Deklaracja niepodległości

Status
Zamknięty.

DeletedUser15276

Gość
Gość
Po co wy się czepiacie do administracji.
Przecież wyraźnie jest napisane, że tym kierują Niemcy.
Wyluzujcie trochę z tym czepianiem się, bo to i tak niczego nie zmieni.
 
Już kiedyś pisałem.
Bogaci mają lepiej w życiu. Samochód, dom, kobiety. Mają też przedmioty w grze. To takie dziwne? Przecież to normalne.

"Kto bogatemu zabroni" ;)

Wróciłem równo z pracy o północy, akurat po wprowadzeniu przedmiotu do sklepu. Załapałem się jeszcze na widok 20szt ;) Mam wypukłą kartę kredytową, mogę kupić bryłki w kilkadziesiąt sekund. Tylko szkoda mi/nie mam kaski na przedmiot w grze ;)

Poszkodowani są tylko Ci, którzy mieli na to kasę ale nie załapali się czasowo. Reszta... i tak nie kupicie, więc po co i o co się burzycie ;) Pocieszcie się, że deklaracja nie powoduje wygrania czegokolwiek z automatu, tak samo można przegrać, można dostać "szczała" w forcie, można paść w pracy, można... dostać bana i cała kasa w postać w p... w przepaść ;)

Tak, też bym chciał ten item ;) Jak i nowy samochód, lepszą pracę, trzy kobiety, 20cm fiu... no. Ale nie mam i tyle ;)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Niestety INNO pokazało w którą stronę będą szli.

Prawda jest taka że teraz na grach sie zarabia,niektórzy wprost wkłądają raczki do naszych kieszeni ( TW) ,niektórzy w inny sposób wyciągają kasę.

Wiadomo kto chce się wyróżniać miec lepsze itemy troszkę większe szanse w grze to wyda prawdziwą kasę.

Niestety widac jak TW się zmienia, gracze kończą grać a INNO coraz częściej daje coś za bryłki.

Pewnie pewnego dnia nowe eq będzie za bryłki ,oczywiście też za obligacje ale mało kto je trzyma i wyda je, czyli tylko gracze z kasą będą się cieszyć, aż w końcy TW będzie płatną grą, bo zwykli gracze nie kupujący bryłek zniechęcą się.

Limit tej Deklaracji powinien być na 1 dzień a nie na sztuki.

INNO nie myśli i to widać od dawna bo tylko ciemnota daje limit na dośc dobry przedmiot zarabiając tak naprawdę na 1 świecie 1840zł czyli jak mamy te 7 światów czy ileś tam zarobili prawie 13 tys zł w jeden dzień :p

Mogliby zarobić 2 razy więcej gdyby nie robili limitu. Jak zwykle w TW żadnego infa że będzie niespodzianka, tutaj nikt o niczym nie informuje :p

Najbardziej boli że nie kązdy gracz ma możliwośc zdobycia takiego przedmiotu.

I prosiłbym żeby nie pisać że INNO musi zarabiac żeby trzymały serwery i tamci mogli miec co do ust włozyć. Póki co oni jedyne co robią to bawia się grafiką dodają kolejne zestawy mało przydatne, a o grywalności gry zapominają.

Zamiast wydaać kasę na grafików niech zainwestuja w reklamę TW.

Ps Ktos widział że niby 17 milionów graczy gra w TW ?? Ktoś chyba policzył multikonta i nie aktywnych garczy :p A nie realnych ludzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o jezu przeciez to byla tylko taka odpowiedz, przeciez wiadomo ze chodzilo zeby frajerzy zapłacili żywą kaską, już nie czepiajcie się tych obligacji ja rzep psiego ogona. Jeśli jest ktoś gotowy żeby wydać 100zł żeby mu statsy podskoczyły, to jest biedny, bo to tylko gra, a tak jak wcześniej wspomniałem, będę darł łacha jak powstanie nowy świat i na irochusie np. zostanie 5000graczy. he he wydają kaskę na grę która na dłuższą mete nie ma głebszego sensu bo nic w niej nie można wygrać, to nie jest jakiś WOW, albo ultima gdzie macie graczy na 1 serwerze z całego świata.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
o jezu przeciez to byla tylko taka odpowiedz, przeciez wiadomo ze chodzilo zeby frajerzy zapłacili żywą kaską, już nie czepiajcie się tych obligacji ja rzep psiego ogona. Jeśli jest ktoś gotowy żeby wydać 100zł żeby mu statsy podskoczyły, to jest biedny, bo to tylko gra, a tak jak wcześniej wspomniałem, będę darł łacha jak powstanie nowy świat i na irochusie np. zostanie 5000graczy. he he wydają kaskę na grę która na dłuższą mete nie ma głebszego sensu bo nic w niej nie można wygrać, to nie jest jakiś WOW, albo ultima gdzie macie graczy na 1 serwerze z całego świata.

Frajerzy ?? Czyli ja jestem frajerem ?? Mi sie wydaje dzieciaku że biedny jesteś i nie stac ciebie na wywalanie kasy na pierdoły :D

Zawsze jest pisane ci którzy wydaja kase to frajerzy ludzie bez życia itd a nikomu nie przychodzi do głowy że są to gracze mający kasę i zamiast na fajki wóde lub inne pierdoły wydają na grę.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Ale czy nie lepiej zamiast kupować martwe piksele w grze , kupić sobie ciastko albo czekoladę dla dziewczyny ? :)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ale czy nie lepiej zamiast kupować martwe piksele w grze , kupić sobie ciastko albo czekoladę dla dziewczyny ? :)

Można oczywiście, skąd wiecie że gracze wydający kase na bryłki tego nie robią ?? Bo tak się przyjęło ?? Bo kogoś zabolało że on ma więc trzeba po nich pojechać.

Wy śmiejecie się z graczy wydający kase na bryłki a mnie np smieszą ludzie wydający kase na fajki co z tego macie ?? Moim zdaniem nic.

Ale czy ja obrażam jak tamten dzieciak wyzywając graczy od frajerów ??

,,Kozak w necie, frajer w świecie " tyle mam do dodania.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Nie, bo tuczenie dziewczyn czekoladami albo ciastkami jest niemoralne.


A na poważnie, to temat wydawania własnych pieniędzy był wałkowany wiele razy i nikomu nic do tego jak kto nimi dysponuje.
Równie dobrze(skoro już padł przykład ciastek i czekolad)możesz coś kupić dziewczynie, a kosza i tak dostaniesz.

Takie porównywanie w ogóle nie ma sensu.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
o jezu przeciez to byla tylko taka odpowiedz, przeciez wiadomo ze chodzilo zeby frajerzy zapłacili żywą kaską, już nie czepiajcie się tych obligacji ja rzep psiego ogona. Jeśli jest ktoś gotowy żeby wydać 100zł żeby mu statsy podskoczyły, to jest biedny, bo to tylko gra, a tak jak wcześniej wspomniałem, będę darł łacha jak powstanie nowy świat i na irochusie np. zostanie 5000graczy. he he wydają kaskę na grę która na dłuższą mete nie ma głebszego sensu bo nic w niej nie można wygrać, to nie jest jakiś WOW, albo ultima gdzie macie graczy na 1 serwerze z całego świata.

Jedni wydają na fajki, inni na wódkę a jeszcze inni na wychowanie takiego idioty jak Ty. Ludzie pracują, zarabiają i jeśli chcą wydają pieniądze na rozrywkę. A The West to właśnie rozrywka. Nazywasz ich frajerami bo ich stać na kupno piksela a Tobie mama nie dała?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Frajerzy ?? Czyli ja jestem frajerem ?? Mi sie wydaje dzieciaku że biedny jesteś i nie stac ciebie na wywalanie kasy na pierdoły :D

Zawsze jest pisane ci którzy wydaja kase to frajerzy ludzie bez życia itd a nikomu nie przychodzi do głowy że są to gracze mający kasę i zamiast na fajki wóde lub inne pierdoły wydają na grę.


dziecko to ty wychowujesz w domu, jeśli wydajesz na grę przeglądarkową nistety ale jesteś frajerem, co do moich zarobków to ich nie poruszajmy, bo ty nawet rocznie ni zarobisz tyle co ja przez miesiąc, ja grę traktuję jako rozrywkę, która jest za darmo, w tej grze nie można nic wygrać, nie ma końca(no chyba że według was ma), ja wiem że w waszym przeświadczeniu jeszcze istnieje że komuś coś musi dawać mama, pewnie wam nadal gotuje obiadki i to jest przykre


Jedni wydają na fajki, inni na wódkę a jeszcze inni na wychowanie takiego idioty jak Ty. Ludzie pracują, zarabiają i jeśli chcą wydają pieniądze na rozrywkę. A The West to właśnie rozrywka. Nazywasz ich frajerami bo ich stać na kupno piksela a Tobie mama nie dała?


no ty to może i na alkohol wydajesz, ja tam wolę inne przyjemności. Chodzi o to że z płatnym westem jest jak z płatną edukację, ludzie myślą że jak zapłacą to będą umieć lepiej i więcej, jednak życie później to weryfikuje inaczej. czy jak już kupiliście te bryłki to jesteście pierwsi?lepsi?szybsi? już wam inno wręczyło dyplom? Tak jak ktoś wspomniał lepiej wydać kaskę na czekoladę, czy nawet na fajki ale mieć z tego jakąś korzyść w realnym życiu, ja wolę wesprzeć schronisko dla zwierząt bo wiem że żywe istoty będą miały z tego pożytek a nie jakaś firma, która jak ktoś wspomniał, zamiast wywalać na firmę która zamiast na popularyzację gry woli ładować w jakieś pseudo aktualizacje, i robić szum że nad grą pracują.

Jak już kiedyś wspomniałem west jest fajną gierką z niepowtarzalnym klimatem, jednak inno nie potrafi tego wykorzystać co jest przykre.

Tak na koniec-też korzystam z bryłek jednak tych bezpłątnych i nie widzę żebym osiagał jakieś nadzwyczajne wyniki. A co do deklaracji to sam przedmit dla tych co już nawet chcą wydać te ciężko zarobione pieniądze na jakieś dziwne przedmioty, to powinna być ta deklaracja do przeczytania-czyli umiejki by się dodawały, a nie że trzeba jeszcze ten przedmiot zakładać bo to jest już pomyłka totalna, zresztą tak samo jak czas wystawienia tgo przedmiotu w sklepiku, o jest raczej wolnym żartemz graczy którzy chcą takowy przedmiot zakupić, jednak Ino już nie pierwszy raz sobie strzela samobója i myślę że nie ostatni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7069

Gość
Gość
dziecko to ty wychowujesz w domu, jeśli wydajesz na grę przeglądarkową nistety ale jesteś frajeremawać mama, pewnie wam nadal gotuje obiadki i to jest przykre....
....też korzystam z bryłek jednak tych bezpłątnych i nie widzę żebym osiagał jakieś nadzwyczajne wyniki.

Zacytowałem co chciałem. Tylko czasami komentuje czyjeś posty ale ten po prostu mnie powalił na kolana .

Ad główny temat : przedmiot super ,wart 2000 UOP , niestety tyle nie miałem (~600) co mnie boli to brak możliwości odsprzedania , To co mnie interesowało z loterii odkupiłem ,tym razem będą nici z handlu. :( end of topic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
no ty to może i na alkohol wydajesz, ja tam wolę inne przyjemności. Chodzi o to że z płatnym westem jest jak z płatną edukację, ludzie myślą że jak zapłacą to będą umieć lepiej i więcej, jednak życie później to weryfikuje inaczej. czy jak już kupiliście te bryłki to jesteście pierwsi?lepsi?szybsi? już wam inno wręczyło dyplom? Tak jak ktoś wspomniał lepiej wydać kaskę na czekoladę, czy nawet na fajki ale mieć z tego jakąś korzyść w realnym życiu, ja wolę wesprzeć schronisko dla zwierząt bo wiem że żywe istoty będą miały z tego pożytek a nie jakaś firma, która jak ktoś wspomniał, zamiast wywalać na firmę która zamiast na popularyzację gry woli ładować w jakieś pseudo aktualizacje, i robić szum że nad grą pracują.

No widzisz. Ty wolisz wydać na czekoladki i fajki a ja wolę na The West bo nie lubię słodyczy a fajkami się brzydzę. I co jesteś mniejszym frajerem ode mnie? Ja ładuję kasę w jakąś firmę a Ty w koncern tytoniowy/ producenta czekolady. I co dał Ci ten producent czekolady dyplom? Czujesz się lepszy? Bzdura. Każdy wydaje swoja kasę jak chce i nawet gdyby wyrzucał ją do ścieku nikt nie ma prawa nazywać go frajerem. Bo to jest jego ciężko zarobiona kasa i on decyduje na co ją wyda. Idąc Twoim torem rozumowania to każdy wydający kasę na rozrywkę jest frajerem. Bo w zasadzie czym się różni kupienie bryłek od kupienia biletu do kina? Co daje realnie bilet do kina? Chwilę przyjemności i koniec. I to znacznie krótszą niż zabawa w The West. To tyle w tym temacie bo dyskusja o rzeczach oczywistych nie ma sensu. Dorośniesz chłopczyku to może zrozumiesz.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak najdroższy kosztuje 1500 ale jak pojawia się taka Deklaracja to już kosztuje 2 tys,

Ja mówię o zwykłym normalnym dniu, gdzie w sklepiku masz najdroższy item za 1500 i wcale nie musisz kupować bryłek aby pozwolić sobie na dowolny przedmiot ze sklepiku. 1500 możesz uzbierać i jeszcze masz 500 zapasu. Jeżeli by mieli wprowadzać przedmioty droższe lub równe 2000, to oczywiście limit powinni podnieść.
Kolejna sprawa, gdyby chcieli dać przedmiot wyłącznie za bryłki to by dali. Jest taka opcja w sklepiku.
Kończąc temat 2000, złożyłem propozycję podniesienia lub zniesienia tego limitu.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
dziecko to ty wychowujesz w domu, jeśli wydajesz na grę przeglądarkową nistety ale jesteś frajerem, co do moich zarobków to ich nie poruszajmy, bo ty nawet rocznie ni zarobisz tyle co ja przez miesiąc, ja grę traktuję jako rozrywkę, która jest za darmo, w tej grze nie można nic wygrać, nie ma końca(no chyba że według was ma), ja wiem że w waszym przeświadczeniu jeszcze istnieje że komuś coś musi dawać mama, pewnie wam nadal gotuje obiadki i to jest przykre

Normalnie dzieci wychowuje się w domu więc nie wiem o co tobie chodzi :D

Ja wydaje na grę , a ty na inne pierdoły jak czekolady i fajki, jak kolega u góry napisał też dyplomu nie dostałeś pewnie od producentów fajek, ale jak napisałeś masz z tego przyjemność czyli smród z geby i choroby :D

Jasne jasne jesteś bogaty strasznie, tylko mało kogo to interesuje widac że rodzicie nie poświęcali tobie zbytnio czasu i nie wychowali ,oraz nie nauczyli kultury.

Idź dzieciaczku kozacz gdzieś indziej , w necie fajnie krzyczeć i obrażać innych bez konsekwencji. Poczułeś się twardy i mocny ?? Koledzy z Gimnazjum będą z ciebie dumny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No widzisz. Ty wolisz wydać na czekoladki i fajki a ja wolę na The West bo nie lubię słodyczy a fajkami się brzydzę. I co jesteś mniejszym frajerem ode mnie? Ja ładuję kasę w jakąś firmę a Ty w koncern tytoniowy/ producenta czekolady. I co dał Ci ten producent czekolady dyplom? Czujesz się lepszy? Bzdura. Każdy wydaje swoja kasę jak chce i nawet gdyby wyrzucał ją do ścieku nikt nie ma prawa nazywać go frajerem. Bo to jest jego ciężko zarobiona kasa i on decyduje na co ją wyda. Idąc Twoim torem rozumowania to każdy wydający kasę na rozrywkę jest frajerem. Bo w zasadzie czym się różni kupienie bryłek od kupienia biletu do kina? Co daje realnie bilet do kina? Chwilę przyjemności i koniec. I to znacznie krótszą niż zabawa w The West. To tyle w tym temacie bo dyskusja o rzeczach oczywistych nie ma sensu. Dorośniesz chłopczyku to może zrozumiesz.

dla mnie to ty możesz nawet całą wypłatę przelewać na konto INNO, jednak to nawet sami twórcy traktują tych co korzystają z bryłek jak dojne krowy, dając takie śmieszne eventy, pewnie na wielkanoc też dostaniecie jakiś świstek więc szykujcie już 2000
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
dla mnie to ty możesz nawet całą wypłatę przelewać na konto INNO, jednak to nawet sami twórcy traktują tych co korzystają z bryłek jak dojne krowy, dając takie śmieszne eventy, pewnie na wielkanoc też dostaniecie jakiś świstek więc szykujcie już 2000

Wydał to wydał , po kuj drążyć temat?
Idąc tym tokiem myślenia eventy są zazwyczaj na urodziny , jakąś ważną rocznicę ludzi związanych historycznie z Dzikim Zachodem.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeżeli macie jeszcze coś do dodania w sprawie samej deklaracji niepodległości to proszę bardzo, jeżeli nadal zamierzacie drążyć temat kto ile na co wydał, to zamykam, bo to jest każdego prywatna sprawa na co wydaje swoje pieniądze.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
To ja jeszcze dodam swoje trzy grosze.


Cena wydaje się być słuszna. Sam próbowałem coś wymyślić z bryłkami, żeby dostać tę deklarację, ale cena tych bryłek jest po prostu za duża, a na koncie jedynie kilka złotych. Szkoda jedynie tego, że nie rzucono czegoś dla tych, którzy bryłek nie używają. Powiedzmy z tych 20 sztuk, 5 mogli przeznaczyć na targ do licytacji. Generalnie jednak nie ma co psioczyć bo produkt jest na prawdę mocny i cena musi być wysoka. Jedynym minusem jest to, że został on przeznaczony tylko dla ludzi z bryłkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry