Bitwy dla Bogaczy ŚWIATA 7

Czy pomysł utworzenia takiej grupy jest dobry ;)?


  • W sumie głosujących
    112

DeletedUser

Gość
Gość
Chętnie dołącze do grupy bogaczy, w poprzednich bitwach nie brałem udziału dlatego mogę położyć głowę pod topór.
Co do kasy- unikaty kosztują w okolicach 9-10k dlatego najlepiej byłoby zachować złoty środek. Przy 60 osobach i 20 przy życiu w kasie zostaje około 80k, po podziale przypada jakieś 4k na człowieka- ciut za mało. Rzecz jasna nie wszyscy którzy znajdują przedmioty ale dla pewności lepiej mieć więcej osób :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie się piszę.

Jedyny problem dla mnie, to pojedynki, które zawsze przegrywam;)

Ale da się to załatwić z sojusznikami:)

HP mam sporo, kase tez sie uzbiera, wiec zdecydowanie to dobry pomysl:)
 
Proponuję w profilu wpisać sobie:

"Uwaga! Biorę udział w walce dla bogaczy. Proszę mnie nie atakować, bo zbieram kasę. Mam dopiero 5683$ przy sobie, a muszę mieć 8000$" ;) :) :)

Znaleziska z wczorajszej bitwy na innym świecie:

kamienny łańcuch, Collt Peacemaker Billa, precyzyjna odtylcówka, Smith & Wesson Schofield Jesseiego James'a


Gdzie tam niedziela...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o to że w forcie spotyka się powiedzmy 4 osoby. Każda z nich posiada 10 000 :) Padają 2, a 2 zgarniają całą pulę

O tym to ja juz myslalem dawno temu tylko zabraklo determinacji. De facto moze byc nawet 1vs1. Tak czy inaczej pojawia sie jednak problem niechcianych uczestnikow. Ja juz dawno nie organizowalem zadnej walki fortowej i nie do konca orientuje sie jak teraz wyglada rekrutacja, ale o ile dobrze pamietam, dopoki sa wolne miejsca nawet "x" nie wyklucza z udzialu w bitwie wiec trzeba by je robic w srodku nocy i byc wtedy online, co i tak nie daje gwarancji, ze nikt nie zapisze sie chociazby jako off.

Warto tez podkreslic, ze kase musza miec tylko ci, ktorzy w danej bitwie maja zginac bo moglo to komus umknac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
NIechciani uzytkownicy nie beda mieli dostepu do czatu i predzej czy pozniej sie ich wybije, dodatkowo trzeba dosc zasadniczo chronic dostep do czatu. Podawac tylko na PW lub szeptem na czacie bitwy.

A co do wypowiedzi mistrza ze 4k na osobe to za malo:
-Obawiam sie ze twojej uwadze umknal fakt ze co 4 osoba wsrod tych co przerzyja otrzymuje gift.
Dlatego 4*4=16
16K dzielimy przez 2 i wychodzi nam cena sprzedarzy =8k
8k to mysle ze to dosc dobry zloty srodek na unikaty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mistrzu, nie zawsze jest tak że co czwarta osoba dostaje. Masz to na papierze? Jeśli tak to dziękuje że podniosłeś moją świadomość. Jeśli nie przestań truć i zauważ że inny także mają racje :)
Od czasu do czasu ale jednak ;d
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mistrzu, nie zawsze jest tak że co czwarta osoba dostaje. Masz to na papierze? Jeśli tak to dziękuje że podniosłeś moją świadomość. Jeśli nie przestań truć i zauważ że inny także mają racje :)
Od czasu do czasu ale jednak ;d
Pozdrawiam

Jak coś Ci nie pasuje to przedstaw to po swojemu a nie czepiasz się innych;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przedstawiłem to po swojemu, nie czepiaj się tylko zerknij kilka postów wyżej..
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiesz...tak jak ty to podales to wchodziloby ze zawsze kiedy przezywasz dostajesz przedmiot.

Na papierze? Hmmm... Mam na wszystkich serwerach razem wzietych, zaliczonych ponad 300 bitew fortowych, wiec jakis obraz tego zagadnienia mam.

A jezeli nie wierzysz moim doswiadczeniom to poczytaj o bitwach dla bogaczy. Na polskich serwerach sa juz opisy prawie 10 bitew. Wystarczy porownac ile przedmiotow wypadlo, a ile ludzi przezylo. I kalkulacja wychodzi jakby nie patrzec +/- 25%.


Chcialbym z gory przeprosic za drobne nieporozumienie. Nazwalem cie mistrzem, co mogloby byc odebrane jako sarkazm, a tak sie sklada ze pod toba kolejno odezwal sie master777 i pomylilem posty:)
Taka drobna uwaga:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście i ja czysto formalnie;)potwierdzam chęć dołączenia do tej elitarnej grupy bogaczy;).


Proponuję w profilu wpisać sobie:

"Uwaga! Biorę udział w walce dla bogaczy. Proszę mnie nie atakować, bo zbieram kasę. Mam dopiero 5683$ przy sobie, a muszę mieć 8000$" ;) :) :)

Znaleziska z wczorajszej bitwy na innym świecie:

kamienny łańcuch, Collt Peacemaker Billa, precyzyjna odtylcówka, Smith & Wesson Schofield Jesseiego James'a


Gdzie tam niedziela...

Tak KZI na pewno ktoś posłucha i będzie na tyle wyrozumiały,aby odpuścić sobie te 1/3 z 8000$:D. Może było by lepsze "mam 250taktyki proszę atakować":rolleyes:

Niezłe cacka :D Billy's PeacemakerSchofield(79-163dmg ,+8 Punkty życia+7 Zaskoczenie)
Jesse James' Schofield(96-148dmg,+8 Taktyka+8 Handel)
Ale jak coś to wolałbym Wyatt Earp's Colt Buntline;)(124-126dmg, +4 Punkty życia,+4 Refleks,+4 Celowanie,+7 Taktyka).Ale lepiej do tego podchodzić z rezerwą i dystansem;)bo jak wiadomo takie itemy niestety nie są regułą w bitwach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wystarczy, że pojedynkowicze z miasta atakuje osoby z takim opisem profilu zafunduję X dla współmieszkańców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żadnych opisów w profilu;) To mają być ciche bitwy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
5k$ wczoraj straciłem bo dni pomyliłem ;)
Będę miał 1.7k$ ;)
Ale się podłoże ;)

UWAGA!!!

U mnie w mieście ktoś się pytał do którego fortu trzeba iść i nie wiem kto ale ktoś wspomniał o bitwie dla bogaczy i może troszkę ludzi przyjść bez kasy!!!

Na następny raz proszę nie wspominać nawet albo jak będą się pytać to do innego fortu wysłać !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
wywaliło mnie z gry i czatu i jestem ciekawa czy ktoś ,coś fajnego znalazł?

ps.:))dla piszących na Pw:)
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
prponuję aby zaatakować 2-3 forty jednocześnie zaoszczędzi to czasu
z atakami na forty.

PS Do czego służą te klucze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja narazie tylko wiem że gracz:
* chudziok
znalazł HdS'a ;)

A co do kluczy to tak jak to mic wytłumaczył:

*Dzięki nim możesz "otworzyć sobie drogę" do "kinder niespodzianki" :D
 
Do góry