Deklaracja niepodległości

Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
To ja jeszcze dodam swoje trzy grosze.


Cena wydaje się być słuszna. Sam próbowałem coś wymyślić z bryłkami, żeby dostać tę deklarację, ale cena tych bryłek jest po prostu za duża, a na koncie jedynie kilka złotych. Szkoda jedynie tego, że nie rzucono czegoś dla tych, którzy bryłek nie używają. Powiedzmy z tych 20 sztuk, 5 mogli przeznaczyć na targ do licytacji. Generalnie jednak nie ma co psioczyć bo produkt jest na prawdę mocny i cena musi być wysoka. Jedynym minusem jest to, że został on przeznaczony tylko dla ludzi z bryłkami.

Przestańcie już stękać dość mam tych lamentów. "To było tylko dla ludzi z bryłkami bla bla " się mówi masz kasę to kupujesz nie chcesz nikt cie nie zmusi .
Kto kupił może nazywać się szczęśliwcem , jego sprawa bo kupił za swoje a nie za twoje pieniądze. Skończcie już dyskusje na temat bryłek...
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Nie każdy kupuje! Na cheyenne do teraz jest 10 sztuk do wzięcia. Ja nie kupię, bo mnie nie stać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł np.
Deklaracja Niepodległości
Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych,
ogłoszona 4 lipca 1776 w Filadelfii, podczas trwania II Kongresu Kontynentalnego.
Proklamuje uwolnienie 13 kolonii w Ameryce Północnej spod panowania króla angielskiego
Jerzego III i nadanie im niepodległości.
Podpisano:
Th. Jefferson
J. Adams
B. Franklin.

Event na rocznicę urodzin Georga Washingtona 22.02.13r.

Jednak mój pomysł nie był taki dobry.
Gdyby ten przedmiot miał taki opis jak dałeś to ..
wysłałbym natychmiast kasę i go kupił ::DD: , a tak kasa została w portfelu uf !
//połączono, Weronika
Jedni wydają na fajki, inni na wódkę a jeszcze inni na wychowanie takiego idioty jak Ty. Ludzie pracują, zarabiają i jeśli chcą wydają pieniądze na rozrywkę. A The West to właśnie rozrywka. Nazywasz ich frajerami bo ich stać na kupno piksela a Tobie mama nie dała?


Kupienie ładnego, unikatowego przedmiotu w grze daje frajdę. Za 100 zł. dostajemy coś rzadkiego i pomocnego w grze.
Dla jednych to dużo i wydawanie takiej kasy to idiotyzm, dla innych to niewiele i spełnienie zachcianki. Wchodzą wtedy na postać , widzą unikat i uśmiechają się z satysfakcją. Skoro poświęcamy swój czas na grę, to nie jest to czyste wyrzucanie pieniędzy jak niektórzy twierdzą. To jest inwestycja w nasz dobry nastrój !

Jak pisałem wcześniej, moim zdaniem item jest niedopracowany, a na same cechy kasy nie wydam ! ::P:


P.S. Podobno nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Pozdrawiam adminów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Przestańcie już stękać dość mam tych lamentów. "To było tylko dla ludzi z bryłkami bla bla " się mówi masz kasę to kupujesz nie chcesz nikt cie nie zmusi .
Kto kupił może nazywać się szczęśliwcem , jego sprawa bo kupił za swoje a nie za twoje pieniądze. Skończcie już dyskusje na temat bryłek...


A ty za kogo się uważasz żeby każdego komentować. Masz dość tych lamentów to ich nie czytaj , czy ktoś Cię do tego zmusza ?

Gorsi od tych co lamentują są tacy mędrcy jak Ty.

Co do deklaracji na kilku światach nadal jest dostępna. Więc jest jeszcze szansa dla niektórych do zgromadzenia obligacji i zakupu sobie jej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry