Event świat 2

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście - Panas wygrał z naszym hazardzistą. Event zakończony - czekajcie na informację dot. nagród :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thompson możesz powiedzieć jak miał rozdane umiejętności ten żołnierz z eventu? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brett odszedł, żeby nikt na nim nie expił.
Co do umiejek - Gah zdecyduje, czy ujawnić czy nie.

Myślę, że do 11:00 pojawi się tu więcej info, bo najwyraźniej Gah śpi :):p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panas gratuluje :) nie sądziłem że będziesz wysyłać screan za każdym razem przed pojedynkiem ^^ tak jak tego chciał złoczyńca :) za momencik otrzymasz 10k $ nagrody oraz pamiątkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szeryfie a można wiedzieć jaką pamiątkę? Ciekawość mnie zżera :D
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Brett Maverick, moglibyście podać klucz do rozwiązania tej zagadki? ;] chodzi mi głównie o to, czy aby znaleźć tę postać trzeba było przeszukać cały świat, miejsce po miejscu, czy szukać info o nim z innych źródeł ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brett Maverick to imię naszego poszukiwanego, trzeba było mieć przy sobie plakat oraz 1k w ręce :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Brett Maverick, moglibyście podać klucz do rozwiązania tej zagadki? ;] chodzi mi głównie o to, czy aby znaleźć tę postać trzeba było przeszukać cały świat, miejsce po miejscu, czy szukać info o nim z innych źródeł ;]

Ja przeszedłem po rankingu pojedynków i znalazłem go na ok. 200 miejscu. Miał dużo expa z pojedynków i staty 0-0-0.
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
znam rozwiązanie ;] tylko chodzi mi o to jak można było do tego dojść? ;] plakat i 1000$ oczywiste, ale Brett Maverick? ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja przeszedłem po rankingu pojedynków i znalazłem go na ok. 200 miejscu. Miał dużo expa z pojedynków i staty 0-0-0.

OK, za chwilę pojawi się zakończenie eventu (w dyskusjach na S2).
Co do rozwiązania - event był naszpikowany podpowiedziami, tak więc zbierając je do kupy, można było łatwo namierzyć naszego szulera.
Podpowiedzi było 5, tak więc możemy tu sobie chwilę podyskutować (byle bez spamu :p)
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Thompson67 wypiszesz je, czy sami mamy wrzucić? ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A będzie jakakolwiek przyjemność i satysfakcja, jak je wypiszę?
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
wątpię ;p a więc czekam na wypowiedź panas'a, zwycięzcy eventu. Przyznam, że sam na nic nie wpadłem ;] a z tego co wiem to reszta opierała się tylko na przeszukaniu rankingu pojedynków ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brett Maverick, moglibyście podać klucz do rozwiązania tej zagadki? ;] chodzi mi głównie o to, czy aby znaleźć tę postać trzeba było przeszukać cały świat, miejsce po miejscu, czy szukać info o nim z innych źródeł ;]
Event był bardzo łatwy, chodziło o Western "W samo południe" a miasteczko
Hadleyville.
Gratuluję zwyciężcy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry