Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser7000

Gość
Gość
Jak mogłeś! :mad:


Nie no bez jaj i tak wszyscy już wiedzą.
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Nie mówcie jak zdobyć tą broń. Na tym polega zabawa żeby każdy doszedł sam.
Jak powiecie jak to każdy będzie to miał i nie będzie zabawy. Mój kolega dochodził do tego sam i znalazł. Wiem jakie są wymogi ale nie powiem bo wtedy straci to sens
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale już każdy wie, bo już sie wygadali małolaty.
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Widzę właśnie. Teraz straciło to sens bo każdy "głupi" będzie posiadał tą broń nie wysiliwszy się w ogóle. Ja z kolegą razem dochodziliśmy. Na 3ś mam DBSa z nnpp a na 7ś za tydzień se zadanie wykonam
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Proszę uprzejmie adminów o usunięcie wszystkich postów z odpowiedziami(w tym mój też bo nie pomyślałem że mam gazete w eq :/).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najpierw Wszyscy chcieli zeby im podano wszytko na tacy, a teraz krzycza zeby nie podawac bo to bezsensu... Moje zdanie jest takie zeby zamknac ten temat, zostawic tylko te pierwsze wskazowki... niech to bedzie zabawa;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Najlepiej niech admini zostawię pierwsze 3 strony tematu bo tam zawarte było wszystko
 
Sami niewdzięcznicy: ) rzeczywiście chyba nie ma sensu takie wspólne rozwiązywanie queseta... na początku kilka osób podobno znało rozwiązanie ale "nie powiem!" potem okazało się, że nic nie wiedzą i korzystają z wysiłku innych... Jak w poście #233 podane zostało rozwiązanie, wszyscy zaczęli zgrywać ważniaków :) eh... trudno, rozwiązanie jest, każdy je zna... niech będzie, że to każdy samodzielnie do tego doszedł. Miłego użytkowania DBS. Trochę po co innego tworzyłem ten temat, nie wyszło... do sprawy klucza nr 3 już się nie włączam, nie ma sensu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sami niewdzięcznicy: ) rzeczywiście chyba nie ma sensu takie wspólne rozwiązywanie queseta... na początku kilka osób podobno znało rozwiązanie ale "nie powiem!" potem okazało się, że nic nie wiedzą i korzystają z wysiłku innych... Jak w poście #233 podane zostało rozwiązanie, wszyscy zaczęli zgrywać ważniaków :) eh... trudno, rozwiązanie jest, każdy je zna... niech będzie, że to każdy samodzielnie do tego doszedł. Miłego użytkowania DBS. Trochę po co innego tworzyłem ten temat, nie wyszło... do sprawy klucza nr 3 już się nie włączam, nie ma sensu

Ja rozwiązanie znałem kilka dni temu, nie chciałem go zdradzać, no ale cóż... ktoś inny powiedział. Faktem jest to, że bardzo duża część osób nie korzysta z forum, więc liczba tych deringerów nie będzie taka gigantyczna :D
Teraz życzę powodzenia przy kolejnym nadchodzącym ukrytym queście (cśśś, nic nie mówię :D) i przy kluczu numer 3.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inaczej powinno to być przedstawiane... jeśli ktoś jakiś "rare item" już uzyska to tylko wskazówkę powinien przedstawić, następni "tacy" właściciele tych przedmiotów sugerują kolejne wskazówki itd. ... dzięki czemu kolejny by rozwiązać zagadkę musiałby zebrać wszelkie podpowiedzi w całość (przeszukując temat/tematy) i samemu rozwiązanie znaleźć...
 
Ja rozwiązanie znałem kilka dni temu, nie chciałem go zdradzać, no ale cóż... ktoś inny powiedział. Faktem jest to, że bardzo duża część osób nie korzysta z forum, więc liczba tych deringerów nie będzie taka gigantyczna :D
Teraz życzę powodzenia przy kolejnym nadchodzącym ukrytym queście (cśśś, nic nie mówię :D) i przy kluczu numer 3.

tak birtek znałeś rozwiązanie... podobnie jak tam kilka innych osób... które dawały wskazówki typu: zadanie może wykonać każdy :) Dzisiaj około 9:30 to potwierdziłeś :(

To też wiem.
Ja mam takowy problem, że jeżeli ta rzecz o której myślę jest potrzebna, to właśnie teraz w kluczowym momencie jej nie mam... :/ Mowa o bilecie.

nie będę komentował, rozumiem że chcieliście się poczuć jak ktoś wyjątkowy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przede wszystkim chyba większość graczy spodziewała się, że zadanie będzie trudniejsze, być może będzie to seria zadań. Zwłaszcza, że chodzi o rzadki przedmiot.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
nie gadajcie głupot dzieciaki bo byłem w widmie i też go mam :p

po się chwalić? quest jak quest, a zaraz tu będzie spamowisko że ho ho, radzę zamknąć:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Derniger?
Brawo, wy się cieszycie z dernigera a może ktoś inny floret athosa ma ;p
Zamknijcie bo serio będzie SPAM
Jeszcze raz gratuluję
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluje Wam ;)

a Onufrego i spółke prosze o skrócenie tego tematu do 3 stron i zamknięcie :)

Teraz bierzmy sie za broń Jessiego Jamesa bo na nią też jest quest :p
 

DeletedUser17715

Gość
Gość
Bez sensu... Teraz wszyscy będą grali na 45 lvl'u tą bronią... A póki co, nie wiadomo jak zdobyć floret athos więc większość graczy będzie pojedynkowała się bronią strzelecką...
Za niedługo wogóle nie będzie sensu zaczynać grać pojedynkowiczem z bronią do walki wręcz bo wszyscy będą grali z tą bronią...
 
Status
Zamknięty.
Do góry