Euro 2012 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Włochów trapiłpech od początku i te 2 kontuzje :( szkoda szkoda
Ale Hiszpania nie ma szans żeby obronić MŚ za 2 lata :)
Ogólnie ME bardzo pozytywne z wieloma bramkami, tylko 2 mecze zakonczyły się 0-0:) szkoda że król strzelców ma tylko 3 bramki
Kto wg was zawiódł a kto sprawił niespodziankę?

Licze punkty w typerku - troche to zajmie ale powinny być wyniki troche później
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Tym razem mogę pochwalić Torresa w końcu :) Ładnie się zachował przy 4 golu, idealnie wykończenie przy 3.
Pytanie co to za koszulkę miał Ramos? Jakieś zdjęcie tam było.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko Spal mam nadzieję, że uwiniesz się w 30 minut :)

Zawód - Polska, Rosja, Holandia, z piłkarzy Szczęsny, Robben, Sneijder, Irlandzcy obrońcy/
Niespodzianki - Grecja, Portugalia, Włochy, z piłkarzy Joao Moutinho, Tytoń, Dzagoev i Mandżukić za to, że zdobyli w trakcie trzech meczów gole potrzebne do tytułu króla strzelców :)

No i zawiódł SuperMario w finale, czego podsumowaniem było jego "eleganckie" zejście do szatni.
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Tym razem mogę pochwalić Torresa w końcu :) Ładnie się zachował przy 4 golu, idealnie wykończenie przy 3.
Pytanie co to za koszulkę miał Ramos? Jakieś zdjęcie tam było.


Prawdopodobnie był to Miki Roque piłkarz Betisu, który zmarł kilka dni temu.
Euro raczej nie zawiodło, poziom dość wysoki, a mecze bardzo ciekawe. Po Euro już można snuć domysły jacy zawodnicy będą kandydatami do Złotej Piłki. Na kogo stawiacie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko Spal mam nadzieję, że uwiniesz się w 30 minut :)

zdąrzyłem się uwinąć w 20 minut hehe:) zaraz pojawi się wpis:)

Dla mnie największym rozczarowaniem jest:
Holandia - przegrali wszystkie mecze po walce
Francja - myślałem że stać ich na więcej a grali beznadziejnie bez pomysłu i cudem wyszli z grupy
Chorwacja - mimo ciężkiej grupy myślałem że przejdą dalej kosztem Włoch, naprawde nie grali słabo i mają potencjał
Małą ilość bramek potrzebna do króla strzelców

Zaskoczeniem:
Czechy - nikt na nich nie stawiał a sprawili niespodzianke i uplasowali się na 1 miejscu w grupie
Anglia - szczerze to myślałem że odpadną z kretesem - jakoś nigdy im nie wychodziły wielkie turnieje a tu prosze aż ćwierćfinał:)

Po Euro już można snuć domysły jacy zawodnicy będą kandydatami do Złotej Piłki. Na kogo stawiacie?

Casillas lub Xavi ja bym typował:) chodź bardziej ten pierwszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę żal Włochów, w poprzednich meczach pokazywali się z bardzo dobrej strony, w finale kibicowałem im od początku ale chyba za bardzo cofnęli się do defensywy i chyba trochę przestraszyli się rywala.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem EURO nie będzie wliczało się do walki o Złotą Piłkę bo nie wszyscy piłkarze brali w nim udział, więc dyskwalifikacja np. Messiego byłaby niesprawiedliwa.

Złotą piłkę zapewne dostanie Ronaldo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Włosi niepotrzebnie się otworzyli w tym meczu, zagrali zbyt ofensywnie po prostu. Hiszpanie za to grali pięknie(vide akcja Xaviego i Alby, czy podanie Torresa do Maty, chociaż mógł być samodzielnym ks), Włosi poza pierwszą połową praktycznie nie istnieli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Sho
Nawet jeśliby się nie otworzyli to i tak ich obrona była "rozklepywana" przez Hiszpanów:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do typerka LM mógłby on wystartować od 3 rundy Kw lub Playofów - wcześniej nie ma sensu bo mało znane i teoretycznie słabe drużyny grają

runda kwalifikacyjna rozgrywana jest dnia 31 lipiec i 1 sierpień
a play-off 21-22 sierpnia wiec jeszcze trochę czasu jest

Dodatkowo poterzbna by była jedna osoba do pomocy oraz jakaś inna punktacja meczy - chociaż obecny system jest bardzo dobry to bynajmniej mi już się przejadła dawno:)
I nawet wiem kto by pomogł - co nie Rudolfie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co do pomocy to ja mógłbym od czasu do czasu podliczyć punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry