Call of Duty: Black Ops

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4844
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4844

Gość
Gość
Cześć, zamierza ktoś z Was zakupić nowego CoDa? Premiera w Polsce jest planowana zdaje się na 9 listopada, czyli jutro:D
Ja np. już zamówiłem PRE-ORDERA. Nie mgę się doczekać multipif paf:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja planuje zakup ale jeszcze nie wim kiedy dokladnie :D jak co to zdaj relacje na forum to bede wiedzial czy warto :p
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Także czekam na recenzję,multi w poprzednich Codach było świetne,więc teraz też nie zawiodą mam nadzieję ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja także;)
być może kupię, zobaczymy, jak się sprawy potoczą, na jakąś recenzje czekam;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Recka była ostatnio w CDA w dziale "w produkcji".
"Najlepsze CoD"- to chyba mówi samo za siebie;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Recka była ostatnio w CDA w dziale "w produkcji".
"Najlepsze CoD"- to chyba mówi samo za siebie;p

to nie byla recenzja... a jak byla to pewno z bety multi. mi osobiscie jakoz iz nie posiadam liva zalezy bardziej na recce z singal :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi osobiscie jakoz iz nie posiadam liva zalezy bardziej na recce z singal
to co, multi tylko przez live'a? lipnie, to wolę dalej w CoDa4 i w CSa grać, niż wywalać ponad stówę na grę, która się opiera tylko na singlu(fakt, w simsach nie ma jeszcze multi, może wyjdzie dodatek umożliwiający grę multiplayer:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ma ktoś może BO? podobno poziom polskiej lokalizacji jest fatalny(materiał na hyperze, płakałem ze śmiechu widząc "zrzut ofiar":D) i można w niej zabić Fidela Castro, czy to prawda? może ktoś ją tak mniej więcej ocenić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj kupiłem Black Ops i nieco się wystraszyłem, jak zaczęło ścinać na samym początku, ale na szczeście po minucie zaczęło śmigać :)

Grafika i efekty specjalne wymiatają, rozgrywka też ciekawa. Fidela chyba nie da się zabić, a na pewno nie dało się w pierwszej misji na Kubie(i nie wiem, czy będą kolejne).
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gralem w 2 misje u kumpla na ps3 i od tamtego czasu postanowiłem że jeszce w tym roku kupie psa3 calej fabuly nie znam i mysle ze ty tez nie powinienes bedziesz wiedzial co sie stanie i to nie jest gra tak samo nie ogladaj filmikow gameplayow single multi mozesz ale nie single
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby fajna fabuła BO, niby grafika ładna, ale...
W którymś momencie zupełnie przestało mi zależeć na tym, by dowiedzieć się więcej o głównym bohaterze, o tajemniczym projekcie itd., a grałem po to, by zobaczyć nową odsłonę zombiaków. Grafika też jakaś taka się zrobiła.... pastelowa (sorry, ale takie mam skojarzenie).
BO nie ma porównania do MW2, które nie dość, że miało ciekawą fabułę, to i grafika wymiatała, w dodatku chyba jednak za dużo pograłem w MW2, bo w BO brakowało mi tych wymyślnych i wygadżetowanych broni. Wydaje mi się, że CoD powinien trzymać się drogi MW ew. IIWŚ.

Ps. Swoją drogą: zombiaki są żałosne. Mój prywatny ranking serii to:
1. MW2
2. MW1
3. WaW
4. CoD 1/UO/2
5. BO

Sorry :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsza część to już legenda, w MW nie grałem. Black Ops rozczarowało mnie, niemalże popadłem w depresję z powodu multi. Ładuję w kolesia serię 30 naboi, a ten podbiega, strzela raz i... zabija mnie. Jednym słowem porażka. Akurat singleplayer był dobry, ciekawy, z piękną grafiką. Jedyny plus tej gry. Zombie są strasznie nudne, po 5 grach skończyłem z tym trybem. Teraz mam zamiar kupić drugą część i WaW'a, może będą lepsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MW2 naprawdę jest mega, WaW też (no i tamtejsze zombiaki trzymają poziom, bo to z BO, to tragedia na całej linii).
Jak już kupisz, to zacznij od WaW, a potem dopiero MW2, bo w innym przypadku poczujesz to, co ja, kiedy z MW2 przesiadłem się na broń starszą o 50 lat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem WaW'a ale mi się nie spodobał, jedynka lepsza.

Kto gra w BO multi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry