Cyrk

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy w quescie Cyrk - Ależ to się świeci i błyszczy, aby go zakończyć potrzeba 2 nieoszlifowanych rubinów?
 
Jak z cudami ze skrzynek?
Dla przypomnienia, u mnie Pistolet odprzodowy Francisa Drakea, poszedł za 7K.
Przyjaciółka na dwu światach zakończyła, dostała Brzytwę Figara i jakieś wojskowe spodnie.
Kolega też jakiś syf poniżej 10K.
Nowego zadania "Nadzieja umiera ostatnia" nie zaczynam, bo kolejny reskill pod rozbijanie gangów to ogromne koszta, a nadziei na coś lepszego w skrzynce nie mam. Nadzieja umarła ;)
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Zadanie cyrk zakończone :) Grzebałam się z nim strasznie ale się udało. Skrzynia zawierała Smith and Wesson Schofield Jessiego James'a :ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W skrzyni-szlacheckie buty skórzane po modlitwie i w świątecznym stroju.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Czy aby znaleźć wilka lub zająca muszę zrobić zadanie "Udane polowanie"
czy mogę ich szukać już po zakończeniu "Dyrektor cyrku" ?
 

DeletedUser12820

Gość
Gość
do północy dzisiaj znajdę 8 kicajców(?) to będzie koniec ale to dość optymistyczne założenie...
 

DeletedUser26706

Gość
Gość
mam zwierzątka jestem w cyrku (dziś jest czwartek) i ma oddać zwierzęta za 7500exp, to normalne kiedy pojawi się skrzynka?? może to ktoś opisać ostatnie kroki (puki nie zacznie działać tw-db)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli oddasz zwierzęta w "cyrku" to między 18 a 23 pojawi się zadanie u Marii , w którym nagrodą będzie skrzynka . :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wie ktoś jak z fortowca full hp zrobić reskill pod cyrk.?
 

DeletedUser

Gość
Gość
co trzeba miec w ekwipunku zeby uruchomiło sie zadanie w miescie widmo i skad wziąć ta rzecz?? (seria zadan cyrk)
 
Status
Zamknięty.
Do góry