Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser11899

Gość
Gość
No Mati lepiej nie spamuj Onufrego. Jeszcze Cie bannie :D Teraz zadanie z gazetą od Henrego mi się nie pokazało. ;- # Hmmm Billy was in last Thursdays paper. How do I get that now. I hope Henry saved it. 11:20 PM Apr 5th via web. Popatrzcie na datę dodania. Myślicie, że to zadanie pojawi się o 11:20?? Aha, daj swoje gg
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Dołączam się do grupy wywiadowczej. :rolleyes: Mam na s1 gazete, bilet i plakat. Stoję przy budowie dworca. :cool: Dziękujemy Onufry, że nie zdradziłeś rozwiązania, bo nie byłoby zabawy. Dziękuuujeeemyyy! ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No Mati lepiej nie spamuj Onufrego. Jeszcze Cie bannie :D Teraz zadanie z gazetą od Henrego mi się nie pokazało. ;- # Hmmm Billy was in last Thursdays paper. How do I get that now. I hope Henry saved it. 11:20 PM Apr 5th via web. Popatrzcie na datę dodania. Myślicie, że to zadanie pojawi się o 11:20?? Aha, daj swoje gg

jeżeli miałbyć to 5th Apr to wypadał by piątek 11:20
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
mam ćwierćdolarówkę, plakat, kucyka,gazetę, ale nie mam biletu
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Ja mam bilet ćwierćdolarówe i gazete
Jeśli jeszcze ktoś z nami sprawdza prosze o wiadomość na GG
Jeśli ktoś jest blisko miasta widmo ma naszyjnik miłości ma ćwierćdolarówe bilet i gazete to nie napisze i wykonenane zadanie z billym ślepym orłem :)
PS.maciejoooo5945 edytuj post a nie pisz post pod postem :)
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
halo maciejoooo! Nie bój sie na GG to tylko ja. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja sie przygladam od poczatku watku i co.. przeciez i tak polowa tych teorii to spam ;p tez moge dorzucic swoje 2 grosze... najlepiej jeszcze dzisiaj podzielcie sie - te osoby robia to te to... jutro bez problemow... jesli cos wam nie wyjdzie to sprawdzcie od nowa czy jest a jak nie ma to jakas inna kombinacje, ktos wkoncu wpadnie...

Problem w tym, że bardzo możliwe jest to iż quest pojawia się tylko w czwartek... świadczą o tym wpisy na Twitterze.
 

DeletedUser15711

Gość
Gość
ja tez mam bilet ćwierćdolarówkę kucyka i naszyjnik miłości i stoję na budowie dworca obok miasta widmo ja się coś uda to napisze :rolleyes:
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Dobra CzarnyPalladyn póżniej sprawdzisz z drukarnią ?
A macie prec. rewolwer wiązkowy ja mam :)
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
80901718.png


Mój EQ na akcję DBS. :D Stoję przy budowie dworca tuż koło miasta widmo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam ćwierćdolarówkę, gazetę, z kucykiem i bez wiązkowego

na rumuńskim the wescie ponoć ktoś zdobył deringera znów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17490

Gość
Gość
Coś Ty mi tutaj dał za strone :D? Chodziło o Deringer Belle Star nie rób se jaj ze mnie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry