Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
obydwie drużyny zagrały klops w ostatnim meczu:) na Hiszpanów aż sienie chciało patrzeć - a Francuziki aż miło dostawały:)
ja bym sobie życzyłodpaniecia Hiszpanii - to będziemy mieli nowego ME:)

DeletedUser

Gość
Gość
Spal, obecnie ME to mogą tylko Niemcy albo Hiszpanie wyrwać:)

DeletedUser7292

Gość
Gość
Yyyy, raczej jutro...

Co do dzisiejszego meczu, to Hiszpania powinna wygrać co najmniej 2:0 ;)

No tak zwracam honor, zle w kalendarz popatrzylem.

Co do dzisiejszego meczu, to mam nadzieje, ze jednak Hiszpania odpadnie.
Jak dla mnie ich sposób gry juz sie staje nudny do ogladania. Setki podań, a potem nie ma napastnika, który by to wykończył.

DeletedUser

Gość
Gość

no niestety tylko Niemcy mogą im to wyrwać - chociaż może będziemy świadkami niespodzianki jeszcz e jakiejś:) do końca turnieju zostało parę meczów w których hiszpanom moze sie noga powinac:)

czekam na PW na jakąś propozycje dotyczącą finału - tak żeby był inny niż reszta - jak ktoś ma jakiś pomysł to może podesłać:) inaczej coś sam wykombinuje

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Za poprawny(idealny) typ finałowy user otrzyma wspaniały prezent, składający się z tekturowego pudła zawierającego zapas powietrza, który może się przydać na wypadek katastrofy nuklearnej:) Jeśli kilka osób wytypuje dobrze, wygrywa pierwsza/losowanie.

DeletedUser

Gość
Gość
ja moge za poprawny typ w finale dać jeden niezwykły niepowtarzalny bilet:) (autobusowy)

DeletedUser

Gość
Gość
Albo za wytypowanie strzelców poprawnie (wszystkich) +200 pkt, a za złe wytypowanie -200;]. Żeby ryzyko było:D

DeletedUser

Gość
Gość
I mamy 1:0 ;). Może byc ciekawy mecz. Francuzi ruszą do ataku;]

Gość
Gość
Jutro Italia mam nadzieje, ze wygra z Anglią. Chociaż prawdę mówiąc wolałbym żeby te druzyny sie spotkały w finale. Obie lubię, ale wolę Włochy.
Jeszcze jutro Ferrari wygra w Gp Europy i będzie perfekcyjnie.
FORZA Italia
FORZA Ferrari
Jeśli Alonso dał radę dzisiaj z 11 miejsca wygrać na tym torze, to Włosi mogą zdobyć ME!

DeletedUser

Gość
Gość
We Włochów bym aż tak nie wierzył. Nie, żebym coś do nich miał, ale po prostu to mało prawdopodobne.

DeletedUser

Gość
Gość
I dalej pamiętam dialog ze starszym: ,,- A kto tam jeszcze w tej grupie jest? - ,,Włosi" - ,,A, oni to się już nie liczą, w kryzysie pogrążeni"

A teraz wszyscy widzą jak jest. Mimo wszystko wole dalej Anglie, bo grają ładniejszy futbol.

Jak dla mnie, w dzisiejszym meczu wygrają Włosi. Grają ładnie w defensywie. Jeden udany kontraatak i będzie po zawodach. To nie zmienia faktu, iż wolałbym Anglię w półfinale.

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli sądzisz, że na tym Euro w którymkolwiek meczu po jednym kontrataku było już po zawodach? To w tej sytuacji mógłbym Cię brzydko nazwac:]. Piłka to nie jedna akcja, a walczy się do końca. Włochy - Hiszpania też był kontratak, gol na 1:0 i Włosi tego spotkania nie wygrali. Ja dalej obstawiam Anglie, no i licze na Wallcota w drugiej polowie, jak i Chamberlaina;]

DeletedUser

Gość
Gość
Może dac wygraną, ale nie jest wtedy pozamiatane. Walka jest ciągle, więc źle to nazwałeś;]

Po pierwszej połowie Anglia remisuje z Włochami zero do zera. Najładniejsze okazje w pierwszych minutach, mecz wyrównany i widowiskowy. Szkoda tylko, że bez bramek. No cóż, czekamy na drugą połowę, być może też na dogrywkę lub serię rzutów karnych;)