Cichy smutek (Noc jest ciemna)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32142
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31248

Gość
Gość
Zyskano osiągnięcie 'Przeżyta noc na cmentarzu'.

To moje z zadaniem z latarnia, wiec tutaj dziala poprawnie
 

DeletedUser31433

Gość
Gość
przecize pisalem ze nie ma znaczenia co oddasz ? bedac kowalem mozesz oddac duchowa muzyke !! itp ...

znaczenie ma to co trzeba miec aby sie drugi quest pojawil. i tu jesli jestees kowalem trzeba miec latarnie w EQ jesli znachorem duchowa muzykę itd ...

czytanie ze zrozumieniem sie kłania...

blad jest wzadaniu bo nie jest przetlumaczone, albo nie jest zaimplementowany wymog aby je skonczyc... kowal i rymarz powinni je zrobic bez problemów ...
 

DeletedUser14898

Gość
Gość
Czy jakiś znachor zrobił to zadnie w końcu? Wiecie czym jest tajemnicze 0/1? Ktoś próbował robić prace związane z kościołem?

To jest już trzecie zdanie w ostatnich 2 tygodniach, które zawiera błędy. Inno ogarnijcie się wreszcie. Brak jakiejkolwiek informacji na forum w tym temacie ze strony supportu, to jest po prostu skandal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31433

Gość
Gość
misjonarze, kaznodzieja, dom misyjny, otwarcie kosciola, kopanie grobow, pracuj jako grabarz, nie dziala..
to wyglada tak jakby czesc zadania ta wlasnie nei byla zaimplemetowana do gry :( w opisie z wegierskiej strony po skonczeniu zadnaia mozna doczytac cos o oltarzu i pielegniarce, co wskazuje na kosciol ewidentnie.
modlitwa tez nic nie dała..

testowane. po prostu trzeba czekac, moze naprawią bład w miarę szybko
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Możliwe,że dziś zostanie ono naprawione,osobiście nie znam znachora co ja wykonał również na becie.
Coś tam się zmieniło,pokazał się zaliczony produkt duchowa muzyka.Tylko wciąż jest trzeci wymóg 0/1
Teraz można sprawdzać od nowa wszystkie prace i inne warianty jeśli to już jest definitywnie naprawione zadanie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Danke,danke.
Nie omieszkam wieczorem tego sprawdzić :)
 

DeletedUser14898

Gość
Gość
U mnie sie właśnie cos zmieniło. Pojawiła się duchowa muzyka jako wymóg, wcześniej miałam tylko 600 pkt w rzemiośle oraz 0/1. Mam nadzieję, że teraz modlenie zadziała :)

Teraz wygląda to tak:

- Osiągnij Znachor punktów w profesji 600.
- Duchowa muzyka 1/1
- : 0/1

No niestety modlitwa nic nie dała... Jakieś pomysły?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31051

Gość
Gość
ja jako Kowal mam zaliczone Latarnia , Karczowanie lasu 5 h ale niezaliczone Osiągnij 0 punktów rzemiosła w profesji 600 . Tu chodzi o to ze trzeba miec 600 punktow w profesji?? bo na ta chwile mam 101
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
ja jako Kowal mam zaliczone Latarnia , Karczowanie lasu 5 h ale niezaliczone Osiągnij 0 punktów rzemiosła w profesji 600 . Tu chodzi o to ze trzeba miec 600 punktow w profesji?? bo na ta chwile mam 101


Tak, trzeba mieć 600 punktów w rzemiośle ::D:
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
a czy to jest powtarzalne zadanie lub ma limit czasowy??
 
Do góry