Colta Wyatt Earp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja czytałem gdzieś że wszystkie bronie unikatowe są za questy ... Pamiętacie może jak jeszcze nie odkryto questa na DBS'a i HDS'a ? każdy mówił że bronie unikatowe ( o ile są ) są tylko za forty lub prace , więc gdy mamy questy na te bronie , czemu mamy nie mieć questa na inne ? Myślę że na tego colta jest quest
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Jak nie odkryto zadania na HDS'a jeszcze nie było fortów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest zadanie tylko wy myślicie że nie ma tak samo było z mieczem HDSa
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Nawet jeśli jest takowe zadanie, będzie o wiele trudniejsze. Wymogi będą tak trudne do spełnienia żebyśmy tego nie odkryli tak szybko (jeśli nic, znikąd nie wycieknie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz mi wpadło coś o głowy. trudne wymogi super nagroda. może to ma związek z kluczami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wy co z tymi kluczami może są po to by wy byście myśleli że jest z nimi jakaś zagadka
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
nie mam zdania co do tego.
ale myślę że zadanie na floret athosa na pewno istnieje z przyczyn takich abywyrównywało się bo DBSa łatwo dostać z zadania bo jest proste, a 2 częsci kartki na HDS'a nie tak łatwo. więc trzeba szukac tego jedynego produktu , tej odpowiedniej godziny , tego jedynego dnia i znaleźć te unikatowe questy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gracz evgeny ma tą broń na becie , trzeba się go zapytać jak zdobył :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam nie ma bitwy dla bogaczy. Są bitwy 1vs0 albo 1vs1, bo bitwy są dość często.
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
Floret Athosa czy jakoś tak został już znaleziony w bitwie fortowej na 1 św przez gracza należącego do sojuszu SAA :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na s1 Aszantka ma tę broń !!! jej się pytać może puści parę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, Wyatt Earp's Buntline jest do zdobycia tylko w fortach, jak większość broni unikalnych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten quest jak na tak unikatową broń to chyba jest zbyt łatwy, ale nie wiem... może akurat jest taki quescik :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry