Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
W tym temacie możecie zadawać pytania, prowadzić rozmowę. Wszystko co tyczy się Gonzalesa jest mile widziane.
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Zaczynając dany serwer mało kto szuka miasta, dzięki temu jest spokój od pvp i można sobie na luzie nosić kasę i wbijać poziomy. Ponieważ miasto jest obowiązkowe, chciałbym zaproponować ochronę pvp dla wszystkich na dzień lub dwa.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zaczynając dany serwer mało kto szuka miasta, dzięki temu jest spokój od pvp i można sobie na luzie nosić kasę i wbijać poziomy. Ponieważ miasto jest obowiązkowe, chciałbym zaproponować ochronę pvp dla wszystkich na dzień lub dwa.

Myślimy nad tym. Przed startem serwera zostanie umieszczona informacja czy i w jaki sposób zostanie rozwiązana sprawa ochrony.
 
ale jakiej naradzie ? Co ty pierniczysz ? Są zasady są punkty jest regulamin do którego należy się stosować i odrazu zaznaczam jak druzyny ktore pozniej sie zapisały wsezmą udział tak samo moja drużyna może oszukiwać a mam na to już 2 pomysły - i w przypadku oszustwa nam też bany nie będą się należeć prawda ?

Regulamin:
  1. W konkursie może brać udział każdy gracz, który posiada konto w grze przeglądarkowej The-West.
  2. Do konkursu można zgłosić się tylko raz. Nie można brać udziału kilkoma kontami.
  3. The West Team nie może brać udział w zabawie.
  4. Konkurs polega na rozbudowywaniu miasta.
  5. Miejsca w konkursie będą przydzielone na postawie rankingu miast z momentem zakończenia konkursu.
  6. Każdy uczestnik otrzyma postać utworzoną na świecie z poziomem 1, bez ekwipunku.
  7. Daną drużynę powinna zgłosić tylko jedna osoba. Nie ma potrzeby zgłaszania się każdego gracza oddzielnie.
  8. Zgłoszenie powinno zawierać: skład, kapitana oraz nazwę drużyny, która później będzie musiała być użyta jako nazwa miasta.
  9. Zgłoszenia należy zamieszczać w tym temacie KILK
  10. Drużyna może składać się maksymalnie z 4 graczy.
  11. Zebrane obligacje, pieniądze, przedmioty oraz cała pozostała zawartość ekwipunku nie przechodzi na inny świat.
  12. Opuszczanie miasta jest zakazane.
  13. Dozwolone są wszelkie aktywności podczas rozgrywki - prace, budowanie, bitwy o fort, pojedynki, wykonywanie zadań, przygody, handel, branie udziału w trwającym evencie.
  14. Dozwolone jest używanie bryłek podczas rozgrywki.
  15. Na świecie eventowym obowiązuje Regulamin Gry. Złamanie, któregokolwiek punktu skutkuje wykluczeniem danego gracza na kilka dni lub do końca trwania konkursu.
  16. Konkurs organizowany jest przez The West Team. Każde nieprawidłowości należy zgłaszać do: Lenka222.
  17. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunki.
  18. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdy momencie trwania konkursu.
  19. Po zakończeniu rozgrywek świat zostanie zamknięty, a wszystkie dane (postacie, miasta, rankingi, przedmioty...) zostaną usunięte.
  20. Pierwsze złamanie regulaminu konkursu skutkuje 5 dniową blokadą konta, drugie wykroczenie powoduje permamentne wykluczenie z zabawy danego gracza.
Ważne terminy
05.04. 2018 Rozpoczęcie zapisów do konkursu
11.04.2018 godzina 23:59 Zakończenie zapisów do konkursu
11-15.04.2018 Przygotowanie postaci i serwera
16.04.2018 Rozpoczęcie rozgrywki
06.05.2018 godzina 23:59 Zakończenie rozgrywki
07.05.2018 Ogłoszenie zwycięzców

jeśli ta drużyna wezmie udział , my nie będziemy mieli obowiązku stosować się do waszego regulaminu który jest rózny dla wszystkich , radziłbym wam przemyslec co robicie albo zaczniemy bawić się na waszych zasadach

+ dodam jak chesz być dobrą samarytaninką to zapraszam do strefy bombardowania i pomagaj rannym ludzią (znalazła się dobroduszna)
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32853

Gość
Gość
Selux, zerknij sobie na 18. punkt regulaminu, który właśnie skopiowałeś.

Narada pewnie odbyła się w kręgach TWT, które organizuje ten konkurs. Dodatkowo poinformowali o przyjęciu spóźnionej drużyny, według mnie nie ma czego się przyczepić.
 
Matek jak niema ? Mamy sie nie czepiać ze lenka kolejny raz nas w butelke nabiła ? który to już raz jak przyjmuje swoich poza wyznaczonym terminem?


LENKA OUT !
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
O co ci chodzi? Wytłumaczyłem lence dlaczego nie zgłosiłem drużyny wcześniej i poprosiłem o przyjęcie nas. Jesteś zwykłym napinaczem który ma problem o takie coś. Śmieszne. Później się nie dziw że twt cię olewa.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Ja nie odczułem, aby nabito mnie w butelkę. Rozgrywka jeszcze nie ruszyła, światy dopiero są przygotowywane i jeśli TWT przyjmuje nadal drużyny, choć okres na to się skończył, to jest to ukłon wobec nas graczy i jestem z tego zadowolony :)
Inna sprawa, jeżeli dotyczyłoby to np. okresu w którym należy wykonać jakieś zadanie i za to zadanie byłyby jakieś dodatkowe punkty do rankingu. Ale rozróżniajmy jedno od drugiego, bo negując wszelkie działania TWT, zmieniamy także ich nastawienie wobec nas, przez co takie ustępstwa z ich strony wobec nas graczy mogą nie mieć miejsca w przyszłości.
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
To czy TWT znajdzie czas na zapisanie i ogarnianie kolejnych drużyn, to ich sprawa. Tylko regulamin nie został zmieniony... ja też mało czasu miałem na zapisy i dzień później ogarnąłbym inny skład. Jak zwykle cichcem załatwione, a ktoś kto czyta ze zrozumieniem odpuścił temat o godzinie 22 i nie miał informacji, że dzień później też by go przyjęli.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Napisałbym "każdy osądza innych swoją miarą", ale sam często lubię robić gównoburzę, tak więc Selux skończ czytać po cudzysłowie, na wysokości przecinka jakby był on kropką :)
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
"Miejsca w konkursie będą przydzielone na postawie rankingu miast z momentem zakończenia konkursu."
"Dozwolone są wszelkie aktywności podczas rozgrywki - prace, budowanie, bitwy o fort, pojedynki, wykonywanie zadań, przygody, handel, branie udziału w trwającym evencie."

Dlaczego więc na salonie widnieje prośba o nie atakowanie innych? Przecież pojedynki również wliczają się do rankingu miast i są dozwolone w regulaminie.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Prosiłbym o usunięcie tematu z salonu świata, może on zostać uznany za niezgodny z regulaminem, poprzez promowanie gry bez pojedynków. Jest to tak zwane kierowanie centralne z tego co wiem nie zgodne z regulaminem nie zabraniającym prowadzenia pojedynków. Oczywiście nie polecam atakowania, bez niego jest fajnej, jednak zasady obowiażaują też TWT, skoro już jakieś są. Dla mnie jest to PUSH.
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
jutro będzie - "To nie jest konkurs fortowy! Proszę nie atakować wybudowanych fortów, gracze się napracowali a Wy im psujecie zabawę"
 
Status
Zamknięty.
Do góry