Deklaracja niepodległości

Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
Mogliście napisać z tydzień szybciej że będzie takie coś, wtedy bym miał jeszcze bryłki a teraz..., mogę tylko pomarzyć :(

Tydzień to moim zdaniem mało , a jeśli ktoś chciałby za OUP kupić to w tydzień nie uzbiera . Jednym słowem byłby to miły gest ze strony Inno jakby gracze zostali wcześniej poinformowani .
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
hehehehe ten przedmiot jest mocny heheheeh chyba dlatego że kosztuje 90zł :D trynzole nie płace! ino chcą za kase sie bawić szwabskie łby ale nie za moją oby tak dalej to nawet na skracanie drogi nie zaleje bryłek heeheheheheh
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ja raczej nie narzekam ale tym razem INNO postąpiło brzydko. Chodzi o cenę deklaracji. Ok, jest to mocny przedmiot i cena musi być wysoka. Może być to 2000 bryłek/ obli. Nie można jednak dawać przedmiotu z dnia na dzień, na chwilę, w limitowanej serii za cenę równą limitowi możliwych do posiadania obligacji i udawać że można ją kupić za obligacje. Otóż praktycznie nie można. Kto normalny trzyma 2000 obligacji? Najpóźniej po osiągnięciu limitu trzeba część wydać aby móc zdobywać kolejne. I nie da się uzupełnić niedoboru w ciągu jednego dnia. Tym zagraniem INNO w praktyce wyeliminowało możliwość kupienia tego itemu za obligacje. I ok. nie mam o to pretensji. Niesmaczne jest tylko to że nie potrafi wprost powiedzieć graczom: sorry dzieciaki ale ten item można dostać wyłącznie za kasę tylko ucieka się do dziwnych zagrywek. A wystarczyło przy okazji aktualizacji podnieść limit obli do 3000 lub wycenić przedmiot na 1900 obligacji. I byłoby w porządku.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Zgadzam się z maryną :( I z osobą która wcześniej napisała że wywalili itema z samego rana jak 50% ludzi jest w pracy/szkole/wagarach . . . 2k brył/obli ok bo item zdecydowanie fajny ale no bez przesady . . . 0 info o tym że będzie można kupić go ani nic . . .

//zmieniono brzydkie słowo, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Pisałem już, że ten przedmiot można kupić za obligacje, bez wydawania złotówki.


Tym razem pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Ze względu na limit możliwych do posiadania obligacji kupno za nie tego itemu jest praktycznie niemożliwe.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Tym razem pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Ze względu na limit możliwych do posiadania obligacji kupno za nie tego itemu jest praktycznie niemożliwe.

Jeśli Deklaracje pozostaną w sklepie do czasu aż zostaną wykupione, to gdzieniegdzie (czyt. świat 7) jest to możliwe.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Niemcy wiedzą jak trzepać kasiorę i na marketingu się znają :) Poprzednicy mają rację, ja się z nimi zgadzam, to jest niesmaczne zagranie. Mogli napisać wprost, że item tylko za bryłki, a to jest nawijanie kota ogonem. Kto normalny ma 2k obligacji. Nie ma co się rozpisywać, macie rację. I tak kto chciał to kupił, ja z żalem, ale kupiłem- za bryłki oczywiście ::DD:

Mam tylko nadzieję, że to pojedynczy event, i że za chwilę nie wyrosną kolejne z innymi super ciuszkami za 2k bryłek ( nie obligacji)
 

DeletedUser29199

Gość
Gość
Na następny raz trzeba lepiej w loterii obstawiać :p to może się uda kupić ciekawy item bez wydawania realnych pieniędzy.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
To jest przykre że wmawiają nam że "można" kupić za obligacje , jak nikt nie trzyma 2000 obligacji i czeka na cud bo więcej nie może uzbierać i wyda cześć aby mógł dalej sobie zbierać.
Maryna Gotuj Pierogi bardzo dobrze to wyjaśnił ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na taką cenę i takie właściwości przedmiot jest moim zdaniem niedopraacowany.

Deklaracja Niepodległości

[mogłby być jakiś krótki opis historyczny, albo nazwa eventu] :ind:


Szkoda kasy na takie coś jak jest teraz.

Cechy oczywiście wypasione.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dobry pomysł np.
Deklaracja Niepodległości
Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych,
ogłoszona 4 lipca 1776 w Filadelfii, podczas trwania II Kongresu Kontynentalnego.
Proklamuje uwolnienie 13 kolonii w Ameryce Północnej spod panowania króla angielskiego
Jerzego III i nadanie im niepodległości.
Podpisano:
Th. Jefferson
J. Adams
B. Franklin.

Event na rocznicę urodzin Georga Washingtona 22.02.13r.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wniosek jest prosty, trzeba mieć w zanadrzu 2000 obligacji bo może gdzieś kiedyś, się to przyda..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby informacja o deklaracjach wypłynęła wcześniej to rozeszłyby się na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, a chętnych (przygotowanych, z bryłkami za ciężko zarobione pieniądze wydane na grę przeglądarkową!) pewnie byłoby więcej. Część z nich zostałaby z pustymi rękami. Oj cóż to by był za płacz! A jeszcze gdyby przy tym serwer padł - apokalipsa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie nic by się chyba nie stało gdyby ta cała akcja z deklaracjami trwała 1 pełny dzień. Wtedy każdy miałby szansę nabyć ten przedmiot niezależnie od pory dnia. Sam chętnie bym wszedł w posiadanie tego produktu ale tak wyszło, że zalogowałem się na TW gdy już wszystkie deklaracje niepodległości zostały wykupione.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Z tym limitem to masz 100% racji. Nie wiem czemu on jest 2k tylko.

Jak to czemu żeby ludzie bryłki kupowali, jak podniosą limit do 3-4 tys to większość sobie odłoży te 2k obligacji a resztę będzie na bieżąco wykorzystywać.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jak to czemu żeby ludzie bryłki kupowali, jak podniosą limit do 3-4 tys to większość sobie odłoży te 2k obligacji a resztę będzie na bieżąco wykorzystywać.

Zważywszy na to, że najdroższy przedmiot kosztuje 1500, to nie rozumiem tego co napisałeś.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak to czemu żeby ludzie bryłki kupowali, jak podniosą limit do 3-4 tys to większość sobie odłoży te 2k obligacji a resztę będzie na bieżąco wykorzystywać.

Jeśli podniosą limit do np. 3 tys Obligacji i pojawi się jakiś super item za obligacje i będzie on kosztować te 3 tys OUP'a to automatycznie bryłkami również będzie kosztować 3,000 bryłek.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zważywszy na to, że najdroższy przedmiot kosztuje 1500, to nie rozumiem tego co napisałeś.

Tak najdroższy kosztuje 1500 ale jak pojawia się taka Deklaracja to już kosztuje 2 tys, a mało kto trzyma te 2k obligacji .


A pisałem to wcześniej odnośnie tego czemu nie podnoszą limitu obligacji które można mieć.

I czego tu nie rozumieć .

Ja np. Onufry nigdy nie rozumiem tego co Wy ( support ) wypisujecie
w odpowiedziach na zgłoszenia.
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
Czy administracja jest głupia czy tylko udaję ?
Kto zbierze 2k obligacji ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry