Euro 2012 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dogrywka juz jest;]. Karne? Fajna sprawa, na to liczę;].
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
http://www.youtube.com/watch?v=TxbkpHeiang
Pirlo pięknie :)
Buffon jak zawsze :>
Ogólnie wygrała drużyna dużo lepsza, grająca dużo ładniejszą piłkę. Jeśli zagrają w ten sposób z Niemcami i oni również nie stracą swojego stylu to będzie wspaniały mecz, mam nadzieje, że wygrany przez Włochów. Byle by troszkę skuteczniejsi byli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co zrobił Pirlo to majstersztyk najwyższej klasy:) w taki mmomencie z takim spokojem - nie wielu by tak umiało wytrzymać:)
I nie ukrywam że liczęna Włochów w półfinale
 

DeletedUser

Gość
Gość
W pewnym sensie to była nonszalancja. Gdyby (nie ma co gdybac, ale mimo wszystko) Hart wyczekał go, to Włochy mogłyby się żegnac z Euro, a Pirlo łatwego życia nie miał;]. Strzał jak strzał, ale spokój robi wrażenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W pewnym sensie to była nonszalancja. Gdyby (nie ma co gdybac, ale mimo wszystko) Hart wyczekał go, to Włochy mogłyby się żegnac z Euro, a Pirlo łatwego życia nie miał;]. Strzał jak strzał, ale spokój robi wrażenie.

gdyby Hart go wyczekał to by była masakra - nie koniecznie mogły by Włochy odpaść ale była by jeszcze większa presja, ale to Pirlo i stałe fragmenty wykonuje świetnie:) pamiętam że zawsze Gaizka Mendieta miał też niesamowity spokój przy wykonywaniu karnych i trafiał większość
 

DeletedUser

Gość
Gość
Włosi mieli ogromnego pecha. 2 czy tam 3 słupki, 2 bramki ze spalonych... Myślałem, że w karnych odpadną, wiadomo- niewykorzystane sytuacje się mszczą. Z drugiej strony, nie do końca byłoby to sprawiedliwe- Anglicy w dogrywce już ledwo biegali(może poza przewrotką Roo, tak to zero dobrych akcji).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Póki co to chyba tylko ja typuje strzelców. Co z wami?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie typowanie to zabawa; ]. W TW już od bardzo dawna nie gram, więc nagroda jest dla mnie nieważna. Liczy się tak jak pisałem zabawa. Czy większosc kończę na minusie? No nie wiem, wtedy miałbym -pkt ;] .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie typowanie to zabawa; ]. W TW już od bardzo dawna nie gram, więc nagroda jest dla mnie nieważna. Liczy się tak jak pisałem zabawa. Czy większosc kończę na minusie? No nie wiem, wtedy miałbym -pkt ;] .

No bo typerki to zabawa przedewszystkim:) nagrode możesz dać "komuś" lub na cele charytatywne;)
oj gdybym miałmożliwość jeszcze raz zrobienia typerka euro - było by zupełnie inaczej też z minusowymi:) ale mam ciekawego pomysła na finał - i jak nikt nie da innego to zrobie po swojemu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spal tylko wiesz, żebyś nie wskoczył na 1 miejsce po tym finale :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spal tylko wiesz, żebyś nie wskoczył na 1 miejsce po tym finale :D

"i cały misterny plan poszedł w ****":) ale powiem Ci mic tak że przy dobrym obrocie spraw w finale będzie możliwość wskoczenia wyżej jak i dużo niżej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładny, ciekawy, otwarty mecz. Wszystko w ,,rękach" hiszpanów xD! Nie no, sędzia troche kontrowersyjne decyzje miał. Lepsza o wiele moim zdaniem Portugalia, ale brakuje ostatniego, dobrego podania. Ronaldo naprawdę prawdziwy lider, nie kiwa się niepotrzebnie, tylko robi zamieszanie i szuka kolegów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Abstrahując od meczu a wracając do mojej rozmowy ze Spalem - spróbuj mnie dogonić dobrze typując wyniki, bo jak na razie Ci nie idzie :D

Ładny mecz, ciekawy, ale co mnie dziwi - przez 120 minut obie strony miały tylko jedną stuprocentową okazję do strzelenia gola, to pokazuje, że futbol wciąż zmierza w kierunku defensywnym.
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Troche jestem zawiedziony tym, ze wygrala Hiszpania. Szczerze mowiac bardziejzadnej z druzyn nie kibicuje, ale bardzo nie lubie Hiszpanii. Jutro mam nadzieje, ze Wlosi dojada Niemcow. A potem w finale z tak grajaca Hiszpania nie powinni miec problemow :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co z tego, że grał najlepiej w napadzie ekipy Portugalii i stwarzał największe zagrożenie ;]. Drewnem nazywasz gościa, którego byś rowerem nie dogonił i który takie cuda z piłką robi? Bez przesady. Drewno to jest ktoś taki jak Torres;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry