Call of Duty- które najlepsze?

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia

Która część jest najlepsza?


  • W sumie głosujących
    141
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to MW 2 ładna grafika ,bardzo realistyczne i wogóle
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
CoD: MW2 - jeżeli chodzi i multiplayer !
Bo gra na singlu jest krótka :eek:
 
No cóż grałem tylko w CoD 2, inne części znam z filmików.Jestem humanistą który interesuje się m.in. II Wojną Światową. Wszystkie kampanie były fajne.Przeszedłem bez kodów...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja CoD : MW2 przeszedłem bez kodów na każdym poziomie trudności, ale potem (jak to często bywa) chciałem się pobawić i jechałem na kodach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie zdecydowanie najlepszą częścią tej kultowej serii jest na razie CoD4. Świetna gra, miało poczuć się ten klimat :eek:kul: . A teraz jakoś gram na multiplayerze w "jedynkę" :eek:kul: . Chyba najlepsza taka stara strzelanka. :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie CoD MW4. Jak mój poprzednik napisał: "Czuje się ten klimat." Sam gram regularnie na multiplayerze i te Call of Duty jest po prostu genialne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klimat to się czuje w jedynce, moim zdaniem jedna z najlepszych gier w ogóle. Stara? Co z tego? Grywalnością bije na głowe niektóre nowe produkcje. Black Ops też jest dobrą grą, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że twórcy gry pogubili się w fabule kampanii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Black Ops? fatalna polska wersja, zrzut ofiar...
co do starych gier- a Mario, Contra, czy chociażby Counter Strike, w którego wciąż gra wielu ludzi? jedne z najlepszych gier w historii:) co do CoDa1- nie wypowiem się, nie grałem.

@Mic- chodzi o skrin, który był na Hyperze bodajże- opis bonusu czy coś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Black Ops? fatalna polska wersja, zrzut ofiar...
co do starych gier- a Mario, Contra, czy chociażby Counter Strike, w którego wciąż gra wielu ludzi? jedne z najlepszych gier w historii:) co do CoDa1- nie wypowiem się, nie grałem.

Nie grałeś to nie gadaj, nie ma zrzutu ofiar, pewnie jakieś dziecko zobaczyło, nawet nie doczytało do końca i puściło plotkę o_O

Jest jedno błędne, a raczej mooocno przesadzone tłumaczenie w polskiej wersji, ale na pewno nie opis pakietu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17718

Gość
Gość
Black Ops ma super tryb Single Player :) Multi może być ale single najlepszy z całej historii CoDa :)
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
ja World At War lubię najbardziej poza tym 1 też była na kozaku a tych modern warfare nie trawie w ogóle :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
CoD: UO ma też fajny multiplayer fajnie się jeździ czołgiem w trybie atak na bazę
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Grałem kiedyś w cod 1 MP, świetna gierka ;]
Aktualnie gram w cod 4 MP i tak zaglosowalem w ankiecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to MW 2 ładna grafika ,bardzo realistyczne i wogóle


Taa teleknife z paru metrów i PM strzelający z zasięgiem jak snajperka ;), bardzo realistyczna. Co do reszty zgodzę się .

A co do codów... mw 1 best multi choć i tak mw2>all ;p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry