Euro 2012 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda, że Włosi nie strzelili na 3 do pustej bramki w końcówce, byłoby pięknie :D Chociaż w sumie i tak jest pięknie :)

Niemcy - Włochy 1:2
Oezil 90+2(k) - Balotelli 20, 36
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Szkoda, że Włosi nie strzelili na 3 do pustej bramki w końcówce, byłoby pięknie :D Chociaż w sumie i tak jest pięknie :)

Niemcy - Włochy 1:2
Oezil 90+2(k) - Balotelli 20, 36

Nie przejmuj sie, odbija sobie to z Hiszpania :)
Chociaz z drugiej strony perspektywa wpakowania Niemcom 4 czy 5 goli brzmi tez fajnie :))
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Nie prawda :))
UEFA skasowała wszystkie kartki przed półfinałem, więc wszyscy mogą grac.
 
mogę Ci kupić okulary jak nie dowidzisz:) Piękny styl był na początku Euro - ostatnio grają meczarnię straszną i brzydką dla oka

Podoba mi się ich styl: podanie, podanie, podanie. To jak dla mnie piękna technika, a Włosi grają bardziej defensywnie, taki styl mi się nie podoba. Poza tym jestem wiernym kibicem Hiszpanii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się ich styl: podanie, podanie, podanie. To jak dla mnie piękna technika, a Włosi grają bardziej defensywnie, taki styl mi się nie podoba. Poza tym jestem wiernym kibicem Hiszpanii.

Styl mają - tego im odmówić nie można tyle że gdzieś stracili piękno gry podczas turnieju i mecze nie przychodzą już im tak łatwo jak na początku turnieju.
Ja tam licze poprostu na ładne widowisko i otwarty mecz z wieloma sytacjami - chociaż Włosi na defa postawią raczej:)
 
Z tym się zgodzę - Hiszpanie niestety tracą formę podczas turnieju i też liczę na otwarty mecz z wieloma sytuacjami i wieloma golami dla Hiszpanii:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hiszpanie już nie raz grali bez napadziora i dobrze im to wychodziło:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Potwierdzenie moich słów:


Wyjściowe składy:

Hiszpania: 1. Iker Casillas - 17. Álvaro Arbeloa, 15. Sergio Ramos, 3. Gerard Piqué, 18. Jordi Alba - 21. David Silva, 14. Xabi Alonso, 8. Xavi, 16. Sergio Busquets, 6. Andrés Iniesta - 10. Cesc Fàbregas.

Włochy: 1. Gianluigi Buffon - 7. Ignazio Abate, 15. Andrea Barzagli, 19. Leonardo Bonucci, 3. Giorgio Chiellini - 8. Claudio Marchisio, 21. Andrea Pirlo, 16. Daniele De Rossi, 18. Riccardo Montolivo - 10. Antonio Cassano, 9. Mario Balotelli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hiszpania 4 - 0 Włochy
14' D. Silva [1 - 0]
41' J. Alba [2 - 0]
84' F. Torres [3 - 0]
88' J. Mata [4 - 0]

Ech no szkoda strasznie Włochów, nie mieli żadnego pomysłu na grę
 

DeletedUser

Gość
Gość
o_O

Ależ pogrom w finale. Takich wyników to chyba nawet w latach 50-tych nie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry