Event świat 2

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
OK, parę informacji:

W przeddzień eventu dałem do zrozumienia, że coś się szykuje.
Tu:
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=286548&postcount=144
tu:
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=286590&postcount=3
i tu:
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=286600&postcount=28

1. Nazwa eventu nawiązuje do filmu "Szybcy i martwi"
2. Nazwisko na liście gończym wskazuje na filmowego hazardzistę.
3. Podobnie to, że nasz bohater zajmuje się ogrywaniem głupców.
4. "W samo południe" to tytuł westernu, którego akcja toczyła się w mieście Hadleyville. Zastępcą szeryfa w tym mieście był... Harvey Pell. W tym też mieście ogrywał głupców nasz bohater.
5. "Za garść dolarów" to tytuł kolejnego klasycznego westernu. Akcja dzieje się w San Miguel (tam również przez jakiś czas przebywał nasz szuler).
6. "3.10 do Yumy" - tak, to również film. W mieście Contention, z którego odjeżdżał pociąg do Yumy, moglibyście znaleźć naszego hazardzistę jutro, gdyby nikt nie odstrzelił go dzisiaj.
7. Brett Maverick - bohater serialu i filmu "Maverick" był wyśmienitym hazardzistą :cool:

Następnym razem nie będzie tak prosto i nie odnajdziecie nikogo w rankingu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wiecie dlaeczego panas wygrał bo ja z kolegą z the westa zatakowalismy go we dwoch ja mu zabrałem 594 a kolega 780 i moze jeszcze ktos zaatakowal.:D
10k przydało by sie na reskill.
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Mnie się event podobał. ;] Gah, oby więcej takich ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wiecie dlaeczego panas wygrał bo ja z kolegą z the westa zatakowalismy go we dwoch ja mu zabrałem 594 a kolega 780 i moze jeszcze ktos zaatakowal.:D
10k przydało by sie na reskill.

Po Was jeszcze wielu atakowało i jakoś dopiero Panas sobie z nim poradził :) Swoją drogą i tak byś nie wygrał bo nie spełniłeś wszystkich wymogów :)

zawisza-czarny nie brałeś udziału w evencie, nie masz konta na s2. Nie chcesz brać udziału to nie marudź i nie spamuj. Panas jakoś jest zadowolony z kości do gry bo jest to jedyny egzemplarz na PTW.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Ja bym też był zadowolony z takich kostek. Mimo wszystko nikt takich nie ma :)
EDIT. na 6św też jakiś event zróbcie jak znajdziecie czas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Event nie taki wcale trudny ale parę H się męczyłem gdy by nie to że miałem przerwę raczej bym wygrał bo jestem pojedynkowiczem:)


Gratulacje fajnego eventu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zerknij w prawy górny róg wątku, masz tam takie narzędzie jak Vurder Emne :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dam 1 bo jeszcze dasz mi bana :p(żartuję) Leci 5.

A co dasz następny event jak będzie ocena 5?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oceniajcie, jak chcecie. Anonimowe toto jest :)
To czy eventy będą, czy nie, zależy tylko od Szeryfów światów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Event fajnie pomyślany , zgrabna historyjka rodem z Dzikiego Zachodu.

Nagroda [szkoda ,że jedna heh ] kostki do gry - genialna !!!

Ponieważ od kilku lat grywam namietnie w turniejach pokerowych
ten event i nagroda były dla mnie podwójnie , albo i potrójnie ciekawe :)

To co bym lekko zmienił :

1. Ilość nagród.

2. Na plakacie w opisie dałbym jakąś prostą grafike twarzy , bo to puste miejsce głupio wygląda.

3. Napisałbym coś w profilu postaci np. o pokerze i hazardzie.


Ja szukałem w ten sposób.

Skojarzyłem od razu dwa filmy - W samo południe i 3.10 do Yumy.
Sądziłem , że produktem jest zegarek, żeby można było precyzyjnie określić południe i tylko wtedy wyzwać hazardzistę.
Ale w temacie wypowiedzi Gah'a świadczyły, że oczekuje on ataku w każdej chwili.
Spaletti napisał, że jest gotowy do ataku , więc zerknąłem co ma w ekwipunku :) Miał plakat !
Faktycznie, miało to więcej sensu niż zegarek, bo jest łatwiejszy w znalezieniu i występuje w opisie eventu.
Ale gdzie szukać naszego pokerzysty ? Wrzuciłem w necie temat - W samo południe - i znalazłem nazwe miasteczka,
w którym dzieje się akcja. W rankingu wpisałem nazwę i zerknąłem kto tam jest. Były dwie osoby.
Jedna na 1 levelu, a druga na 80. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy , to to, że tak wysoki level nie ma żadnego medalu.
Można było jechać na pojedynek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry