Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser17715

Gość
Gość
Sami niewdzięcznicy: ) rzeczywiście chyba nie ma sensu takie wspólne rozwiązywanie queseta... na początku kilka osób podobno znało rozwiązanie ale "nie powiem!" potem okazało się, że nic nie wiedzą i korzystają z wysiłku innych... Jak w poście #233 podane zostało rozwiązanie, wszyscy zaczęli zgrywać ważniaków :) eh... trudno, rozwiązanie jest, każdy je zna... niech będzie, że to każdy samodzielnie do tego doszedł. Miłego użytkowania DBS. Trochę po co innego tworzyłem ten temat, nie wyszło... do sprawy klucza nr 3 już się nie włączam, nie ma sensu

Jak dal mnie najlepsze rozwiązanie, Ci co czytali i się udzielali wiedzą jak zdobyć, ale po co zostawiać żeby wszyscy jak na tacy mieli podane rozwiązanie ?? Jak dla mnie zamknąć i zostawić pierwsze kilka stron.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I co z tego, że wszyscy wiedzą. Tak samo jest z mieczem hernanda de soto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez sensu... Teraz wszyscy będą grali na 45 lvl'u tą bronią... A póki co, nie wiadomo jak zdobyć floret athos więc większość graczy będzie pojedynkowała się bronią strzelecką...
Za niedługo wogóle nie będzie sensu zaczynać grać pojedynkowiczem z bronią do walki wręcz bo wszyscy będą grali z tą bronią...

troche przesadzasz kolego... wiekszosc gra bronia biala, i z pewnoscia nie zmieni sie to z powodu questa na ta bron, na swiecie 11 w top 15 jest tylko 2 graczy ze strzelecka przykladowo...
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Najlepiej się teraz wziąść za zdobywanie rewolwera Allena (kosmity). Trochę
to dziwnie wygląda po polsku - ''Rewolwer Kosmity''
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez sensu... Teraz wszyscy będą grali na 45 lvl'u tą bronią... A póki co, nie wiadomo jak zdobyć floret athos więc większość graczy będzie pojedynkowała się bronią strzelecką...
Za niedługo wogóle nie będzie sensu zaczynać grać pojedynkowiczem z bronią do walki wręcz bo wszyscy będą grali z tą bronią...

Twitter:
"święta, święta i po świętach. Oby ich pokojowy nastrój pozostał troszkę dłużej."
coś mi sie zdaje że ten quest był tylko na czwartek po świętach...

miales jakis przeciek ;p? ktos juz go ma ?

Nie moge powiedzieć dokłądnie kto mi to mówił, ale zapewniał że jest na nią quest. Nic więcej nie wiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej się teraz wziąść za zdobywanie rewolwera Allena (kosmity). Trochę
to dziwnie wygląda po polsku - ''Rewolwer Kosmity''

Allen, a Alien to dwa różne słowa. Przypuszczam, że chodzi o tego Pana:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Allan_Pinkerton - kosmitą to On raczej nie był :D.

miales jakis przeciek ;p? ktos juz go ma ?

Są jakieś historie na ten temat, na zagranicznych forach, ale to był raczej czyjś żart na prima aprilis.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
no na portugalskim lecz jeżeli ktoś jest sprytny to powinien dostrzec coś takiego:

Billy's peacemaker


bill ślepy orzeł, więc kto wie czy nie będzie kontynuacji tego zadania :) a nagrodą będzie Billy's peacemaker :rolleyes:
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Sprawdził ktoś czy można zrobić te zadania na DBS teraz albo po 11 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez przesady zaczęliście dyskusję na temat tej broni to było wiadomo że cały The West pozna tajemnice jej odkrycia...

Przykład człowieka którzy chce podpowiedzi by na koniec wszystko ukryć i udawać że zrobił coś wyjątkowego:D

a gdzie stałeś? przy budowaniu dworca? miałeś gazete? gdzie pokazał ci sie ten napis?

bo ja mam gazete i naszyjnik miłośći i nic
szukam po salonie i też nic

no i ja też będę jutro o 10 :D więc jak mi się uda to napisze co i jak ;)

no i po kija gadaliśćie teraz każdy będzie z tą bronią biegał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje usunąć ten temat, albo chociaż skasować z 200 postów bo to niezłe spamowisko tu jest. Lepiej jak każdy zdobędzie go sam i będzie miał tą radość z odkrycia czegoś, niż dostanie odpowiedź na tacy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje usunąć ten temat, albo chociaż skasować z 200 postów to niezłe spamowisko tu jest. Lepiej jak każdy zdobędzie go sam i będzie miał tą radość z odkrycia czegoś, niż dostanie odpowiedź na tacy.

Johnie Rybo, popieram Cię, szczególnie że forum czyta 1/10 graczy TW, więc niech te 9/10 się pogłowi ;D
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ja to napisałem a wy po mnie poprawiacie :D

DBS zdobyty, teraz trzeba zająć się innymi sprawami np: 3 kluczem
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Cóż, gratuluje wszystkim którym udało się go zdobyć dzisiaj :)

Życzę miłego korzystania i cieszę się, że dokładając moje trzy grosze chyba też trochę pomogłem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do tego potrzebny jest ten naszyjnik ktory byl z walentynkowego zadania?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dobra, nie podaje nikt odpowiedzi, to nie. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry