Colta Wyatt Earp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser343

Gość
Gość
ja tam nie wiem ale faktycznie dziwnie ten 2 screen wygląda :p brakuje mi tam tego nic nie robisz lub gdzie pracujesz :p
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
To jest na holenderskim TW. Pasowałoby założyć tam konto i sprawdzić mieszkańców tego miasta.
 
Drugi screen jest ze starszej wersji - bez tego środkowego. Ktoś założył konto i sprawdził?
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ja tylko screny dałem skoro są (nie ja je znalazłem tylko pirock z naszego św1 więc jego męczcie czy ma tam konto :p) a rozwiązywanie takich zagadek mnie nie rajcuje tylko potem już na zrobione pójść taki ze mnie leń :p

ale konto mogę założyć tylko zdecydujcie się czy to holenderskie czy niemieckie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16149

Gość
Gość
1 przetłumaczyłem Chodzi o to aby w niedziele przyjąć zadanie i mieć 80 w celowaniu ( o ile się nie mylę)
2 Phillip ma wygrać

To jest "potrzeba"

Cele
1Idź na południe mapy i spełnia Phillip. On pomoże. Tam przed 00.00 godziny są we wtorek. Phillip nie czeka. Phillip uznaje się biały punkt na mapie


To na pewno holenderski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Może ktoś bardziej się zna na holenderskim niż google i ładnie przetłumaczy. Myślę, że to fake, ale nie zaszkodzi sprawdzić :p
 

DeletedUser20544

Gość
Gość
czyli jakie wymogi
niedziela?
być na poludniu?
80 celowania?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wątpię żeby ten colt był za questa , ale jest jednak jest prawdopodobieństwo że wszystkie bronie unikatowe są za questy , ale jeszcze tego nie odkryli więc trzeba czekać i próbować samemu :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
nikt powyżej 85 lvlu nie ma takiej broni założonej czyli ledwo 3 graczy spełnia ten wymóg xD
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Myślę że to fake koleś chciał zabłysnąć tak jak nasz dokotrek z tą szablą
A co do questa to Poh gdzieś pisał że próbował to robić i nie miał żadnego zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że to coś jak z tym Billim. Tajny quest, który odblokowuje się w odpowiedniej godzinie po spełnieniu odpowiednich wymogów. Bardzo pomoże dokładne przetłumaczenie słów tego questa
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Maria Roalstad:Gefeliciteerd! Leuk dat je er bent en dat je deze opdracht gevonden hebt. Nu je minimaal 80 vaardigheden op mikken hebt staan ben je klaar voor deze geheime opdracht. Ga naar het Zuiden van de de kaart en ontmoet daar Philip. Omdat het weleens een zware en gevaarlijke reis kan worden geef ik je vast wat mee voor onderweg, wees er zuinig op en zorg dat je er voor dinsdag avond 00,00 uur bent, Wees voorzichtig en kom dus zeker op tijd,,
tłumaczenie
Maria Roalstad:Gratulacje! Dzięki za przybycie i że znalazłeś tego zadania. Teraz musisz trafić co najmniej 80 umiejętności, czy jesteś gotowy na to tajna misja. Idź na południe mapy i spotyka Filipa. Bo czasem jest to trudne i niebezpieczne drogi, mogę być, co jesz na drogę w dół, aby uważać i upewnić się, że są tam we wtorek wieczorem są 00,00 godzin, więc na pewno należy zachować ostrożność i przyjść na czas,







Cel: Idź do - Zu den mapy i spełnia Philip, on pomoże ci dalej, być tam na 00,00 godziny są we wtorek. Filip nie lubi czekać. Philip jest identyfikowany przez białą kropką na mapie

Wymagane: - zadania, że tylko w niedzielę nennen D Vdtr aatdigheid Mając na 80 h ~ ~ ~ ~ ~ r ^ t rus6e

http://www.mtranslator.pl/tlumacz_elektroniczny,pol.html
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Nie wiem czy to fake czy nie. Takie screeny znalazłem, więc mogą się przydać.

Niestety wątpię by ktoś z Thewestowiczów znał dobrze Holenderski.

Tak czy inaczej można spróbować. Może potrzebne są jakieś inne wymogi? Na przykład zrobiony jakiś quest poprzedni. Ja wiele opuściłem, ale może w którymś była mowa o Philipe? Może coś w tym kierunku, a może trzeba mieć w miejscu na produkt maske z Łowcy nagród? Wkońcu to nowy produkt i do czegoś powinien służyć...
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj co mi sie wydaje ze to na 100% fake. przeciez jest takie narzedzie ktore pozwala tworzyc questy(chyba stworzone przez neq). ktos mogl to wytrzasnac z naszego forum i zrobil zarcik :)
 

DeletedUser13776

Gość
Gość
ten screeny były już gdzieś omawiane na forum. 100% fake wiem z pewnych źródeł po za tym miesiąc temu jak to się pojawiło sam sprawdzałem i tłumaczyłem te teksty;)
 

DeletedUser995

Gość
Gość
faktycznie, na forum był kiedys opisywany the west menager
 
Status
Zamknięty.
Do góry