Dla czego się pojedynkujecie?

Pojedynkuję się dla...


  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na początku dla kasy. Jak już skompletuje eq to dla expa i oczywiście bronię miasto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zarobiłem przez 3 dni samego pojedynkowania ( dziennie 9 pojedynków ) to zarobiłem ponad 14k , dlatego lubię się pojedynkować
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
daj wielokrotny wybór: dla expa, kasy i oczywiscie zabawy:D
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
Ja to dla zabawy :p ale czasem to mam nerwy jak dostane w dupex D
 

DeletedUser21746

Gość
Gość
Ogólnie to `dlaczego` piszę się razem. Ale mniejsza. Pojedynkuje się dla expa- dzięki niemu szybciej mogę nabijać poziomy.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Zanzaczyłem dla EXPA ! :D
chyba tak jak większość z was dla tego sie pojedynkuje ;]
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Ja obecnie się przerobiłem z poszukiwacza. Powinien być temat "Z zemsty". Bo z tego powodu teraz się pojedynkuje, jak skończę listę około 50 graczy, którzy mnie zaatakowali, znaczy jak ich uśpię, zacznę pojedynki dla expa;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja dla expa :D. Kase trafisz czasem po 500$ czasem nic ... dlatego tylko EXP :D.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
dla money money:D, chwaly:cool: i expa:rolleyes: bo czasem kaska wejdzie czasem nie ale prawie zawsze wchodzi(uwielbiam szturmowac bobów;););)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla wszystkiego po trochu, ale i tak największą frajdę sprawia mi wzbudzanie strachu i te lamenty na PW :D
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
masz farta do mnie nikt nie pisze z lamentem:mad:. poza tym lubie omdlewac innych :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a osobiście jak wprowadzono foty pojedynkuje sie tylko dla rankingu pojedynkexpa lepej i więcej można zdobyć w pracach i oczywiście w fortachowiczy bo na większym
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Pojedynkuje się głównie dla zabawy, po części też dla exp`a, bo jak na razie mam niski lvl :p Trochę też dla sławy, bo chce zostawić po sobie ślad :D Najmniej mi chyba zależy na forsie, bo na jej brak nie narzekam, dostaje dość dużo z prac i obecnie mi wystarcza.
 

DeletedUser22169

Gość
Gość
przeważnie dla zabawy i exp. ale jak trocje $$$ wpadnie to płakać nie będę:D
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
ja się pojedynkuję dla chwały i sławy z tego jaki ze mnie noobek co atakuje w nocy i zabiera kupę forsy pif paf pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla zabawy i rekordów, rzadko dla expa czy kasy ;) (Co do rekordów właśnie pobiłem sam siebie- 280 cios 1240 obr. pif paf)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Kasy,expa

Im więcej tym lepiej oczywiście.Im więcej kasy tym lepszy eq
 
Status
Zamknięty.
Do góry