Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7971

Gość
Gość
he?

To jesli umrze, to jak przeprowadzi nastepne zadania?

I mowi, ze potrzebuje odetchnac, jak tyton mu w tym pomoze
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie ta zagadka wcale nie była dla rozsądnych. bo ci co myśleli wymyślili inne rozwiązanie, a nie w ogóle nie pasujący tytoń. bo jak tytoń mial mu pomoc. to raczej była zagadka dla tych co odpowiadali na chybił trafił. Ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne zagadki, bo to było bardzo ciekawe. I gra jest fajniejsza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szklanka wody była by zbyt oczywista, jagody także. Wskazówki wskazywały jasno na tytoń. Co do następnych zagadek zastanowię się czy dać Wam je na forum.
 

DeletedUser16506

Gość
Gość
Oj nie bierz w banie -narzekania zawsze będą - grunt to chęci -dobrze że jest event -oby ich więcej było - ja nie zgadłem -trudno -uważam że troche nielogiczne to zadanie -po to jest forum żeby to przedyskutować - a twórcy mają okazję przeanalizować swoje błędy czy niedociągnięcia -co bez wątpienia zaowocuje bardziej dopracowanymi eventami w przyszłości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam tylko pytanie do następnych prób. Czy do ich przejścia potrzebny jest poz. wyższy niż 1 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj nie bierz w banie -narzekania zawsze będą - grunt to chęci -dobrze że jest event -oby ich więcej było - ja nie zgadłem -trudno -uważam że troche nielogiczne to zadanie -po to jest forum żeby to przedyskutować - a twórcy mają okazję przeanalizować swoje błędy czy niedociągnięcia -co bez wątpienia zaowocuje bardziej dopracowanymi eventami w przyszłości.

Na moich światach nie będę organizował eventów więcej bo widać że nie każdy bierze to za zabawę.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Jest zabawa :) Tylko bledy wypominam

Kazdy sie bedzie obrazal po evencie?~~
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szklanka wody była by zbyt oczywista, jagody także. Wskazówki wskazywały jasno na tytoń. Co do następnych zagadek zastanowię się czy dać Wam je na forum.


po co te tajemnice jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć to się dowie
za godzinę kolega wróci ze szkoły i się dowiem co dalej mimo że błędna odpowiedź podałem
 

DeletedUser182

Gość
Gość
po co te tajemnice jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć to się dowie
za godzinę kolega wróci ze szkoły i się dowiem co dalej mimo że błędna odpowiedź podałem

A jak zerkniesz do działu na S8 to nawet i godziny nie będziesz musiał czekać :p
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Druga zagadka juz jest fajna - o takie cos wlasnie mi chodzilo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest fajna ale trudna

Można się dowiedzieć ile osób przeszło dalej ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy po wysłaniu odpowiedzi od razu dostaniemy potwierdzneie czy jest dobra?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jak ktoś wie, to niech nie podpowiada a jak już musi, to niech zaszyfruje tym samym szyfrem i cześć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będzie tak jak w poprzednim przypadku, odpowiedź dostaniecie jeżeli dostaliście się do III etapu.

Tak, ale czy od razu po wyslaniu czy jak sie zbierze 10 osob? (chodzi o to ze wyslalem juz i chcialem wiedziec czy dobrze:p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie pierwsza część eventu okazała się nie trudna lecz głupia. Sam jestem palaczem i gdy zakrztuszę się dymem, to kolejny "mach" mi nie pomoże a wręcz przeciwnie. Indianin miał swój tytoń w woreczku przy pasie, więc po co był mu inny ? Jak duszący się indianin nabije i zapali kolejny raz fajkę ? :D
Owszem woda była zbyt oczywista, ale doświadczenie mówi, że często najbardziej oczywistych odpowiedzi nie bierzemy pod uwagę.
Nie ma tu się co obrażać i organizować lub nie organizować kolejnych eventów, wystarczy by one były trudne, ale zgodne z logiką.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do tej zagadki to mam oytanie

Wytłuszczonym drukiem jest napisane, że wystarczy podać jedno słowo, czy to oznacza, że tylko jedno słowo jest do odszyfrowania, czy wszystkie?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
co do tej zagadki to mam oytanie

Wytłuszczonym drukiem jest napisane, że wystarczy podać jedno słowo, czy to oznacza, że tylko jedno słowo jest do odszyfrowania, czy wszystkie?

Jedno słowo to odpowiedź na zagadkę, np "kilof"
 
Status
Zamknięty.
Do góry