Deszcze podczas pojedynku

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie deszcz :)


  • W sumie głosujących
    342
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a nie za dużo tego kombinowania?
atak hordy bizonów (dowodzenie -15)
atak wściekłego karalucha w galotach czy bzyczącego komara nad uszami (celowanie -15)
no i trafienie meteorytem - tracisz 150 % życia i wierzchowca (uciekł w popłochu) :D

i tak prawdopodobieństwo trafienia jest losowane z przedziału, więc chyba wystarczy tej przypadkowości
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez sensu. jak kazdy bedzie mial 10% mniej celowania to tak jakby nie bylo minusow. ja bym raczej proponowal aby zrobic grafike kobiety gdy walczy kobieta bo to paranoja ze nie ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez sensu. jak kazdy bedzie mial 10% mniej celowania to tak jakby nie bylo minusow. ja bym raczej proponowal aby zrobic grafike kobiety gdy walczy kobieta bo to paranoja ze nie ma

Podstawa matematyki się kłania:Gracz a ma 100 celowania, więc traci 10 z celowania, gracz B ma 200celowania, więc traci 20 celowania-podaje proste przykłady czyli gracz B traci, więcej i zostaje ze 180, a gracz A z 90
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się pomysł podoba, zwiększy realizm ale wiązałoby się z tym wprowadzenie pogody, mimo to na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to wszystko już wyjaśnił krokong-popieram. Oczywiście na Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W przeciwieństwie do was pomysł wydaje mi się fajny ale rychło go nie wprowadzą...
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Moim zdaniem celność gracza A powinieneś porównać z unikiem gracza B... Wprowadzając to mógłbyś przypadkiem naruszyć zasady działania obecnych pojedynków, ale mniejsza...

Chcecie urealnienia? W takim razie deszczu być nie powinno. I nie będę przytaczał tu pojedynków w westernach... Po prostu na logikę. Kto o normalnych zmysłach wyzywałby kogoś na pojedynek w deszczu? Kowboj widzi jaka jest pogoda i dopiero potem wyzywa na pojedynek... Nie ma możliwości, żeby nagle podczas pojedynku zaczął lać deszcz z bezchmurnego nieba... Wybiera dany moment na pojedynek, bo są sprzyjające warunki pogodowe i to raczej on decyduje o tym, czy chciałby walczyć w deszczu, a nie losowość... Poza tym jeśli gracz X atakuje 2 graczy w mieście XYZ i w pierwszym pojedynku świeci słońce, a w drugim nagle pada deszcz... Tu wasz realizm zanika...
Oczywiście na nie
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Na nie niepotrzebny bajer niech programisci zajma sie czyms innym
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podstawa matematyki się kłania:Gracz a ma 100 celowania, więc traci 10 z celowania, gracz B ma 200celowania, więc traci 20 celowania-podaje proste przykłady czyli gracz B traci, więcej i zostaje ze 180, a gracz A z 90

Tyle że to nic nie zmienia bo stosunek A do B pozostaje wciąż ten sam. jak nie znasz się na matmie to się nie odzywaj!

100:200=0,5
90:180=0,5

TO SAMO

Nie ma po co tego wprowadzać skoro nic się nie zmieni!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem celność gracza A powinieneś porównać z unikiem gracza B... Wprowadzając to mógłbyś przypadkiem naruszyć zasady działania obecnych pojedynków, ale mniejsza...

Chcecie urealnienia? W takim razie deszczu być nie powinno. I nie będę przytaczał tu pojedynków w westernach... Po prostu na logikę. Kto o normalnych zmysłach wyzywałby kogoś na pojedynek w deszczu? Kowboj widzi jaka jest pogoda i dopiero potem wyzywa na pojedynek... Nie ma możliwości, żeby nagle podczas pojedynku zaczął lać deszcz z bezchmurnego nieba... Wybiera dany moment na pojedynek, bo są sprzyjające warunki pogodowe i to raczej on decyduje o tym, czy chciałby walczyć w deszczu, a nie losowość... Poza tym jeśli gracz X atakuje 2 graczy w mieście XYZ i w pierwszym pojedynku świeci słońce, a w drugim nagle pada deszcz... Tu wasz realizm zanika...
Oczywiście na nie

Właśnie a poza tym na dzikim zachodzie rzadko padały deszcze w dzień.na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Post

Tak ,ale jak wcześniej inni gracze pisali przydałyby by się jescze inne warunki atmosferyczne np.burza mróz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie pomysł ciekawy, chociaż nie rozumiem ludzi czepiających się, że może od razu mżawkę, burzę, grad itd. Pewne urozmaicenie :)
NA TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za bo trochę dodatków w grze nie zaszkodzi.Więc jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mała zmiana, w sumie kosmetyczna, a urozmaici oglądanie pojedynków we Flash
 
Na nie.Niby urozmaici grę ale to jest tylko gra! Czemu na siłę chcecie zrobić z gry przeglądarkowej prawdziwe życie czy film? To tak jakby zakazać w GTA noszenia kilkunastu sztuk broni.Zamiast urozmaicać grę pomyślcie nad czymś co diametralnie zmieni grę na lepsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak,ponieważ każdy pojedynek wygląda tak samo,a teraz będę musiał kupić gumiaki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie mysle ze to zbedne zawracanie glowy szczególami.::(:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to po prostu nie potrzene.
realizm jest ok, ale nie przesadzajmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry