Deszcze podczas pojedynku

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie deszcz :)


  • W sumie głosujących
    342
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. To niepotrzebne utrudnienie gry, na pewno nikomu by się nie przydało, a kłopotów z wprowadzaniem byłoby wiele (nawet nie wiecie ile pracy trzeba włożyć aby taki durny deszczyk wprowadzić).
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajny pomysł!

dobry pomysł :I: naresicie jakisi sensowny pomysł dotyczoncy pojedynkuw::):
(jeszcze był dobry pomysł z bandarzami ) i to jakasi odmiana inny schemat nisz zawsze (ale wienksze szanse na deszcz naprzkłat 30%) i czasami burze (tak co 16% pojedynkuw) a od 20,00 ciemno w miesicie i w pojedynkach tak od 8,00 za[raszamdo miasta -R- cagara3 na siwiecie 8 pisaci do wszstkich radnych (i złorzcieli) pa ;;)::D:::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak pod warunkiem że nie będzie bardziej upośledzać atakującego
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Pomysł dobry, ale póki co niezbyt rozbudowany. Jak coś to powinno być o warunkach pogodowych, a nie o samym deszczu.

Do poprawki
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jak deszcz w pojedynkach, to już lepiej zrobić wszystkie warunki pogodowe :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł, tylko zaproponowałbym inne minusy dla atakującego i obrońcy.

PS jakubek, popracuj trochę nad ortogtafią bo to wygląda tragicznie:
dobry pomysł :I: naresicie jakisi sensowny pomysł dotyczoncy pojedynkuw:)
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Pomysł fajny ale trudny do zrealizowania. Może kiedyś dojdzie do całkowitego przekształcenia wizualnego pojedynków.

Ale łap +ode mnie ::):
 

DeletedUser27799

Gość
Gość
np.. dodać jeszcze burze, albo słońce..
jestem na TAK
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Pomysł całkiem niezły ,więc tak

Niestety bez opłacalności nic w dzisiejszych czasach nie wejdzie,więc może dodasz coś w stylu Parasola za 5 bryłek ::P:
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
To ja to napisze troszeczkę deszczowo...
Więc pomysł z deszczem ::DD: Fajny :)
Chodź te karne % mogły by być wyższe...

A pomysł z parasolkami (jakiś gracz to napisał) jest trafny :)

Jestem na --tak--
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak spada nam i przeciwnikowi o tyle samo to po co to ? :D
No chyba że podczas deszczu jakaś inna umiejętność by zyskiwała na wadze, wtedy TAK.
Tak czy siak głosuję na TAK.(nie czuję jak rymuję)
 
Jeśli chodzi o deszcz jestem zdecydowanie na NIE. Pojedynki i tak mają w sobie za dużo losowości. I jakbym dodadkowo jeszcze przegrał TYLKO przez deszcz to chyba bym dostał białej gorączki :D Ale jeśli mowa o warunkach atmosferycznych to można by po prostu wprowadzić system dnia i nocy. Np ciemno by było od 7 do 7. Nocą Zainicjowanie przykładowo pojedynku byłoby utrudnione bardzo. (-50% celność np) Ale prace typu: Kradzież Koni, Przemyt, Napad, Napad na Powóz pocztowy, Napad na bank, Napad na pociąg, Włamanie, Sprzedaż broni indianom czy okradanie ludzi były punktowane podwójnie (EXP i KASA) Wtedy pojedynkwicze czy to żołdaki czy zawadiacy rozdawali by punkty też pod TE premiowane nocą prace i byłoby ciekawiej. Tak myślę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry