Cyrk

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20014

Gość
Gość
siekiera boone tylko nie bardzo wiem jak to odmienić
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Wg danych które posiadam Skrzynia z questu CYRK daje UNIKAT. Unikat czyli coś świecącego (większość paski). To jaki to Unikat decyduje LOS czyli sfera na którą nie mamy wpływu. Modlitwa czy ubiór niestety nie jest na in plus.

Wpadają ciekawe rzeczy które były ogólnie niedostępne. Po długiej analizie okazuje się że paski i spodnie z kategorii top secret są ..... niestety gorsze od sklepowych!!
Fakt posiadania takowych czyni Nas lepszymi, ................ czyli idziesz w koszulce LA COSTE oznacza że jesteś "lepszy" :p
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Mam pytanko- poszłam do cyrku i rozpoczęłam zadanie, mam kucyka od barmana i co dalej? Nie pojawili mi się bandyci, ani żadne inne zadanie. Czy do kontynuacji potrzebny jest wyższy poziom- mam 94?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Idź do szeryfa on da zadanie z gwiazdą szeryfa i akcja potoczy się dalej.

Zadanie u szeryfa od 95 poziomu.

Ja już oddałem zwierzaczki do zoo teraz czekam na sobotę :gwizd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
co dostaliście z tej skrzynki? jeden siekiere boona? a reszta....?
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Legendarny wełniany pas Johna Butterfileda z "Mega Bonusem" do budowania i nie co mniejszym do naprawy. Teraz prace czy budowa w mieście idą jak pomaśle.
Coś fantastycznego :):p:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy Radosnemu Williamowi trzeba przynieść koniecznie nieoszlifowany rubin (po całej zabawie z trofeum za rodeo) czy też może być coś innego nieoszlifowanego (albo jakiś inny produkt)?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
czy Radosnemu Williamowi trzeba przynieść koniecznie nieoszlifowany rubin (po całej zabawie z trofeum za rodeo) czy też może być coś innego nieoszlifowanego (albo jakiś inny produkt)?

Przyjmuje chyba tylko rubin, a zadanie wyświetla się gdy go założysz.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up Ponieważ pojawia się jak do nich podejdziesz. Na odległość nikt nie pokazuje zleceń.
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Wiem, że na odległość zadania się nie pokazują. Chodzę od jednego kłusownika do drugiego, poprzedzając to jeszcze wędrówką do cyrku, ale nigdzie nie pokazuje mi się zadanie o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
załóż gwiazde szeryfa (tą która dostałeś) przed rozmową z kłusownikiem.
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
mam założoną, szukajcie innej przyczyny hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam założoną, szukajcie innej przyczyny hmpf

Nic dziwnego, że nie pojawiają się zadania. Masz założoną złą gwiazdę. Musisz mieć gwiazdę szeryfa z opisem iż jest to gwiazda zastępcy szeryfa, a nie gwiazdę szeryfa, produkt z pracy.
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Dzięki serdeczne. Wogóle nie zauważyłam, że to nie ta sama gwiazda- no cóż gapa ze mnie. Mam nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie sprawnie :traper:
 
Status
Zamknięty.
Do góry