Dyskusja o klasach postaci po aktualizacji 1.20

  • Rozpoczynający wątek Jacob West
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę,że w walce o fort na razie nie opłaca się brać udziału.Znajdziesz jakiś wartościowy przedmiot?Nie.Dostaniesz trochę expa?Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak jesteś dobry to po co ci spisywać punkty hp:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrym się nie jest tak po prostu, trzeba być lepszym od innych, a każdy potrafi po prostu pokładać pkt umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie branie udziału w walce o fort nie jest zbyt opłacalne. Wprawdzie jak zostało powiedziane można spisać sobie PW rywala, ale ciekawiej jest się z nim pojedynkwać bez tego. Tak właściwie to ideę fortów rozumiem tylko jako zajęcie dla robotników. Sklepów tam nie ma, forum dla miast też nie ma, zanim rozbudujesz koszary to bardzie opłaca się spać w hotelu, sklepów też nie ma ( za walkę ). EXP, kasy ani itemów też nie ma. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że aktualizacja 1.21 da prawdziwego kopa fortom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie branie udziału w walce o fort nie jest zbyt opłacalne. Wprawdzie jak zostało powiedziane można spisać sobie PW rywala, ale ciekawiej jest się z nim pojedynkwać bez tego. Tak właściwie to ideę fortów rozumiem tylko jako zajęcie dla robotników. Sklepów tam nie ma, forum dla miast też nie ma, zanim rozbudujesz koszary to bardzie opłaca się spać w hotelu, sklepów też nie ma ( za walkę ). EXP, kasy ani itemów też nie ma. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że aktualizacja 1.21 da prawdziwego kopa fortom.

Zapomniałeś o jednej, podstawowej sprawie: gra jest żeby zajmować czas, a nie żeby zdobyć internetową sławę, a forty są w chwili obecnej najciekawszą rzeczą w TW, nie tylko przez to, że są nowe, ale i dla tego, że oferują walki wielu graczy na raz w "czasie rzeczywistym".
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem nie zwiększą bonusu zawadiaki tylko obniżą bonus u żołnierza
gdzieś w zapowiedzi aktualizacji 1.20 było napisane o zmienieniu korzyści żołnierza


z tego co wiem to ta aktualizacja już nastąpiła a w pomysłach mozliwych do wprowadzenie nic nie ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry