[devblog] Ewolucja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - w koncu w 21 wieku wypadało by by grafiki nie były jak z konsoli pegasus :)

i tu się nie zgodzę kolego bo stanowczo wolo fajnie rozwiniętą fabułę i tryb rozgrywki , niż grafikę w kosmos a zero przyjemności z gry.
 
i tu się nie zgodzę kolego bo stanowczo wolo fajnie rozwiniętą fabułę i tryb rozgrywki , niż grafikę w kosmos a zero przyjemności z gry.

A ja jestem za drobnymi poprawkami ::DD: Jako osoba wymagająca ciągle czegoś nowego, cieszę się że coś się zmienia nawet na gorsze, bo inaczej bym chyba z nudów padł przez lata logować się do tej samej gry na tej samej mapie klikać te same zadania i robić to samo analogowo

7.00 wstajesz włączasz pojedynek > i zadania po 10min ustawiasz je wszystkie za jednym zamachem

8.00 idziesz na śniadanie, kończysz, idziesz do miasta widmo i rezerwatu oddać produkty, jesteś pro i już masz ich tony nazbierane i wiesz kiedy co potrzeba.
8.30 Idziesz a w między czasie pojedynkujesz się z npc i robisz rzemiosło

9.20 po wykonaniu zadań, odpalasz pojedynek i idziesz się dobić na forcie który jest o 11.00.

o 12:00 zbierasz produkty i i wystawiasz na targ

o 16:00 idziesz spać bo zabrakło energii

19:00 budzisz się i idziesz do fortu

20:30 Bierzesz udział w bitwie o fort

omdlewasz i
Idziesz spać

Dobranoc :D

I tak w kółko to samo, kto by się nie znudził? pif paf pif paf
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
całość bardzo fajna, ale brakuje mi "Strzelasz do xxx i zadałeś xxx obrażeń."
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Oj widzę że jak takie nagrody lecą to bitwy pójdą w zapomnienie.

Dobrym rozwiązaniem by było żeby te instancje działały tylko w określonych godzinach np. 3 razy dziennie po 2 godz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Póki co,MPI wygląda jak lepsze manewry fortowe.
Damge zadajemy bronią fortową,Mam tez kilka zdolności.
W MPI może brać udział maks 10 osób po 5 w każdej drużynie.
Celem rozgrywki jest przejęcie 3 budynków.
Runda trwa 15 sek,może być maks 35 rund.
Możemy sobie wybierać w kogo strzelać.

3dwYhV5.png



i4uDAGJ.png


6BxOyyt.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
singliplayer

Witam
Takie pytanko czy przewidujecie takowe akcję również dla pojedynczego gracza?? osobiście chętnie bym się w to pobawił a jestem osobą pracującą mającą mało czasu wolnego i jeszcze mniej znajomych w THE-WEST (gdy zaczynałem x lat temu było ich znacznie więcej ale większość się wykruszyła) w związku z powyższym obawiam się, że ciężko będzie Mi uzbierać kompanię do akcji na multiplayera Proszę więc o przypomnieniu sobie i pozostałym twórcą, że w tą grę chcą grać również osoby mające troszkę mniej czasu i znajomych (kiedyś mieliście pomysł na podobny wygląd pojedynków co się z nim stało??:kak: wydaje Mi się, że walkę 1 na 1 łatwiej byłoby zorganizować...)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie stoi na przeszkodzie by grać z obcymi graczami nawet z innych serwerów. Obecnie nawet nie ma możliwości wystartowania z własnym dobranym składem (była chwilę ale wyłączyli) W sumie może i dobrze, obawiałem się farmienia skrzynek przez grupkę graczy. Wiadomo że zgrana ekipa zawsze wygra z losowo dobranymi osobnikami.
 
Jakby się zebrała grupka zwycięzców loterii, to by każdą bitwę roznieśli. Pozostańmy przy całkowitym losowaniu, by wygranych było około 50% potyczek, a nie niemal 0 lub 100.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jest może jakaś wstępna data, kiedy IMPy zawitają na polski The West?

Rozruszałoby to trochę rozgrywkę i może choć na początku by było więcej osób online na czatach.
 

krzyzakp

Zasłużony Emeryt
Niestety jeszcze nie znamy tej daty, zarowno dla wersji polskiej, jak i dla innych. Jak tylko bedzie ona znana, poinfromujemy Was o tym z pewnoscia ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety jeszcze nie znamy tej daty, zarowno dla wersji polskiej, jak i dla innych. Jak tylko bedzie ona znana, poinfromujemy Was o tym z pewnoscia ;)
Znając życie Impy zobaczymy na Polskim Weście najwcześniej(jak by to powiedział marynarz -przy dobrych wiatrach ) w grudniu. :D
a na pewno do Wielkanocy się wyrobią :D
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Obecnie nawet nie ma możliwości wystartowania z własnym dobranym składem (była chwilę ale wyłączyli) W sumie może i dobrze, obawiałem się farmienia skrzynek przez grupkę graczy. Wiadomo że zgrana ekipa zawsze wygra z losowo dobranymi osobnikami.

A kto zabroni wystawić przeciwko zgranej ekipie druga zgraną ekipę?

Jakby się zebrała grupka zwycięzców loterii, to by każdą bitwę roznieśli. Pozostańmy przy całkowitym losowaniu, by wygranych było około 50% potyczek, a nie niemal 0 lub 100.

A kto zabronił pozostałym wydawać kasę i wygrywać loterie? Właśnie takie losowe dobieranie graczy jest bezsensem jak to było na walkach na forcie Gallifrey, gdzie były płacze że expiarze z małym hp i to na offie się dostawały, a online z max hp mógł tylko popatrzeć.

Przynajmniej była by motywacja dla innych żeby walczyć w loteriach o lepsze sety, albo chociaż szukać najlepszych setów ogólnie dostępnych. I nie chce mi się wierzyć, że te sety będą miały aż takie duże znaczenie i nie wierzę że w jednym sojuszu znajdzie się 5 osób z wygranymi loteriami z najlepszymi setami pod instancje.

Ja nie grałem na becie w instancje, ale słyszałem co tam się działo, jak ludzie wchodzili do gry patrzyli jaki skład im wylosowało i wychodzili. Po co to? nie lepiej dobierać się zgodnie ze swoimi upodobaniami? Poza tym chyba po to są sojusze, żeby walczyć po jednej stronie ze swoimi ludźmi, a nie walczyć za ludzi nie z sojuszu.
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
Grałem w nie na Becie i krew mnie zalewała jak 20 razy pod rząd przerywano odliczanie do startu bo jakiemuś pacanowi nie pasowały składy. Teraz nie gram i mam spokój. Powinna być blokada - zapisałeś się to graj.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
jeszcze impy nie dotarły do nas a ja już słyszałem że szybko sie nudzą :p

poker był i sie znudził w 3 momenty

tyle pracy a już niskie noty z bety docierają

czy coś poszło nie tak ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
jeszcze impy nie dotarły do nas a ja już słyszałem że szybko sie nudzą :p

poker był i sie znudził w 3 momenty

tyle pracy a już niskie noty z bety docierają

czy coś poszło nie tak ?

Jak dla mnie to następujące czynniki mają wpływ na to:
a) Rozgrywka trwa krotko a jest dostępna przez cały dzień
b) Zbyt duże nagrody które zmuszają innych do częstego grania aby nie stracić całego dorobku na który pracowało się wcześniej ( bardzo duży wpływ na ranking )
c) Losowe przydzielanie osób do teamów przez co można trafić na rozgrywkę w której się gra z kimś za kim się nie przepada ( okradł Cię itp. )
d) zbyt duża ilość osób które zostawiają tak zwanego offa i na spokojnie zgarniają nagrody ( wkurza to jeszcze bardziej niż off na bitwach )
e) przez to że grać można przez cały dzień to zabawa szybko się nudzi ( brak limitów co do możliwości ilości takich gier).
f) Impy mogą mieć katastrofalny skutek dla bitw fortowych

Ja zagrałem kilka razy na becie na początku, być może coś poprawili ale to są moje odczucia po moich grach.
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
Z ciekawości dziś zajrzałem na Becie - gościu anulował grę bo nikt z jego ekipy nie wybrał jako dodatku stawiania bariery....... Jak to tak ma wyglądać to dziękuję za takie coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry