Deszcze podczas pojedynku

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie deszcz :)


  • W sumie głosujących
    342
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mój pomysł polega na tym, aby podczas pojedynku zdarzały się deszcze.
Prawdopodobieństwo deszczu wynosiłoby 4%-ale co by działo się podczas takiego deszczu? Celowanie nasze i przeciwnika spada o 10%-wprowadziłoby to małe urozmaicenie i nadałoby trochę realizmu grze.

PS:Sorry za projekt graficzny, ale nie miałem czasu, aby go poprawić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz realizmu to wyłącz kompa. Gry są po to, żeby właśnie zapomnieć o realnym świecie ;)

Ale i tak na tak - jakieś urozmaicenie by się przydało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł może by tak padało nad ranem i wieczorami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wolał bym w grze deszcz i inne warunki atm.(to już było). Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak– po polsku
Так– po rosyjsku
de la sorte – po francusku
Ja – po niemiecku
Yes – po angielsku
Ita – po łacinie

Wreszcie jakiś nowy pomysł bez ułatwiania,tylko z urozmaiceniem.Deszcze zdarzały się na dzikim zachodzie,więc nie wystawiać monolgów o tym że to nierealne,wręcz przeciwnie.Dodałbym też tam spadek uniku i refleksu o 5%,deszcz może dekoncentrować a po za tym mokre ubranie jest cięższe i przylepia się do ciała.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na tak jestem za tym żeby utrudnić grę w sposób realistyczny. Gratuluje pomysłowości
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogłaby by też być burza (1%) wtedy pojedynek się nie odbywa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, może być, ale nie jestem za aż takim wielkim tak. Widać pomysł przemyślany, jednak na 100% tego nie wprowadzą, a i deszcz mógłby się zdarzać losowo (prawdopodobieństwo np. 25%)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie bezsens, jestem na nie
i po co to wszystko ? może zrobimy burze piaskową, grad, mżawka, kapuśniaczek, huragan, trąba powietrzna?
za dużo urozmaiceń chcecie, mi się pojedynki podobają takie jakie są, czy na filmach o dzikim zachodzie nawalali się w deszczu? zawsze jest pokazane prażące słonce, w samo południe
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na TAK ponieważ to urozmaici grę
gra stała by się bardzo realistyczna:D
głos na TAK!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze wprowadzimy śnieg, grad, burze i zamieć ? Na nie.

Na filmach zawsze się pojedynkują w południe przy bezchmurnej pogodzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze wprowadzimy śnieg, grad, burze i zamieć ? Na nie.

Na filmach zawsze się pojedynkują w południe przy bezchmurnej pogodzie

Film to nie gra po za tym nikt nie proponuje burz czy zamieci (w każdym razie ja nie)-ja tylko mówię o deszczu więc niemów o burzy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze wprowadzimy pojedynki w samo południe i 0,5% że trafi ciebie piorun i tracisz połowę hp i jeszcze 1%, że oparzenia słoneczne i jeszcze 0,5 %, że padał śnieg i zmarzłeś i jeszcze 0,5%, że obił cię grad...

Można by jeszcze drugie tyle... Tylko po co? Jeśli chcesz stworzyć klimat to zabierz się za coś porządnego, a nie deszcz podczas pojedynku, który i tak by się nie przyczynił do wygranej, chyba że byś wprowadził płaszcze przeciwdeszczowe i parasolki jako neutralizatory efektów deszczu.

Jestem na tak...:D

Haha, tylko żartowałem, NIE!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie bezsens, jestem na nie
i po co to wszystko ? może zrobimy burze piaskową, grad, mżawka, kapuśniaczek, huragan, trąba powietrzna?
za dużo urozmaiceń chcecie, mi się pojedynki podobają takie jakie są, czy na filmach o dzikim zachodzie nawalali się w deszczu? zawsze jest pokazane prażące słonce, w samo południe


z tym się zgadzam, ale filmy nie oddają do końca prawdziwej rzeczywistości Zachodu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze wprowadzimy pojedynki w samo południe i 0,5% że trafi ciebie piorun i tracisz połowę hp i jeszcze 1%, że oparzenia słoneczne i jeszcze 0,5 %, że padał śnieg i zmarzłeś i jeszcze 0,5%, że obił cię grad...

Można by jeszcze drugie tyle... Tylko po co? Jeśli chcesz stworzyć klimat to zabierz się za coś porządnego, a nie deszcz podczas pojedynku, który i tak by się nie przyczynił do wygranej, chyba że byś wprowadził płaszcze przeciwdeszczowe i parasolki jako neutralizatory efektów deszczu.

pierwszy akapit to po prostu nabijanie się z pomysłu:mad:

a drugi akapit? czy widziałeś kiedyś jakiś western gdzie ktoś trzyma coś w ręce oprócz spluwy? bezsens

ale....jestem na tak bo to urozmaicenie i będzie ciekawiej... i będziesz się zastanawiać, czy:
1.podczas twojego pojedynku był deszcz?
2.czy przegrałeś dlatego, że padało?


Ale nie jestem do końca przekonany, bo tak: staczasz 1 pojedynek - deszcz, 2 - słońce, 3- deszcz. 4 - deszcz, 5 - słońce... i zastanawiasz się czy na zachodzie jest taka pogoda zmienna...
 

DeletedUser

Gość
Gość
pierwszy akapit to po prostu nabijanie się z pomysłu:mad:

a drugi akapit? czy widziałeś kiedyś jakiś western gdzie ktoś trzyma coś w ręce oprócz spluwy? bezsens
Pierwszy akapit:
zgadza się :mad:

Drugi akapit:
filmy nie oddają do końca prawdziwej rzeczywistości Zachodu...
A poza tym, to ja nie jestem za wprowadzeniem deszczu w pojedynku do gry i nie hmmm... nie "poprawiałem" ten pomysł, tylko w drugim akapicie też "nabijałem się z pomysłu :mad:" (przynajmniej w części o parasolce).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale nie jestem do końca przekonany, bo tak: staczasz 1 pojedynek - deszcz, 2 - słońce, 3- deszcz. 4 - deszcz, 5 - słońce... i zastanawiasz się czy na zachodzie jest taka pogoda zmienna...

5% jest szansa na deszcz czyli dosyć mała bo o tym myślałem-deszcz zdarzy się ok.raz na 15 pojedynków...To chyba dosyć rzadko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się pomysł lukeriosa z parasolkami przeciwdeszczowymi :D
Trzymało by się je w slocie zamiast broni fortowej :rolleyes:
W sklepie powinny się pojawić gumofilce, jako część przeciwdeszczowego setu:

Gumiaki, płaszcz przeciwdeszczowy, parasolka, a na głowę okulary z wycieraczkami, produkt to drut kolczasty działający jako piorunochron :D
Do szyi mógłby podczepiać sobie pływak jak ze słonecznego patrolu, na wypadek gdyby duża fala przyszła.
Przy pełnym secie ryzyko utonięcia podczas pojedynku spadało by o 50%
dawał by również wymierny bonus do skillu pływanie.

Osoba walcząca wręcz musi dobiec do przeciwnika aby go dziabnąć, więc w każdej rundzie robiony byłby rzut losowy na sprawdzenie czy się nie wy..... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się pomysł lukeriosa z parasolkami przeciwdeszczowymi :D
Trzymało by się je w slocie zamiast broni fortowej :rolleyes:
W sklepie powinny się pojawić gumofilce, jako część przeciwdeszczowego setu:

Gumiaki, płaszcz przeciwdeszczowy, parasolka, a na głowę okulary z wycieraczkami, produkt to drut kolczasty działający jako piorunochron :D
Do szyi mógłby podczepiać sobie pływak jak ze słonecznego patrolu, na wypadek gdyby duża fala przyszła.
Przy pełnym secie ryzyko utonięcia podczas pojedynku spadało by o 50%
dawał by również wymierny bonus do skillu pływanie.

Osoba walcząca wręcz musi dobiec do przeciwnika aby go dziabnąć, więc w każdej rundzie robiony byłby rzut losowy na sprawdzenie czy się nie wy..... :p


Ja to wprowadzą to będzie naprawdę... fajnie :D:D:D:D (żeby się nie wyrażać)

BTW: Głos na tak. Przyda się takie coś
 
Status
Zamknięty.
Do góry