Event świat 2

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na s9 był event jakoś nie dawno, nie myślałem że Wam się spodoba event :p bo zawsze tylko marudzenie było ^^
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Gah - Co jeśli osoba, która omdleje tego <cenzura> nie będzie miała 1000$/produktu ? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tam na 10.000 i tak nie zależało :)
Kasę zawsze można uzbierac.

Mi zależy na ciekawych i unikatowych przedmiotach np. dokumentach, listach , amuletach itp.

No, szkoda że omdlałem :)
Nie miałem pełnego hp, bo się spieszyłem.
Gdybym miał maxa to zostałoby mi z 50-70 hp i po regeneracji zaatakowałbym jeszcze raz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tam na 10.000 i tak nie zależało :)
Kasę zawsze można uzbierac.

Mi zależy na ciekawych i unikatowych przedmiotach np. dokumentach, listach , amuletach itp.

No, szkoda że omdlałem :)
Nie miałem pełnego hp, bo się spieszyłem.
Gdybym miał maxa to zostałoby mi z 50-70 hp i po regeneracji zaatakowałbym jeszcze raz.


Szkoda, szkoda bo nikt nie chce podjąć więcej walki :<
 

DeletedUser

Gość
Gość
gostek biega jeszcze żywy?
weźcie się ludzie postarajcie... bo wstyd, żeby event zakończył się z niepowodzeniem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ja skończyłem walkę kilka godzin temu, jeszcze co najmniej dwie osoby miały atakować naszego miłego rozrabiakę w niedługim czasie. Napisałem im , że jest mocny i padłem. I dalej mi nie odpisali co i jak, ale chyba niemożliwe żeby zrezygnowali z pojedynku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O rzesz w pupke, ale koles jest mocny!!!
Naszczescie mnie nie omdlil choc niewiele brakowalo, ide spac i jutro moze sie jeszcze raz zabawie.
 

DeletedUser11812

Gość
Gość
Heh... ja dokładnie tak samo jak kolega wyżej. Zostało mi 30 hp po pojedynku, a sam zadałem marne 400.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy trzeba go szukać na południu?

EDIT znalazłem:) ale nie wiem jak z tego opisu akurat to miejsce wychodzi:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy dobrze rozumiem, że "bohater eventu" jest w grze widoczny jako normalny gracz ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go zaraz wyzwę ja pojedynek mam odpowiedni(chyba produkt)i 2k hp wiec może się uda :D:D Wczoraj akurat z kolegą z the west zauważylismy event i pare godzin i go rozwiazalismy tylko trzeba było prodktu poszukac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolesia znalazłem lecz ma za wysoki pp, a naprawdę jestem ciekaw jak by mi poszło
 

DeletedUser

Gość
Gość
zabrałem mu 595 hp a on mi 1108 :D:D ale będę próbować
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojeju: postacie z eventu mają klasę wybraną i lvl mniejszy niż 10. Nie gram na ś2, ale wiem z ś12. Po tym szukajcie delikwenta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
[report=2524709854b80513bf]Pojedynek: panas przeciwko Brett Maverick[/report]

Poczekajmy az Gah sie obudzi. TYmbardziej jestem ciekawy nagrody:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przynajmniej 540$ dostałem z tego eventu, bo wygrałem z nim pojedynek przed panasem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś go omdlał.Widzę gada. Obok takiego fajnego miasta, o kasyńskiej nazwie. Ale o co chodzi z tym drugim ziomem Harvey Pell
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry