Dzień i Noc:)

  • Rozpoczynający wątek Arturoos1990
  • Data rozpoczęcia

Dzień i noc

  • Tak

    Głosy: 116 89,9%
  • Nie

    Głosy: 13 10,1%

  • W sumie głosujących
    129
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam:)

Tak mi do Głowy Wpadło..:D
Nie chcielibyście by był dzień i noc w The West?:> Nocą mapa stawala by sie ciemniejsza:) i niektóre z prac były by nie aktywne:) a niektóre własnie byłyby aktywowane:)
Miasta byłby oświetlane na mapie:)


Dziwny pomysł wiem:)


Oczywiscie pomysł do rozbudowy:D ja tylko wpadłem na myśl główną:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadza jakies innowacje:D bo juz ta godzina a ja ciągle wino na mapce mam;P i nawet w polu moge pracować:D a za oknem Cimno:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli masz na myśli to co jest w plemionach - jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysl naprawde zwlaszcza z tym podzialem na prace ktore mozna wykonywac w nocy a ktore nie Moze jakis bonus do nocnych atakow ? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysl naprawde zwlaszcza z tym podzialem na prace ktore mozna wykonywac w nocy a ktore nie Moze jakis bonus do nocnych atakow ? :)

O:) Napady w Nocy:) też fajnie dałoby się wykreować;) Jako tak zwane z zaskoczenia:) Naprawde Wiele można dodać:) Poprzez taką zmiane pór dnia i nocy;)


Praca przedewszystkim!:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo mi się podoba, ale z tym bonusem nocnym dla atakujących graczy to bym się wstrzymał, wystarczy jak będzie tylko dzień i noc :)
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Dla mnie supcio pomysl tylko niektórzy w nocy śpią a nie własnie idą na prace które w dzien są niedostepne. Wygląd i szata graficzna tak a prace nie :) BArdzo fajny pomysł upiększenia gry. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale Nocne Prace można Zaznaczyć w kolejce przed pójściem spać;P zresztą już co by się noca działo to pomysły osobne:p Pierw Kwestia wogóle wprowadzenia tego:D



A może wypowie się jakiś Admin lub Moderator?:>:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł troche by rozruszał gre i raczej nie zbyt cieszki do zrealizowania bo i w plemionach jest to rozwiazanie wiec programisci nie zaczynali by od nowa a raczej gotowca by mieli.


Pisac do niemców niech to wprowadzaja :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl nawet nawet moze jakies ukryte zadania jeszcze do nocnej pory :D z atakami to nie uwazam za dobry pomysl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nocne przepędzanie Nietoperzy z Jaskini!:D:pP hehe:p Troszę mnie Wyorbaznia Poniosła;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
buuu straszne a tak na powaznie nie wiem jakis gosciu cie zaczepca w ciemniej uliczce i kaze ci cosdostarczyc w jakies konkretne miejsce masz na to okreslony czas cos takiego:p skoro byl juz pomysl z tajeminiczym nieznajomym/nieznajoma to mozna to trosze przerobic i poloczyc z tym pomyslem byloby tak ciekawie co o tym myslicie
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobre, ale dołożyłabym do tego jeszcze pory roku, np. zimą odśnieżanie i inne prace sezonowe - no cóż, rozmarzyłam się
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy pomysł realnym jest:) ale pory roku to juz troche zabawy:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobre, ale dołożyłabym do tego jeszcze pory roku, np. zimą odśnieżanie i inne prace sezonowe - no cóż, rozmarzyłam się

na zime można by było zrobić np. padający śnieg w mieście, zaśnieżone ulice itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ejejej co zaduzo to nie zdrowo lepiej zrobic to prostrze ale z tąnocą to swietne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niesamowite!
Coś zaczerpnięte z Plemion spodobało się. ;p
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Pomysl nie musi byc zaczerpnięty z plemion, moze Arturoos1990 nigdy nie gral w plemiona a tak mu wpadl pomysl. Jestem sobie w TheWEst o 1 w nocy a tu mapa jasniutka :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl nie musi byc zaczerpnięty z plemion, moze Arturoos1990 nigdy nie gral w plemiona a tak mu wpadl pomysl. Jestem sobie w TheWEst o 1 w nocy a tu mapa jasniutka :p

Tak zwany "dzień polarny"... :p

Pomysł bardzo dobry. Żeby jednak odróżnić tę grę trochę od sławetnych Plemion (i aby bardziej upłynnić te zmiany), lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie 4 pór:

- świt (od 5" do 8"),
- dzień (od 8" do 20"),
- zmierzch (od 20" do 23"),
- noc (od 23" do 5").

Świt i zmierzch zamierzenie trwają po 3 godziny, gdyż w tym czasie można by wykonywać jakieś specjalne prace dostępne tylko w tych przedziałach czasowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry