Deringer Belle Star

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Yeahh też jutro w domu jestem :] Mam bilet,gazete,kupi rano kucyka i prec wiazkowy, niemam naszyjnika ;/ . Moze Onufry powiedzialby czy ten quest trwa minute? Czy moze 5 ?
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
ło kurde ale emocje :) tak, tak zaspamujemy Onufry'eGo. Zadanie z gazetą na
pewno się pojawi ale u Henrego '') Matti, na jakim świecie grasz? :D
Bo ja na 11 mam 38 a pojawia się od 40 to zadanie i dlatego zdobywam
tym na 1 świecie :D



Moje drugie imie to SPAMER. % BANER.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"święta, święta i po świętach. Oby ich pokojowy nastrój pozostał troszkę dłużej." :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
[21:31] <JohnFish> Onufry mozesz powiedziec ile czasu od 10 jest na wykonanie zadania na dbs?
[21:31] <@Onufry> od 10?
[21:31] <@Onufry> ja nic nie wiem o zadnej 10

:)
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Hah i padł blady strach na ludzi teraz...

Czy to tylko zmylenie przeciwnika, czy tak jest naprawdę ? Czy to tylko zagrywka taktyczna, czy Onufry mówi prawdę ?

Wcześniej przyznał, że prawidłowe rozwiązanie już padło prawidłowe, więc jak to tak ? :)
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Podawana była tylko JEDNA godzina. Jeżeli tak, to wogóle
nie ma godziny? Może od 0:00 do 23:59 w czwartek się robi to zadanie?
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Cóż, próbować nie zaszkodzi cały dzień, choć wiadomo, że 4 w nocy to raczej nie będzie. Może to sianie niepewności takie jest ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie zadawajcie mi pytań, bo i tak na nie nie odpowiem, albo zacznę odpowiadać głupio. Jakbym miał podać konkretnie co i jak, to bym dawno podał a nie robił podchodów. Proste.
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
To wolisz spam masowy Onfury ?Zaspamujemy Cie na śmierć :D jeśli się nam nie uda zdobyć DBS !
Maciej gram na św. 4 mam 49lvl
Ja próbuje z gazetą cwierćdolarówką i jak bilet dropnie to może :)
Może zgadamy się na GG kto jest chętny pisać na PW
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
O nie ładnie szantażować administratora całego westa.

Co zaś tyczy się zadania to mogę się do was dołączyć ja mam ćwiartkę, bilet/y i gazete ale na świecie 9.
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Co to za różnica czy na św.4 czy 9 :D
Dobra to testujemy to jutro o 10 być na the-west ok.9:30 zmówimy taktyke :D
Nie szantażuje Onfurego tylko ... :D
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Nie zadawajcie mi pytań, bo i tak na nie nie odpowiem, albo zacznę odpowiadać głupio. Jakbym miał podać konkretnie co i jak, to bym dawno podał a nie robił podchodów. Proste.


No cóż, sama prawda. Nic samo nie przychodzi w życiu, więc czemu mamy mieć wszystko podane na tacy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
może trochę namieszam, a może i nie ale patrząc na pl Twittera to wiadomość została dodana o 9:55 i może to przypadek, lub też nie to zadanie pojawia się o 9:55 i znika o 10 ^^
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
To rzeczywiscie namieszałeś :D
Sprawdzimy też i to :)
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Mi się wydaje, że to zadanie będzie dostępne cały dzień. To tylko taka mała sugestia moja :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja stawiam na te 5 min tylko dlatego żeby nie było łatwo zdobyć tego DBS-a, a 5 min spokojnie wystarczy na przyjęcie zadania i sprawdzenia różnych opcji. I jak dla mnie to stawiam na gazete lub Cwierć $, a bilet odpada. tylko trzeba byc przy stacji może i najlepiej przy mieście widmo ^^
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Nie wiem czy Onufry to zadanie miał na myśli ale swego czasu na forum napisał:
Onufry napisał:
Jedyne co wymaga przypilnowania to questy czasowe dostępne np. w piątki od 10:00 do 10:30. Ja tak lubię.
To coś nowego - trzeba sprawdzić!
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Dajcie już spokój biednemu Onufremu... wyobrażam sobie jak musi mu się "podobać" to napastowanie :rolleyes: po co go szantażować jakimiś dziecinnymi zagrywkami? Kompletnie bez sensu, Ciasteczkowy chce, żebyśmy zrobili to zadanie sami, żeby nam nie psuć zabawy i powinniśmy Mu za to być wdzięczni. A teraz wszyscy grzecznie podziękujmy, że cokolwiek nam podpowiedział.

[chórek] Dziękujemy Onufry [/chórek]
 
Status
Zamknięty.
Do góry