Czy według was powinnobyć Callof duty Modern Warfare III?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19419
  • Data rozpoczęcia

Czy powinno być Call of duty modern warfare III?

  • Tak

    Głosy: 20 38,5%
  • Nie znam tej gry

    Głosy: 2 3,8%
  • Nie

    Głosy: 5 9,6%
  • Lubie placki

    Głosy: 25 48,1%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Duty skończyło się na Modern Warfare 1, potem było juz tylko gorzej.
Modern Warfare 2 można było jeszcze przełknąć, ale Black Ops to totalna porażka. Co do tematu to nie ma szans na MW3, ponieważ IW już nie współpracuje z Activison.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
black ops to najlepszy call.....z najlepszą fabułą
 

DeletedUser27083

Gość
Gość
MWIII będzie w tym roku. CoD wychodzi co roku jak FIFA albo PES. Ja grałem tylko z całej serii w MWII i nie byłem miło zaskoczony. To była moja pierwsza gra na PS3 i jak na 200 zł to nie była dobra. Singiel przeszedłem w troche ponad 8h i fabuły prawie nie zrozumiałem(większości bo była po angielsku). W multi grałem tylko na dwa pady(nieraz jak kolega z Anglii przyjechał to na trzy) bo nie miałem neta na playu więc o multi nic nie powiem. MW3 na pewno nie kupie szkoda kasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- szutery na PS3? Nie wiem, jak można grać w fpsa na padzie... Ale skoro tak mówisz:p
Prawda jest taka, że CoD 4:MW był najlepszą częścią serii. MW2 to już czysto komercyjna próba kontynuowania Modern Warfare. Singiel może i niezły, ale nóż do rzucania, czy co tam było w multi=fail. Mam nadzieję, że pojawi się coś w stylu Nazi Zombies z WaWa;)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Nóż do biegania :D Magnum z nożem taktycznym (pozwalał wykonywać bardzo szybkie ataki nożem) + komandos (długi zasięg noża) + waga lekka i maratończyk (nielimitowany sprint, dodatkowa prędkość) :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- szutery na PS3? Nie wiem, jak można grać w fpsa na padzie... Ale skoro tak mówisz:p
Prawda jest taka, że CoD 4:MW był najlepszą częścią serii. MW2 to już czysto komercyjna próba kontynuowania Modern Warfare. Singiel może i niezły, ale nóż do rzucania, czy co tam było w multi=fail. Mam nadzieję, że pojawi się coś w stylu Nazi Zombies z WaWa;)

gra na padzie to kwestia przyzwyczajenia.Ja akurat gram na konsoli już trochę czasu tak więc gra na padzie nie sprawia mi problemu a zwłaszcza w FPS-y.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Duty skończyło się na Modern Warfare 1, potem było juz tylko gorzej.
Modern Warfare 2 można było jeszcze przełknąć, ale Black Ops to totalna porażka. Co do tematu to nie ma szans na MW3, ponieważ IW już nie współpracuje z Activison.

MW3 ma wyjść jesienią tego roku:)
Mimo tego, że jestem fanem CoDa to bardzo zastanawiam się nad kupnem nowego BFa zamiast MW3. W CoDzie brakuje możliwości niszczenia budynków strzelając w nie(chociaż w MW3 miała być taka możliwość, ale z pierwszych pokazów wiadomo to nic takiego pokazane nie było, może taka niespodzianka? Byłbym bardzo miło zaskoczony.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja zostanę nadal przy Bad Company:p
Mam nadzieję, że przynajmniej MW3 nie zawalą tak, jak zawalili MW2... Liczę na coś przynajmniej porównywalnego z pierwszym Modern Warfare. Co nie zmienia faktu, że najnowszy BF pewnie będzie lepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nóż do biegania :D Magnum z nożem taktycznym (pozwalał wykonywać bardzo szybkie ataki nożem) + komandos (długi zasięg noża) + waga lekka i maratończyk (nielimitowany sprint, dodatkowa prędkość) :p

Boże jak ja kląłem na nożowników zawsze xD,choć sam też tak nieraz grałem, ale ogólnie ciężko być kniferem dobrym xD.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MW3 na pewno nie kupie szkoda kasy.

LMAO

btw. Jak można grać na padzie w strzelanki? Ja na xboxie grałem w MW1 i nie potrafiłem się poruszać o_O

BF3 zapowiada się lepiej od nowego coda, głównie pod tym względem ze oferuje nam swego rodzaju oryginalność, podczas gdy fabuła MW3 to będzie albo odgrzewany kotlet albo wstęp do science-fiction (atak Rosjan na Waszyngton, broń chemiczna w Londynie...). Z multi też już nic nie zrobią bo w BO było wystarczająco dobre. Jedyne co przemawia za kupnem MW3 to tryb Survivor który może być zrobiony lepiej od Zombie, bo to w końcu IW, a nie Treyarch.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Podpisuję się do petycji 'Jak do cholery grać w FPS-y na padzie?!'.



Btw.
Opłaca mi się kupić BFBC2? Bo widziałem za 30 zł,a BF2 już mam i nie wiem czy dla multi się opłaca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opłaca się. Sam wydałem na nie 50zł i nie żałuję. Tylko nie kupuj samego kodu- może się okazać, że jest zarejestrowany i w multi nie pograsz niestety... Zdecydowanie kupuj. Miło Ci zleci czas do MW3:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry