[dyskusja] wielkanocna rozgrywaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23283

Gość
Gość
Styl odpowiedzi jest jak najbardziej zgodny z regulaminem gry, ale jak się go nie zna choć się wyraziło na niego zgodę to już my za to nie odpowiadamy, a pretensje należy mieć do siebie a nie innych. Proponuje zapoznać się z regulaminem gry na przyszłość i nauczyć się zgłaszać obrazy, nieregulaminowe treści itd. a wszystko można znaleźć TU. Wystarczy się trochę wysilić - to nie boli.

Tak tak nie każdy rozumie sarkazm ale niestety odpowiedzi z supportu są często w tym tonie co jest delikatnie mówiąc irytujące. Ton lekceważący wyczuwany w każdym słowie może człowieka wytrącić z równowagi ;) A co do cytowania regulaminu w większości odpowiedzi (często niebędących nawet związanych z pytaniem czy zgłoszeniem) należy do podstawowych regułek moderatorów czy innych "szeryfów" ;) Natomiast wg mnie ukryta obraza powinna być również karana a sarkazm wytykający czyjeś braki właśnie do takich należy.
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
,

Na pewno zdobył nieuczciwie. Pewnie z kumplami napadł na należący do INNO wirtualny magazyn itemów i teraz wyprzedaje trefny towar.

Nie przyszło Ci do głowy że gość zwyczajnie kupił trochę bryłek?
To dziwne bo nie ma osiągnięcia za wydane bryłki i sprzedaje prawie wszystkie itemy z kolekcji więc ich nie wylosował za darmo .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem jak to jest do końca ale czasami po prostu nie przyznaje osiągnięć automatycznie. To może być właśnie taki problem. Ale może też wykorzystał bug, którego suma sumarum być nie powinno po akcjach z s1 i s11/.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Wiele głupot można przeczytać na tym forum, ale to jest jest jedna z lepszych.

Nie ma takiej opcji, żeby nasycić rynek za pomocą darmowych losowań.
Do tego nie każdy zgromadzi ogromną sumę na koncie.

Jakoś na rynku nie widać masy przedmiotów do kupienia i pewnie nie będzie.
Ja zakładam, że niewiele osób zgromadzi całe sety nie zużywając bryłek.
Wnioskuję po tym, że z poprzedniej loterii jakoś zbyt wielu przedmiotów nie ma na rynku, a nawet czołowi gracze mają niekompletne sety.

Teksty "jak się chce, to się może" są dobre dla przedszkolaków.
Wiele do powiedzenia mają żebracy, którzy jadą na cudzych przedmiotach, a nabijają się z tych którzy wydali bryłki, żeby żebrak mógł poszpanować, że ma epickie itemki.

Z ostatecznymi wnioskami poczekajmy do końca loterii i zobaczymy czy "jak się chce, to się może".

Mój post pisałem w pewnym kontekście rozmowy, z którego Ty ten mały fragment wyrwałeś. Oczywistym jest że rynku darmowymi losowaniami się nie nasyci. Jednak lepsi i bardziej zaawansowani gracze bez problemu uzupełnią swoje sety przy pomocy znajomości i przede wszystkim gotówki w grze. "Jak się chce to się może" idealnie pasuje do zaistniałej sytuacji. W moim poście nie naśmiewam się z ludzi wydających na bryłki. Sam jednak tego nie robię i nie czuję zbytnio dyskryminowany w grze co jest ogromną zaletą TW. Również czekam do końca loterii, gdyż liczę na unormowanie się cen i możliwość wykupienia brakujących itemów :)
 
Tak tak nie każdy rozumie sarkazm ale niestety odpowiedzi z supportu są często w tym tonie co jest delikatnie mówiąc irytujące. Ton lekceważący wyczuwany w każdym słowie może człowieka wytrącić z równowagi A co do cytowania regulaminu w większości odpowiedzi (często niebędących nawet związanych z pytaniem czy zgłoszeniem) należy do podstawowych regułek moderatorów czy innych "szeryfów" Natomiast wg mnie ukryta obraza powinna być również karana a sarkazm wytykający czyjeś braki właśnie do takich należy.

Stary co Ty wygadujesz? Administracja TW to najlepsi i najbardziej kompetentni ludzie jakich spotkałem. Zawsze są ciepliwi i pełni wyrazumiałości, wykonując swoją pracę sumiennie i bez zarzutu. W odpowiedziach supportu nigdy nie doszukałem się ani ironii, ani tym bardziej sarkazmu. Bardzo ich wszystkich szanuję, a w szczególności jednego z nich, o którym myślę zawsze bardzo ciepło i którego teraz serdecznie pozdrawiam.

Ta magiczna świątecznie loteria mnie odmieniła. Jestem teraz innym człowiekiem. Pokój i miłość z Wami wszystkimi.

Zgadzam się z przedmówcami, że najtrudniej jest wygrać pojedynek postacią pod pvp, a najłatwiej jagodziarzem. A propos światecznych fantów: Daję konia i siodło doca na dakocie, a chce na Huronie :)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Stary co Ty wygadujesz? Administracja TW to najlepsi i najbardziej kompetentni ludzie jakich spotkałem. Zawsze są ciepliwi i pełni wyrazumiałości, wykonując swoją pracę sumiennie i bez zarzutu. W odpowiedziach supportu nigdy nie doszukałem się ani ironii, ani tym bardziej sarkazmu. Bardzo ich wszystkich szanuję, a w szczególności jednego z nich, o którym myślę zawsze bardzo ciepło i którego teraz serdecznie pozdrawiam.

Ta magiczna świątecznie loteria mnie odmieniła. Jestem teraz innym człowiekiem. Pokój i miłość z Wami wszystkimi.

Zgadzam się z przedmówcami, że najtrudniej jest wygrać pojedynek postacią pod pvp, a najłatwiej jagodziarzem. A propos światecznych fantów: Daję konia i siodło doca na dakocie, a chce na Huronie :)

Jakiś nabór jest prowadzony do Supportu że taka wazelina idzie.

Może jak Ticketa się wysyła to są normalne odpowiedzi ale czasem tutaj na FO wala takimi tekstami że szkoda z nimi gadać.
 
Jakiś nabór jest prowadzony do Supportu że taka wazelina idzie.
Nie no to to akurat była ironia. Ale w sumie to nie jest taki głupi pomysł w końcu z tej loterii chyba trochę zarobili to może bym sie załapał na pół etatu :D
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Czy też macie bardzo wkurząjący błąd z loterią który objawia się tym iż klikając w pojedynek nie wyskakuje on,lub wyskakuje okienko z ostatnio przeprowadzoną akcją(wpłąta do banku,wygranie PvP z graczem,kupienie przedmiotu na rynku,itp,itd)Odświeżanie strony za 10-20 razem pomaga ,jednakze siedzenei i odswieżanie i "dziobanie"w ten pojedynek loteryjny jest conajmniej irytujący,moze macie jakieś sugestie co jest tego przyczną bo zmiana przeglądarki czy losowanie tylko na 1 świecie nie mając innych otwartych też neiwiele pomaga.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Musze przyznac loteria mnie zadowala :)
Glupio, ze fortowcem ubranym tylko pod poj czasem przegrywam, a handlarzami pod full handel chyba ani razu ;o

Dropy mnie zadowalaja :D Na huronie dzis wypadla mi kurtka cartwrighta z darmowego losowania. No i w wypadaja mi premki, ktore mi sie przydadza do handlarzy :D

Przyznam loteria suuuper :I:
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Mam konta pod loterie na wszystkich światach i chyba jak na złość wypada mi tylko na irqu coś 'wartościowego'. Dotychczas 3 czapki, 2 naszyjniki, spodnie, buty i siodełko. Na innym świecie byłbym milionerem, na irqu płakać się chce, gdy trzeba takie spodnie za 150k wystawić i czekać kilka dni na sprzedanie:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
150k na irq to nawet ładnie ale ciesz się że wydropiłeś jakiś spodnie siodło ja nic ciekawego nie wydropiłem i kupować musze
 
Dla mnie też huron jest najszczęśliwszym miejscem do losowań itemów z darmowych, za to na s11 lecą mi same butelki z expem (nawet dziesiątki).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam na Huronie ciągle przegrywam [build full unik :/] zaś na s11 3 krotnie z rzędu wypadły mi ze free rzeczy z niebieskiego przedziału [pas Doca, buty Freemana i napój mądrości -.-]
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
My i tak mamy cenny niższe, ponieważ mamy stałą promocję *2.
Zobacz np. na the-west.de, tam za 19,99 Euro masz 1000 bryłek a u nas masz ich 2000. Wiadomo że 19,99E to kwota inna dla Niemca a inna dla Polaka, ale przynajmniej Polak dostanie więcej za tę samą kwotę. Co do wysypu obcokrajowców, to ja myślę, że właśnie ta nasza promocja *2 ich przyciągnęła, bo skoro dostają u nas dwa razy więcej bryłek za tę samą kwotę, to fajna sprawa.

Dopiero teraz czytam wątek. Rozumiem Ciebie jako moderatora gry, ale...
20 euro = 92 zł, wyznacza kurs 4,6 złotych za euro, trochę dużo biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs to 4,1.

Jesli nie chcemy graczy z innych krajów bardzo proste rozwiązanie od konkurencji: na czacie (nawet wewnątrz-miejskim) wolno używać wyłącznie jeżyka świata na którym gramy
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Loteria się kończy i oto bilans:
0 wydanych brył i mam wszystkie sety!
Ktoś mówił że się nie da ale jednak się dało 2kk poszło ale opłacało się :p
Co do poj można łatwo wygrać jak i przegrać. Ogólnie loteria na plus choć ciut przydługa. Teraz będzie sporo kapeluszy i naszyjników co i tak teraz jest, jajek też sporo. Nakupuje się jeszcze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry