Czy według was powinnobyć Callof duty Modern Warfare III?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19419
  • Data rozpoczęcia

Czy powinno być Call of duty modern warfare III?

  • Tak

    Głosy: 20 38,5%
  • Nie znam tej gry

    Głosy: 2 3,8%
  • Nie

    Głosy: 5 9,6%
  • Lubie placki

    Głosy: 25 48,1%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser19419

Gość
Gość
po... znaczy Call of duty-moja ulubiona gra (no była moją ulubioną grą dopóki jej nie przeszedłem i nie pograłem troche na multiplayerze)


UWIELBIAM MODERN WARFARE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też je lubie nawet kocham

Popieram twój pomysł McTavish ;)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Czy powinno być?Myślę,że tak.Dalej pozostają 2 (2?) nierozwiązane wątki a mianowicie:Wojna amerykańsko-rosyjska i dalsze losy Price'a ,Soapa i tego ich informatora co w MWI był ratowany.Czy będzie ?Raczej nie.Infinity Ward się rozpadło,a po Activision nie spodziewam się dobrej gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest już :p, black ops dokładnie rzecz biorąc nie zrezygnują z tego tak łatwo ponieważ to dobry tytuł a co za tym idzie bardzo dochodowy ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
druga częśc nie była za dobra.Dużo lepsza była pierwsza częśc,ale niech wypuszczą trójkę może będzie lepiej
 

DeletedUser

Gość
Gość
na razie tego nie zrobią, a na pewno nie teraz. być może będzie tak, jak w przypadku MW 1 i 2- dzielił je WaW... ale raczej bym się nie spodziewał kontynuacji, bo IW nie ma w Acti... w każdym razie, scenariusz MW1 był na prawdę dobry, wciągający. końcówka na pewno zaskoczyła, ale pozytywnie. nie podobała mi się ta misja, co Pricem jesteśmy, ale dobra.
BO ma być w czasach zimnej wojny, co sprawia, że kontynuacją MW to on nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I była super(jedyne zastrzeżenie to mały zasób broni), II też była dobra(może fabuła troszke gorsza od poprzednika, ale nadrabiało sporym arsenałem broni)

3 POWINNA BYĆ!



ps.co do BOps
Tytuł ciekawy tylko czy gra spełni wymagania laknących więcej fanatyków MW:)P), jeśli nie to MW odejdzie w zapomnienie i (jeśli wyjdzie) 4 już mało kto kupi(tylko zagorzali fani)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Black Ops jeszcze nie ma(chyba), premiera ma być w listopadzie. źródło- GRY Online
I była super(jedyne zastrzeżenie to mały zasób broni)
czy ja wiem, czy tak mało broni było... fakt, nie było ich zbyt wiele ale spójrz na choćby CSa, czy CoJa2- broni nie ma zbyt wiele:p
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Ja może jestem jakimś odłamem,ale mi MWII podobała się o wiele bardziej.Historia mnie wciągnęła.
P.S to są odczucia subiektywne
 

DeletedUser

Gość
Gość
call of duty mam na pc :ind:gram teraz w counter-strike 1.6
pif paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@UP i co z związku z tym?

Szczerze mówiąć wolałbym, żeby teraz wyszła kontynuacja Black Ops, bo fabuła była ciekawa. Może pokażą dalsze losy bohaterów BO?
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- nie grałem w MW2, ale grałem w 1, która ma po prostu świetny singiel. chyba najlepszy z tych gier, w które grałem. w BO nie grałem, ale wiele osób mówi, że jest lepszy nawet od tego w MW, w co raczej jest ciężko uwierzyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MW 2 i black ops są dla mnie najlepszymi z wszystkich a co do MW 3 to słyszałem że ma wyjść ale nie wiem kiedy ::(:
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
MWIII przed chwilą czytałem że w tym roku jeszcze w listopadzie chociaż to nie pewne info.
 
Status
Zamknięty.
Do góry