Bitwy między miastami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6922
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Jest świetny!

    Głosy: 122 54,5%
  • Podoba mi się.

    Głosy: 44 19,6%
  • Wymaga dopracowania.

    Głosy: 19 8,5%
  • Nie podoba mi się.

    Głosy: 39 17,4%

  • W sumie głosujących
    224
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Sam dzisiaj juz na cos takiego wpadlem nie wiedzac ze ktos juz to wymyslił. Świetne ale żeby bylo ciekawiej zamiast kwadraty miasto byloby kolem... Iwreszcie ktos znowu zacznie grac zawadiaka pif paf ... a moze zeby zawadiaka mial dodadkowo mozliwość "obrabiania"przeciwników podczas walki bo mało osó nim gra...Wtedy zawadiaka otrzymywał za każdego omdlonego przeciwnika 20% jego kasy...
Daje 5/5.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wreszcie coś dla słabszych walecznych graczy.
Pomysł ekstra
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
hah serwerki nie wytrzymuja obciazenia przy 15 bitwach fortowych a teraz jeszcze chcecie je dobic?
bitwa o miasto.. slyszal ktos cos takiego?? na dzikim zachodzie??

gratki za wlozona prace.. za grafike.. kawal dobrej roboty.. ale moim zdaniem zbednej..
taki temat juz byl.. pomysly podobne.. tez byla grafika.. tylko pozmysl umarl smiercia naturalna..

badzcie realistyczni.. bo widze ze chcecie z "Westa" zrobic "Plemiona"

pytanie kiedy padnie pomysl na bitwe z Marsianami.. czy moze wprowadzimy bitwe konca swiata.. przepowiednia z "Terminatora?"
eff..
na nie..
 

DeletedUser

Gość
Gość
TAK GENIALNY POMYSŁ ALE
1 BROŃ BIAŁA TAK SAMO JAK STRZELECKA BONUSY TE TROCHE NIEWYRÓWNUJĄ TEGO
2 JA KIEDYŚ PRZEJOŁEM SAM BOBEM NA 11LVL MIASTO PONAD 20K PUNKTÓW GDYBY TO WESZŁO TO BYM MIAŁ DUŻE KŁOPOTY (JUŻ TAM NIEGRAM) WIEC POWIEDZMY ŻE MOGĄ SIĘ WALKI TOCZYĆ OD 1.5K PUNKTÓW ALE SUMA LVL POSTACI NIE MOŻE BYĆ WIĘKSZA NIŻ POWIEDZMY 10 ZRESZTĄ NIEWAŻNE
KOSZT 15x SUME PUNKÓW
3WIEKSZE KORZYŚCI 10%KASY DLA ZWYCIĘZCY
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł, byłaby to konkurencja dla fortów, no i pojawiło by się więcej zawadiaków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się ten pomysł, gra mieszkańców miast stanie się bardziej atrakcyjniejsza ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
na tak.
Świetny pomysł. Dzięki temu można się dobrze bawić.Zawsze po cichu marzyłem o odmianie fortów w której pojedynkowicze mieliby jakieś szanse.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zbyt wielkie zamieszanie, wybór między fortem, a miastem? NIE
 

DeletedUser24810

Gość
Gość
dla mnie fajne tylko w takim razie wszyscy muszą bronić lub atakować.
Można by w mieście zrobić coś wrodzaju muru lub wału
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak :I:
Urozmaiciło by na 100% grę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezły pomysł to moim zdaniem by było lepsze od bitwy na fort
 

DeletedUser25968

Gość
Gość
Świetny pomysł, w końcu nie będzie trzeba wyzywać fortów na których jest zwykle sporo ludzi i może w końcu zniknie parę miast 1 osobowych.
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jestem na nie. Coś w rodzaju fortów dla pojedynowiczów. Pojedynki jednak wystarczą. Czy Twoim zdaniem, choćby na Arizonie jest mało bitew? Bo moim zdaniem ludzie tracą głowy... 15 bitew fortowych dziennie. Wyobraź sobie połączenie ataku na kilka fortów i kilka miast danej koalicji. Totalny bezsens. Poza tym pomysł faworyzujący tylko pojedynowiczów. Istnieją takie klasy jak robotnik i pp, co oni mają zrobć? Poza tym jest to zbyt łatwy sposób na zdobycie expa dla pojedynkowiczów...

Dobre opracowanie, pomysł ładnie opisany, ale po prostu niepotrzebny. Zawsze można skrzyknąć ludzi i wysłać wrogów do hotelu. A exp za to też jest ciekawy.

Pojedynki niektórym już zbrzydły.Ich monatonia jest już ani ciekawa ani tymbardziej przyciągająca graczy.Moim zdaniem pomysł jest świetny,a może zwiększyć fascynację grą bo podzieli graczy na idących na bitwy fortowe i na obrony/ataki na miasta.

ps.Takiego dobrego pomysłu nie widziałem od dawna!

Jedno wielkieTAK!
pif paf
 

DeletedUser19302

Gość
Gość
tu mich własnych poprawek:
Za wygranie takiej walki zabierasz 2% z kasy miejskiej.
Czemu nie więcej bo jak codziennie by sie atakowało to by była troche strata.
Dajmy ze w mieście jest 100.000$ to będzie wtedy 1000$ to nie wiele.
A jak by było 10% jak ktoś zaproponował to w 2 tyg ukradli by cała kasę z miasta.

Odległość z broni białej.
Tak jak napisałeś ma zasięg trzy. A jak ktoś z boni palnej stanie w środku dużego sektora to co wtedy ma zrobić osoba z broni białej.
A więc moja propozycja jest taka. Broń palna ma zasięg na dwa sektory uderza 10-20% słabiej czyli wali 80% lub 75% lub 90% słabiej. A broń biała uderza 5% mocniej.

I jeszcze jden mały szczegół o którym zapomniałeś może to głupie ale ważne wyzywać miasta może tylko Założyciel lub Radny.

To na tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, szczególnie teraz gdy ceny za bitwę są dosyć wysokie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tak
świetny pomysł
nareszcie nie będzie trzeba naginać na bitwe z 4 godziny
 

DeletedUser27023

Gość
Gość
dobry pomysł,ale na 100% administracja go nie wprowadzi do gry ;|
 
Status
Zamknięty.
Do góry