Event świat 2

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukałem informacjii o Brady Hawks'ie (nazwisko na plakacie), Brady hawkes jest to główny bohater westernu ''Hazardzista''. oto opis filmu z filmweb:
filmweb napisał:
Brady Hawkes jest zawodowym pokerzysta i pewnego dnia wygrywa w karty ranczo. Od tej chwili zamierza rozpocząć nowe życie. Bedzie hodowac bydło. W doprowadzeniu do porządku zrujnowanego gospodarstwa pomagają mu koledzy, Billy i Frisco. Niespodziewanie pewnego dnia Brady spostrzega w gazecie zdjęcie syna. To 19-letni Jeremiah. Ale jest on w towarzystwie Butcha Cassidy i Sundance'a Kida, którzy są poszukiwani listem gończym za napad na pociąg. To znaczy , że z jego synem dzieje sie cos złego...Za głowy członków słynnej Dzikiej Bandy wyznaczono 25 tys. dolarów nagrody. No cóż Brady porzuca myśl o spokojnym życiu na farmie i rusza na poszukiwanie potomka.
Jak zauważyliście, syn Brady'ego jest poszukiwany listem gończym. Filmu nie oglądałem, ale myślę, że Brady, chcąc odszukać syna wstąpił na drogę przestępczą.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Mam takie jedno pytanie: czy ta postać z listu znajduje się normalnie w mieście i jak się ma 48h przerwy to czy można go wyzwać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie można wyzwać podczas 48 przerwy pojedynkowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chyba wiem gdzie szukać;)
No ale w evencie i tak nie uczestnicze bo nie mam tam konta i zrobię tylko aby gostka odnaleźć ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ten evemt juz ruszył? Wszystko jest jak ma byc? Jestem niemal pewny na 100% ze mam juz tego ziomka ale nie ma go nigdzie na s2..
 

DeletedUser16740

Gość
Gość
Hmm tak myśle co to może być za gość ;/ Gdzie go znajdę ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ta postać ma coś w profilu wpisane że jest postacią z eventu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakos poprzednio chba bylo, ze cos o evencie i odnosnik do tematu.. jesli tak tam jest to mozesz byc na 95% pewny ze to to.. ale jeszcze musisz produkt znalezc, a to tez trudne.. znaczy pewnie banal ale trudno bedzie sie domyslic, czy to chodzi o cos pieknego, drogiego czy trudnego do zdobycia ;p mi tylko szkoda ze nie gram na 2 swiecie bo bym za wszelka cene kombinowal co to moze byc.. a tak zostana mi tylko przypuszczenia..

powodzenia w szukaniu ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzięki :p

jeżeli chodzi o produkt to się domyślam i wcale nie jest to takie trudne ;D
kasy nie mam, ale jak będę pewien to coś sprzedam bo nagroda duża ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak się zastanawiam jak to jest z tym pojedynkiem.

Ok, produkt może być łatwy do zdobycia, żeby każdy mógł go mieć,
ale poziom pojedynków tego "bandyty" musi być konkretny i to uniemożliwia dużej części graczy (za dobrych lub za kiepskich) zmierzenia się z nim... ;)
 

DeletedUser15141

Gość
Gość
Wszystkie informacje zawarte są w treści eventa czy trzeba szukać w innych źródłach?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Produkt raczej jest dość powszechny (zapewne) a zdobycie 1000$ to nie jest problem dla większości graczy na s2. Bardziej bym stawiał na problem z trafieniem w konkretną godzinę. No i zastanawia mnie zwrot "Zabawiam się ogrywaniem głupców..." - czy ma znaczenie ?
...heh, najgorsze, że już nie dowiem się samemu, bo jutro o "tej godzinie" zaczyna się komunia córki więc poczytam sobie w poniedziałek kto i co wygrał :)
Powodzenia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry