Dzień i Noc:)

  • Rozpoczynający wątek Arturoos1990
  • Data rozpoczęcia

Dzień i noc

  • Tak

    Głosy: 116 89,9%
  • Nie

    Głosy: 13 10,1%

  • W sumie głosujących
    129
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry

mogło by w nocy być mniejsza motywacja do pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zróżnicowanie prac wedle pory - to mi sie podoba!
Oczywiście, utrudni to grę, ale ja osobiście uważam, że będzie to tylko z korzyścią.
Zamiast wprowadzać nowe prace do gry, można zmodyfikować stare - np. prace rolnicze wykonywane w nocy - więcej doświadczenia, ale i większa trudność, za to prawdopodobieństwo znalezienia przedmiotów maleje, wzrasta poziom niebezpieczeństwa.

Ogólnie rzecz biorąc - pomysł wprowadzenia nocy i dnia mi się podoba. W ostateczności byłabym nawet za nocnymi atakami...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musze przyznac że ciekawa koncepcja szczególnie z tym aktywowaniem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
na zime można by było zrobić np. padający śnieg w mieście, zaśnieżone ulice itp.

...i śnieg na mapce obok pustyni. Świetny pomysł. Może jeszcze jak ktoś idzie zimą przez zaspy to minus do szybkości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl nie musi byc zaczerpnięty z plemion, moze Arturoos1990 nigdy nie gral w plemiona a tak mu wpadl pomysl. Jestem sobie w TheWEst o 1 w nocy a tu mapa jasniutka :p

grałem w Plemiona:D ale Ten pomysł wpadł mi prosto z Głowy:D
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Dołącze do większości: jestem jak najbardzie za. Może i zaczerpnięte z Plemion, lecz moim zdaniem fajnie by to wyglądało. I jeszcze te prace zależne od pory dnia. Super pomysł.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze dodam że wizualizacja miasta;) mogłaby być ciekawsza noca:) w zależności od rozbudowy miasta:) na 1 poziome światła tlyko z okien ..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze dodam że wizualizacja miasta;) mogłaby być ciekawsza noca:) w zależności od rozbudowy miasta:) na 1 poziome światła tlyko z okien ..

świetnie, można by było dodać też jakieś latarnie itp. ale pojawiały by się dopiero po rozbudowaniu budynków mieszkalnych do określonego poziomu
 

DeletedUser

Gość
Gość
- świt (od 5" do 8"),
- dzień (od 8" do 20"),
- zmierzch (od 20" do 23"),
- noc (od 23" do 5").

Świt i zmierzch zamierzenie trwają po 3 godziny, gdyż w tym czasie można by wykonywać jakieś specjalne prace dostępne tylko w tych przedziałach czasowych.

Ten pomysł jest świetny... zawsze mnie wkurzało w plemionach to natychmiastowe przejście z dnia w noc i na odwrót.
Jak najbardziej jestem na "tak".
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za tylko bez aktywowania prac w nocy niech beda aktywne caly czas
 

DeletedUser

Gość
Gość
jasne ze tak gra byla by bardziej realistyczna a co do napadów w nocy tez fajne
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry pomysł tylko coś mi się tu nie podoba ale jeszcze nie wiem co może wy mi powiecie?
uważacie,że piszę jak bym miał z 4 lata a ja chcę się tylko do Was upodobnić,bo właśnie tak wyglądają te wasze dialogi ja nie żartuję :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za. Tylko ze by to musialo wygladac tak.
Noc by sie zaczynala od 23.00 do 6.00.
Dlaczego tak pozno? Bo ludzie na zachodzie w tamtych czasach do poznia pracowali a po drugie jak by sie dalo wczesniej to by sie nie dalo szans dla graczy co wchodza na the west w po godzinach pracy, czyli najczesciej po 17.00
 

DeletedUser

Gość
Gość
:) Trudno nie być za... gdyż to tlyko poprawi jakość gry:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie za, jak większość graczy którzy się wypowiedzieli. Widać , że to dobry pomysł .W temaci który ostatnio przeczytałem wszyscy się pokłocili i wystrzelali :).
 

DeletedUser7531

Gość
Gość
pomysł mi się baaardzo podoba. Gdyby poskładać poprawki innych osób które się wypowiedziały, to gra będzie nie tylko The West, ale też The Best
 

DeletedUser6931

Gość
Gość
Pomysl fajny, bo pewnie z wejsciem tego pomyslu weszlo by kilka innych rzeczy co jeszcze bardziej mi sie podoba :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry