Event świat 2

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13322

Gość
Gość
Ja myślałem, że to będzie imię bandyty z 3.10 do yumy, ale nie miałem racji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tez tak uważałem..Tam był tlyko Wade i Evans a tych nicków nie było na s2 :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagroda bylo 10K = kostki do gry +1 do SP,

Niesadzilem ze zgarne ten event dla siebie, bo pomimo ze dosc wczesnie wiedzialem co to za koles, to jednak umowiony bylem juz na sobotnie piwkowanie, wiec myslalem ze w tym czasie nagrode zgarnie kto inny.
Na moje szczescie Bratt okazal sie bardzo mocnym przeciwnikiem i wiekszosc sie od niego tylko odbijala, jak i ja na ten przyklad. Bo omdlilem kolesia do popiero za drugim podejsciem.

A jak go znalazlem? Bardzo latwo. Dokladnie tak samo jak napisal mistrz777.
Patrzylem ktory gracz w rankingu pojedynkow ma 0-0-0 przy wysokim levelu. Zajelo mi to raptem kilkanascie sekund.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ejj ten zolnierz z eventu to dobry byl gdyby nie mial malo hp to panas by z nim przegral.

Gah podaj jego umiejetnosci
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miał 2k hp, zadawali mu obrażenia po 400 max :) A umiejętności nie zdradzę ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam , że nie do końca ten event był sprawiedliwy.
Kilka osób pracowało nad kolesiem, a jedna wzieła nagrodę.

Moim zdaniem powinno byc tak ze zwyciezca bierze obiecane 10 k,
a te 4-5 [zwyciezca tez ] osób ktore znalazło Mavericka i go zmiękczyło dostaje kostki.

Jak już wspominałem, na 12 świecie było 15 nagród indywidualnych.
U nas 1.
 

DeletedUser11812

Gość
Gość
Ale do tych pięciu nagród musi być odpowiednio opracowana fabuła :p Przecież koleś nie nosił przy sobie 10 kostek :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie, nagroda do bani :)
Nie podoba się? Nie bierz udziału w eventach.

Ja uważam , że nie do końca ten event był sprawiedliwy.
Kilka osób pracowało nad kolesiem, a jedna wzieła nagrodę.

Moim zdaniem powinno byc tak ze zwyciezca bierze obiecane 10 k,
a te 4-5 [zwyciezca tez ] osób ktore znalazło Mavericka i go zmiękczyło dostaje kostki.

Jak już wspominałem, na 12 świecie było 15 nagród indywidualnych.
U nas 1.
Każdy event jest inny, jedne są grupowe, a inne indywidualne. Tutaj chodziło o odstrzelenie poszukiwanego listem gończym, tak więc - kto pierwszy, ten lepszy. Trudno, taki już jest Dziki Zachód.

Edit: @Pusia, otóż to.
Zresztą, to pewnie nie był ostatni event, więc następny zrobi się taki, żeby było kilku(nastu) zwycięzców. No chyba, że będzie więcej komentarzy osób pokroju zawiszy czarnego, które BARDZO zachęcają do zrobienia czegoś ponad to, co oferuje sama gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam , że nie do końca ten event był sprawiedliwy.
Kilka osób pracowało nad kolesiem, a jedna wzieła nagrodę.

Moim zdaniem powinno byc tak ze zwyciezca bierze obiecane 10 k,
a te 4-5 [zwyciezca tez ] osób ktore znalazło Mavericka i go zmiękczyło dostaje kostki.

Jak już wspominałem, na 12 świecie było 15 nagród indywidualnych.
U nas 1.

Na s10 odbyła się walka o fort, fabuła była tak dopracowana by dać tyle nagród. Tutaj był 1 pokerzysta i za niego była jedna nagroda.

Według mnie, nagroda do bani :)

Nie brałeś udziału w evencie, nie walczyłeś o tą nagrodę, to nie marudź tu i nie dawaj swoich gorzkich żali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1217

Gość
Gość
Może chciałem wziąć udział, lecz dobrze że tego nie zrobiłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że zawisza ma rację! O kant stołu ten event!

Tak serio, to liczę na jakiegoś ciekawego questa na s11 :) I następnym razem coś trudniejszego, a nie, że sobie wchodzę w ranking pojedynków i odp podana jak na tacy :p
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
ja wiecie moze kiedy bedzie event na ś9 bo juz sie doczekac nie moge???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że zawisza ma rację! O kant stołu ten event!

Tak serio, to liczę na jakiegoś ciekawego questa na s11 :) I następnym razem coś trudniejszego, a nie, że sobie wchodzę w ranking pojedynków i odp podana jak na tacy :p

taaa, a jakbys bral udzial to sam bys nie wiedzial jak szukac

Event fajny ciekawy, ale za trudny.. powod ? no niestety nie wszyscy znaja nazwy westernow... ogolem bardzo ciekawie sie robilo, wszyscy sledzili walki i czekali kto zgarnie cala pule ;]
 

DeletedUser1217

Gość
Gość
Nie wiem, może za długo grałem w seafight, ale tam często zdarzały się fajne eventy.
Według mnie, fajnym eventem na The Weście było by np: jest jakieś miasto a w nim NPC do atakowania, dla każdego, zależnie od poziomu. Ludzie zebrali by troche expa i by byli zadowoleni, bez narzekania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W następnej aktualce będzie atakowanie NPCów.
Gdybym zaatakował 15 min później wygrałbym go :D Gah robi świetne eventy i chwała mu za to :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Faktycznie, event fajny. Zrobiłem sobie specjalnie konto na s2 żeby śledzić postępy. Zaraz poszukałem w ranku pojedynków kolesia z x doświadczenia na 0-0-0. Domyśliłem się, że chodzi o plakat bo w tekście było napisane:chowając list gończy do kieszeni. Chętnie wziąłbym udział no ale z 1lvl nic nie zdziałam :)

Oby więcej taki fajnych eventów.

PS: zwisza-czarny, jeśli event się nie podoba to nie bierz w nim udziału i nie spamuj na forum, oki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry