Bitwy między miastami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6922
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Jest świetny!

    Głosy: 122 54,5%
  • Podoba mi się.

    Głosy: 44 19,6%
  • Wymaga dopracowania.

    Głosy: 19 8,5%
  • Nie podoba mi się.

    Głosy: 39 17,4%

  • W sumie głosujących
    224
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Własciwie pomysł fajny. Powinienes o tym napisać ZANIM pojawiły się forty. :p Pomyśl ile by było teraz walk. W jednym sektorze 3 forty i dajmy na to 100 miast. Na jeden sektor! Dziennie 50 walk... Nie wydaje ci się że to troszeczke za dużo?
 

DeletedUser6922

Gość
Gość
A kto mówi, że w 1 dniu wszyscy będą się bić? Nie wziąłeś pod uwagę koalicji i miast które nie mają 10k pkts...
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Na Arizonie nie ma 15 bitew dziennie ;]
2. Jest to tylko bitwa między miastami nikt poza nie może brać w tym biernego udziału...

1. No nie ma, lekko przesadziłem, ale wiadomo o co chodzi.
2. Ale pojedynkowicze z miasta i tak są odciągnięci od zajęć i bitwy fortowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak świetny pomysł jestem bobem i jakoś nie krzywdzi mnie ten rodzaj potyczki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za ale używajmy broni długiej, i niech każdy może się dołączyć do bitwy. np jest sojusz co ma dużo miast zakupowych takie co mają po 1-3 mieszkańców (zazwyczaj do tego bobów) i mają przesrane bo ich ciągle jadą w bitwach miejskich a nie mogą mieć wsparcia od sojuszu.
 

DeletedUser6922

Gość
Gość
O murze nie pomyślałem, bo w miastach chyba go nie ma. A im więcej ludzi tym więcej expa i ludzie by rezygnowali z fortów, a to ma być tylko urozmaicenie gry, weź pod uwagę, że miasta, które mają 3 mieszkańców nie wbijają 10,000pkt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mi się podoba lecz zamiasta dostania darmowego spanie itp to powino się dostawać 10% kasy miejskiej przegranego miasta
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Mnie się pomysł jak najbardziej podoba, z racji tego, że jestem pojedynkowiczem.
Bardzo dobrze dopracowany, no jestem na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm ja popieram kilku moich przedmówców w tym że byłby za duży zamęt. Bo wystarczające są bitwy fortowe. Może na starszych światach tyle ich nie ma, ale na nowszych można czasem nie wyrobić :) A pojedynkowicze? Pojedynkowicze też chodzą na forty :) Ciężko zrobić miasto samych fortowców. Zawsze są jacyś pojedynkowicze. I albo idą na bitwę, albo przed bitwą usypiają wrogów. Więc mają co robić :) A z pomysłem to jest dokładnie tak że co w takim razie dla bobów czy pp? Też powinniśmy im wymyślić jakieś zawody a la kto wykopie więcej złota czy kto więcej zbuduje :p heh To tyle ode mnie :)
 
Nie,nie nie.Pomysły tego typu bądź o tematyce podobnej już pojawiły na FTW.Powielanie tego tematu/kwestii nie jet dobrym pomyłem.Mamy już bitwy fortowe po co robić masę dodatków do The Wet.Jetem zdecydowanie przeciwny.
 

DeletedUser6922

Gość
Gość
A co chcesz ciągle to samo robić? Co jak się forty już znudzą i ludzi to nie będzie ciekawić? Znów tylko prace?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie. Już lepiej podobał mi się pomysł z napadem na bank.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł fajny! Ale można go ozdobić gutlingiem. No wiesz miasto obrońcy miało by gutlinga który by strzelał np 5 strzałów na rundę i by zadawał np 250-500.
 
wszystko fajnie ale dlaczego ta bitwa jest taka tania ?

Każde duże miasto ma tyle i jeszcze więcej pieniędzy , czemu o tym mówie ? Wyobraźcie sobie że co 2 dni napada na wasze miasto gromada zbirów, ja bym poprostu nie wytrzymywał nerwowo.

Ale dobrze to przedstawiłeś i ogólnie pomysł bardzo dobry więc jestem na TAK ;)
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Nie chce mi się czytać tego co było wcześniej więc może się powtórzyć::P:

Dajmy że zdobędziemy miasto i co... byli mieszkańcy opuszczą miasto i mają kare 2h - aż w końcu opuszczą miasto z karą 100h - bez sensu :gwizd:

Dlatego ja myślę by nie walczyć o miasta, ALE o pieniądze w kasie miejskiej pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE.To by nic nie zmieniło, dałeś właściwie kopie pojedynków, a patrząc na to że mamy już normalne bitwy, myślę że to nie znajdzie zastosowania.
Po prostu proponuję nie zmieniać jestem za tym aby coś zmieniaic w sferze forty-pojedynki.Kto chce chodzi na forty ( nieważne czy gra pojedynkowiczem, bobem, postacią pod prace czy fortowcem ).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest świetny.Będziemy dzięki temu mogli wybrać więcej celów w grze::D:.Fortowiec,Expiarz,Pojedynkowicz i Mieszczuch:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry ale moim zdaniem trzeba dać większą korzyści z wygranej atakujących
bo w przypadku fortu przejmujemy go co z miastem...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Do korzyści dopisałbym obrabowanie kasy miejskiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry