skrzynka z rupieciami itp.


Edit: ogłoszenie wrzucone, wiec formalnosci dopełnione.


bez podziałów na klasy postacie, na s10 niema z kim się bić bo olewka totalna pzreciwników i mieliśmy zamiar wpaść na obrone wtedy byłaby bitwa, a tak to kicha straszna. Podział nie ukrywajmy totalny niewypał kto uczestniczy w bitwach ten wie.


Mam propozycję jedną którą móiłem od bardzo dawna zamiast tych bitew które nic nie wnoszą do gry jedyne to że gracze wpadaja biora nagrode i mają wywalone, dajcie lepsze nagrody w normalnych bitwach.

Jeśli chodzi o exp czas najwyższy zamiast wyliczonego exp dawać eliksyry procentowe.

Naprawdę odpuście już te bitwy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eliksiry Mumin są dobre dla wysokich lvl a taki 90 czy 50 po co ma pójść po eliksir który mu da 1500 czy 900 expa?

Jakby nie dłubali przy dropach w skrzyniach,można byłoby się pokusić o wrócenie do korzeni w których po bitwach leciały skrzynie i różnego rodzaju fanty
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Eliksiry Mumin są dobre dla wysokich lvl a taki 90 czy 50 po co ma pójść po eliksir który mu da 1500 czy 900 expa?

Jakby nie dłubali przy dropach w skrzyniach,można byłoby się pokusić o wrócenie do korzeni w których po bitwach leciały skrzynie i różnego rodzaju fanty

Gdzieś na tym forum dałem propozycję, aby bitwy o środkowy fort miały formułę BDB :kak:
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wszystko bedzie, tylko jak sie wywoluje na 11swiatach bitwy, potem trzeba ustawic wymagania, potem poprzesuwac tych, co sie zapisali po wywolaniu, a przed ustawieniem wymagan, to jednak schodzi chwila...

Nie mowiac ze jeszcze nagrody musze ustawic (a najpierw wymyslec). A wszystko przy kolacji ;)

Trochę nie rozumiem. Pewnie macie jakieś spotkanie co x czasu. Nie możecie na takich spotkaniach ustalić nagród dla poszczególnych fortów?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Trochę nie rozumiem. Pewnie macie jakieś spotkanie co x czasu. Nie możecie na takich spotkaniach ustalić nagród dla poszczególnych fortów?

Bardziej między wierszami trzeba czytać, że to nie on miał te bitwy wywoływać tylko inna osoba która dała ciała zapewne nie pierwszy raz z tymi bitwami.
On to ratował .

Szkoda że CM się nie wypowiedział.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Bardziej między wierszami trzeba czytać, że to nie on miał te bitwy wywoływać tylko inna osoba która dała ciała zapewne nie pierwszy raz z tymi bitwami.
On to ratował .

Szkoda że CM się nie wypowiedział.

No tak, ale jakby mieli ustalone co na jakim forcie do wygrania, wymyślanie już odpada ;) Wystarczy dobra komunikacja między nimi samymi i CM.

W każdym razie dobrze, że ratował i brońcie bogowie nie mam do tego pretensji. Dziwi mnie po prostu to, że to nie jest jakoś ustalone i podane do informacji między nimi. Chyba komunikacja w teamie lekko zawodzi (taaak, wiem, za chwilkę się okaże, że jest cud, miód i orzeszki, a nam się wydaje :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko bedzie, tylko jak sie wywoluje na 11swiatach bitwy, potem trzeba ustawic wymagania, potem poprzesuwac tych, co sie zapisali po wywolaniu, a przed ustawieniem wymagan, to jednak schodzi chwila...

Nie mowiac ze jeszcze nagrody musze ustawic (a najpierw wymyslec). A wszystko przy kolacji ;)

.

tak to jest jak się robi to na od.......ol jak gracze zaczęli szum.....

Bardziej między wierszami trzeba czytać, że to nie on miał te bitwy wywoływać tylko inna osoba która dała ciała zapewne nie pierwszy raz z tymi bitwami.
On to ratował .

Szkoda że CM się nie wypowiedział.

a co nas graczy interesuje kto dał ciała... dla mnie dało ciała całe TWT i koniec kropka .......... nie pierwszy i nie ostatni raz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
No tak, ale jakby mieli ustalone co na jakim forcie do wygrania, wymyślanie już odpada ;) Wystarczy dobra komunikacja między nimi samymi i CM.

W każdym razie dobrze, że ratował i brońcie bogowie nie mam do tego pretensji. Dziwi mnie po prostu to, że to nie jest jakoś ustalone i podane do informacji między nimi. Chyba komunikacja w teamie lekko zawodzi (taaak, wiem, za chwilkę się okaże, że jest cud, miód i orzeszki, a nam się wydaje :p)

Z tego co wiadomo z spotkania kóre tam było kiedyś miały być na danym swiecie osoby które amją za to odpowiadać.

Jedyny krzyzak miał odwagę napisać zrobić bitwy itd, a reszta ?? Wiadomo zaraz napiszą hejterzy, lub gdzieś tam u siebie w ukrytych forach pisza żeby nie karmić trola.

Bo nie czaje zrobili rekrutacje są nowe osoby a dalej problemy z podstawami.

Ja kolejny raz apeluje przestańcie te bitwy wywoływać bo raczej nikt nie użyje z TwT takiego argumentu żeby je pozostawić bo ja żadnego plusa nie widzę w tych bitwach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja napiszę do TwT.Odblokowalibyście możliwość odespania hp na tym środkowym forcie przed staczaniem bitw.
Ułatwiłoby to życie nie jednemu kowalskiemu
 

krzyzakp

Zasłużony Emeryt
Ja napiszę do TwT.Odblokowalibyście możliwość odespania hp na tym środkowym forcie przed staczaniem bitw.
Ułatwiłoby to życie nie jednemu kowalskiemu
Fort nalezy do miasta GM, wiec tak jak na kazdym innym forcie, tylko czlonkowie miasta i sojuszu, do ktorego nalezy moga w nim spac. Stad nie ma mozliwosci snu dla innych graczy.


Z tego co wiadomo z spotkania kóre tam było kiedyś miały być na danym swiecie osoby które amją za to odpowiadać.

Jedyny krzyzak miał odwagę napisać zrobić bitwy itd, a reszta ?? Wiadomo zaraz napiszą hejterzy, lub gdzieś tam u siebie w ukrytych forach pisza żeby nie karmić trola.

Bo nie czaje zrobili rekrutacje są nowe osoby a dalej problemy z podstawami.

Ja kolejny raz apeluje przestańcie te bitwy wywoływać bo raczej nikt nie użyje z TwT takiego argumentu żeby je pozostawić bo ja żadnego plusa nie widzę w tych bitwach.
Owszem, było tak kiedys, nie mniej pozniej były zmiany. Obecnie działa to odmiennie. Widzimy ze nie zdaje egzaminu i przed kojena runda bitw o fort srodkowy, postaramy sie wymyslic nowy system wywolywania.
Nowi administratorzy maja zupelnie inne zadania oraz narzedzia dostepne. I ich uprawnienia nie pozwalaja im na wywołanie bitwy na tym forcie ani zmiane jakichkolwiek ustawien.
Patrzac po frekwencji i burzy jaka sie pojawiła po ich nie wywołaniu, to jednak spora czesc graczy je lubi i czeka na te bitwy. Chyba ze to w stylu "zrobmy burze o co sie tylko da, nie wazne czy faktycznie chcemy tego, ale burze trzeba zrobic". Jak tak to pora pomyslec zanim sie zacznie na cos narzekac.


No tak, ale jakby mieli ustalone co na jakim forcie do wygrania, wymyślanie już odpada ;) Wystarczy dobra komunikacja między nimi samymi i CM.

W każdym razie dobrze, że ratował i brońcie bogowie nie mam do tego pretensji. Dziwi mnie po prostu to, że to nie jest jakoś ustalone i podane do informacji między nimi. Chyba komunikacja w teamie lekko zawodzi (taaak, wiem, za chwilkę się okaże, że jest cud, miód i orzeszki, a nam się wydaje :p)

Z jednej owszem, z drugiej patrzymy tez na reakcje na nagrody dotychczasowe. A do tego robimy tez czasem niespodzianki, by inni czlonkowie teamu (oprocz osoby wywolujacej) nie wiedzieli co moze im sie trafic z bitwy.
Komunikacja nigdy i nigdzie nie jest idealna. Co wie kazdy, kto pracował w wiekszej grupie. Zawsze sa jakies nieporozumienia, ale na podstawie tego co sie wydarzyło, postaramy sie zapobiec przyszłym.. Mimo to nie obiecam ze nigdy takowych nie bedzie, o to nie mozliwe.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Patrzac po frekwencji i burzy jaka sie pojawiła po ich nie wywołaniu, to jednak spora czesc graczy je lubi i czeka na te bitwy. Chyba ze to w stylu "zrobmy burze o co sie tylko da, nie wazne czy faktycznie chcemy tego, ale burze trzeba zrobic". Jak tak to pora pomyslec zanim sie zacznie na cos narzekac.

Raczej to drugie. Nawet na pewno. Burza jest bo kolejny raz TwT daje ciała.

Niestety frekwencja to nie argument , dlaczego ?? Bo skąd sie ona niby bierze ?? Bo są wysokie nagrody, gracz wchodzi gdzie chce czy wygra czy pzregra dostaje coś, zazwyczaj wszyscy zapisują się na atak :D

Jakbyście dali np 500 obli plus 2 mln dolców każdemu kto się zapisze to gwarantuje że po 10 minutach byłby komplet z 2 stron.


Tymi bitwami można powiedzieć rozwalacie normalne bitwy, bo na takiej ktoś dostanie 50 obli, a takie Offki chodzące codziennie padają po kilku rundach ale dzieki nim biotwa jakoś wygląda co dostają ?? 2 obli ?? czasem 1 ??

To równie dobrze jak częśc graczy nie lubi bitew a nma takie chodzi tylkow jednym celu, to poproszę żeby co tydz dawać 50 obli za zrobienie 1 pojedynku, ewentualnie za zrobienie 1h pracy to taki ukłon dla fortowców :D

Kiedyś się ludzi nakłaniało próbowało przedstawić argumenty żeby chodzili na bitwy że obli że exp, a teraz ?? Wapdnie raz na tydz na srodkowy dostanie tyle co by uzbierał przez cały tydz a nawet wiecej jakby był offem gdzie tu logika ??
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Wiem, że komunikacja nigdy nie jest idealna ;) Miałam przyjemność pracować (tia nawet miałam "pod sobą" sporą gromadkę, ale mniejsza z tym;) ) w jednym teamie przez dłuższy okres czasu i wiem jak to wygląda od wewnątrz. Wiem ile trudu i nieprzyjemności może wynikać z obecności w teamie. Ja tam jestem optymistką i wierzę, że człowiek uczy się na błędach. Będzie lepiej, o.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
no sorry, ale nikt na siłę nikogo nie robił kolorowym!!!!!!! nie podoba się komuś to papa i rezygnuje.

Wiesz, oprócz tych negatywnych spraw są też pozytywne ;) Ja tam lubiłam to co robiłam ;) Miałam frajdę z pomagania, odpowiadania na pytania, z kontaktu z graczami. Ja tam jestem zdania, że z każdym idzie się dogadać. Trzeba tylko chcieć a nie chować głowę w piasek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry