Call of Juraez

  • Rozpoczynający wątek krystianow1995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm jak grałem Thomasem to miałem z tym problem ale poradziłem sobie nożami i strzelbą! A jeśli rayem to było bardzo łatwo, skupienie, 2 rewolwery i dynamit.
A obróć gościa może to ci pomorze? A spróbuj kucnąć wtedy powinni podjechać bliżej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie wiem jak chcesz mogę ci dać moje sejwy ale nie wiem czy będą działać:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale nie możesz normalnie ich nie zabijać tak to ci chyba nic nie zrobia
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok ale jak masz to tylko po 3 epizodzie bo reszte sam przejde :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tamzadnych bledow nie mialem taka rada jak bdziesz mial kase to nie kupuj non stop nowych broni

Ja gram teraz rajem mam schotguna 2lv, quickschooter 3 lv i clasic gun 3 lv, a jestem w tym miejscu co uwięzili braci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem ale teraz kupie sobie obrzyna z 3 lv :D i hybrid gun na 3 lv
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nareszcie mam tą gre!.... :D
....ale dopiero się instaluje :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam problem z Cojem 2 taki:

Zainstalowałem ,zarejestrowałem a gdy włączam grę pokazuje sie obrazek a następnie czarne tło a po chwili reset...

wiecie może o co chodzi?:confused:

ten poblem nieaktualny rozwiązałem go po wielu godzinnym siedzeniu przy kompie ale teraz mam taki ze:

głośniki mam dobre bo reagują na muzyka itp natomiast gdy włanczam gre na ma wogule dzwięku gdy wszystkie ustawienia dzwięku są na full kto wie co to??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
CoJ:1 gra bardzo fajna, ciekawe strzelaniny, troszkę nudne etapy z billym( ale i tak ciekawe), świetne strzelaniny z Rayem.

CoJ 2:
Ja mam edycję kolekcjonerską i uważam ją za dobry zakup. Grałem:
-Rayem na łatwym( przyjemne)
-Tommym na b.trudnym(ciężko)
-Rayem na b.trudnym:(ciężko, ale łatwiej niż Tomym)
-Tommym na b.łatwym(banał)

PS w CoJ WK w IV akcie jak będziecie w kantynie to zwróćcie uwagę na nazwę wódek( za ladą lub na stołach)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Robimy jakiś server Forumowiczy TW.pl ? Na forum ugadywalibyśmy się kiedy i możnaby się zmierzyć między sobą nawzajem. Można też dołączać o danej godzinie do wolnych. Co wy na to?

z chęcią zmierzyłbym sie z kimś w coju 2 (jedynke jak wydali w CDaction odinstalowałem ) bo statystyki są tam dziwne i nic nie dają (jestem 1000 a jestem lepszy od polowy graczy z pierwszego tysiąca) fajnie by było się sprawdzić może ktoś jeszcze (najlepiej ktoś z dobrym netem bo ja mogę pomieścić jedynie 4 osoby)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No kto ma internet który utrzyma więcej ludu? Bo moja n30$tr4d4 nic nie da.
A i w jakiej wersji gry 1.0.0.0. czy 1.1.0.0?
ps. McClane to nie ja, nick był zajęty kiedy rejestrowałem konto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry