Euro 2012 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No to spam temacik dt. Euro i typerka
Do Ojro zostało kilka dni ostatnich - większość reprezentacji podała pełne 25 osobowe składy na cały turniej, nie obyło się bez niespodzianek:)
 
Ech, klimat EURO już czuć::)): Na ulicach zaczynają pojawiać się samochody z flagami(też taką już mam:D).
 

DeletedUser22157

Gość
Gość
Czy podoba wam się Hymn na Euro "Koko Euro spoko"?
Według mnie to robimy sobie nim obciach przed obcokrajowcami.
 
Jak dla mnie Koko Euro Spoko to tak jak napisał skitex-robienie sobie obciachu przed innymi, na przykład na MŚ 2010 w RPA hymnem była piosenka Waka Waka, według mnie o wiele lepsza od tego, co w Polsce jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skończcie już z tym koko koko bo już mi się niedobrze robi(z resztą to i tak nie jest oficjalny hymn euro).
Pogadajmy o podium na euro.
Ja mam cichą nadzieję, że wygra Holandia ale pewnie i tak Hiszpania będzie number one.
Czuję, że ruscy mogą sprawić niespodziankę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh, dla mnie Hiszpania jest faworytem absolutnym, szanse ma również Holandia. Włochy i Niemcy też mogą zdobyć wysokie miejsca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja typuje Espanie - nie ma innego wyjścia:)
ale zastanawiam się co będzie większym wstydem - odpadnięcie w grupie tak jak to zawsze było czy też moze sędziowie "przepchną" nas do półfinału tak jak z Korea w 2002
10 dni zostało
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Hiszpania bez Villi i Puyola nie jest już taka silna, ale i tak typuję ich pewny awans do półfinału. Wiele będzie zależeć od Torresa czy Llorente jeśli będą w dobrej formie szczególnie Torres to Hiszpania mistrzem. Ramos będzie trzymał napewno obronę w ryzach jeżeli tylko jego "Waka Waka" kolega nie będzie mu przeszkadzał... ::P:
Dla mnie czarnym koniem może być Portugalia, która nie ma kolektywu, ale za to posiada świetnych piłkarzy na czele z Cristiano. Jeśli Irina Shayk będzie siedzieć na trybunach to może nawet poprowadzi Portugalczyków do finału ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Torres?
Torres to... lampa a nie piłkarz. CLS zapłaciło za kolesia tyle kasy, a on przez cały sezon strzelił jedną, albo dwie bramki, lulz...
Brak Villi? No to będzie Hiszpanom ciężko o pierwsze miejsce, ale pewne miejsce w top4 mają. Holendrzy mogą grać dobrze, tak samo Niemcy. Na Anglię bym nie liczył, sam Rooney im nie wygra ojro.
@up- Ronaldo jakoś nigdy w reprze specjalnie nie błyszczał, nie to co kiedyś np. Gomes czy Figo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bez Villi i Puyola - zgoda, będzie trudno, ale mają Fabregasa, Ramosa, Casillasa, Pique, Busquetsa, Iniestę, Xaviego i wielu innych świetnych piłkarzy!
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Skitex
Czemu dajesz jakieś filmiki z miom udziałem bez mojej zgody? Podam Cię do sądu za ten link z Królem Julianem(łamanie praw autorskich).-To po pierwsze.
Po 2 to przestańcie już pisać o tej piosence bo to jest już żenujące.

@Sho
Może i Ronaldo nie błyszczy w reprezentacji ale jako całość jakby dobrze zagrali i szanowali piłkę to może i by się do TOP 5 dostali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
CR będzie latał sam. Jak zawsze. Co z tego, że mu się ktoś wystawi, skoro i tak poleci na bramkę z prędkością tupolewa i równie pięknie zakończy akcję? Jeśli trafią na Hiszpanów, to wątpię, by mieli jakieś szanse, bo wielu hiszpańskich piłkarzy się przyzwyczaiło do gry Ronaldo. No i mają niezbyt dobrego bramkarza... Ale przy dobrych parach ćwierćfinałowych półfinał mają pewny. Obstawiałbym najlepszą 4, niekoniecznie w takiej kolejności- Hiszpania, Holandia, Portugalia, Niemcy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Sho
CR coraz rzadziej biega sam, w realu zaczął podawać, jestem dobrej myśli:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Realu, dobrze to ująłeś:) W kadrze niestety nie ma(pomimo jej niezłego poziomu) takich napastników, którym Ronaldo mógłby podawać. Ale obstawiam ich w top4, jeśli naprawdę będą mieć pecha i trafią na Holandię np w ćwierćfinałach to tylko w takim wypadku nie awansują.
Edit- nie trafią, teraz się porządnie zapoznaję z grupami. Aczkolwiek w takiej grupie to wątpię, że awansują niestety. Z Danią na pewno wygrają(chociaż może Duńczycy nie będą aż takimi chłopcami do bicia), ale Holandia i Niemcy, eh..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak dla informacji:

Grupa A

Polska
Grecja
Rosja
Czechy

Grupa B

Holandia
Dania
Niemcy
Portugalia

Grupa C

Hiszpania
Włochy
Irlandia
Chorwacja

Grupa D

Ukraina
Szwecja
Francja
Anglia

Jeśli miałbym skomentować, kto wyjdzie z grupy, to pewnie z grupy A Polska i Rosja. Z grupy B Holandia i Niemcy, z grupy C Hiszpania i Włochy, a w grupie D wszystko się może zdarzyć, poziom bardzo wyrównany:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z grupy d to powinna Anglia wyjść, co z kolejną drużyną to nie wiem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak typujecie kto wyjdzie z grupy a kto nie - to pamietajcie że zawsze są jakieś niespodzianki i czarny koń:) jakiś faworyt zaliczy wtopę na bank - tak samo jak jakaś niedoceniana drużyna dojdzie w miarę daleko.
Ja bym to tak widział:)
Grupa A - Polska - Rosja
Grupa B - Holandia - Niemcy
Grupa C - Hiszpania - Chorwacja
Grupa D - Szwecja - Francja
 

DeletedUser

Gość
Gość
A o naszej reprezentacji nikt już nie mówi :p Moim zdaniem na pewno Hiszpania będzie w finale z Niemcami ,albo Holandią .
 
Status
Zamknięty.
Do góry