Call of Juraez

  • Rozpoczynający wątek krystianow1995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No umiejętności są niezłe ale mi przypdł do gustu Ray jak z resztą widać. Billy według mnie to taki włóczęga.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wskocz na wóz następnie na te skrzynki ( jak nie możesz bezpośrednio to podłóż sobie mniejszą) wyceluj w belkę nad oknem i wciśnij PPM (prawy przycisk myszy)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi jedyna misja z billym która mi się podobała to ta, w której trzeba było dostać się do opuszczonej kopalnii
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wie ktoś jak przejść epizod 3, ten z pastorem? Bo mam jakąś żonę szeryfa uratować i nie wiem, co dalej robić:(.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzie jest ta drabina?

EDIT: Już znalazłem. Dzięki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No i jak? Ma ktoś wreszcie tą grę?

Ja mam i skończyłem w nią grac wczoraj ,przeszedłem ja thomasem to teraz czas na ray'a,gra godna polecenia tyle ze jeden dla mnie wielki - bronie sie wtapiają czasem w skrzynki jak w 1 czesci duzo bylo skradania tak w 2 czesci skradania nie ma w ogole
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm..za jakiś tydzień kupie sobie 2 wtedy dorzuce pare swoich słow :p
A co do 1,jakie macie Nicki na multi? bo ja SlaszekPL :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem ową gre niedawno w CDA. Nie żałuję ani jednej złotówki, ponieważ lepiej się w niej bawie niżeli w grach po 100zł+. Multi jest prze-kozackie xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok mam CoJ 2! Gram teraz Tommy'm, jak by co to na multi będę mieć nick 100%Polak
 

DeletedUser

Gość
Gość
też tak uważam, ale gdybym grał Ray'em od początku to pewnie Tommy nigdy by nie był w akcji :p A jakie lubicie bronie? Ja mam teraz 12-sto strzałowy Vulcan 3 lv, quickschooter 3lv, schotgun 3 lv i Łuk 2 lv
 

DeletedUser

Gość
Gość
też tak uważam, ale gdybym grał Ray'em od początku to pewnie Tommy nigdy by nie był w akcji :p A jakie lubicie bronie? Ja mam teraz 12-sto strzałowy Vulcan 3 lv, quickschooter 3lv, schotgun 3 lv i Łuk 2 lv

Jakie ja lubie bronie hmm noze tyle ze maks mozna miec chyba 8
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja noży w ogóle nie używam.
PS przeszedłem grę tommym:D
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
Mam już Więzy krwi w edycji kolekcjonerskiej :D
A co do wymagan do do grania na Windows XP Wystarczy SP 2. Mam i gram
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam niby za słabą kartę graficzną(GF 7300 GT), ale gra śmiga jak marzenie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie moge przejsc 3 epizodu bo pod konic koscie na koniach mio nie przyjezdzają 9 to jest w tedy jak jestem w tym powozi0 :(:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiec tak... Pod koniec 3 epizodu jestem w dylizansie i jak patrzylem na youtube to w tedy mają mnie goscie na koniach wyprzedzać i ja ich mam zalatwic tylko ze u mnie goscie są ale za mną :( i nie dam rady ich zalatwic :(:(:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry