Event świat 8

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
I mam odpowiedź... szkoda, że nie przeszedłem do II etapu... :/ Nie taka trudna zagadka, choć powiem, że bardziej podoba mi się ta, niż pierwsza... Co do tej pierwszej: Odpowiedź wg. mnie w ogóle z innej bajki... Tytoń? No ludzie...
 

DeletedUser15438

Gość
Gość
A ja przeszedłem do II etapu i 2 zagadkę również odgadłem :p Prawe mówiąc zbytnio się nie namęczyłem bo niektórzy gracze po prostu podają jak na tacy odpowiedzi... I nie ma za trudnej zagadki! :p Wystarczy tylko forum o temacie eventu poczytać uważnie :)
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
mam pytanie jesli nie brałem udziału w części 2 eventu mogę wziąć udział w 3 bo jest banalna
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 zagadka jest bardzo łatwa według mnie najłatwiejsza ze wszystkich jak do tej pory
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiedziałem, że to szyfr cezara:cool:

"kiedy sie modli
kleczy czlowiek i barw Siedem
zlota mnostwo i luk Wielki
woda jedna, swiatlo Jedno"
 
nie możesz, bo skoro nie brałeś udziału w II części to logicznie nie przeszedłeś do III etapu i oficjalnie nie bierzesz w nim udziału, czyli nie walczysz o nagrody... ale myślę, że możesz pobawić się nieoficjalnie dla zabawy i satysfakcji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osoby które nie brały udziału w poprzednich nie mogą brać udziału w tej, niby banalna a zobaczymy ile problemów stworzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie odpowiedź banalna do zadania 3 ;p
Sam bym się z chęcią pobawił gdyby nie to że nie miałem czasu na św 8...;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiedziałem, że to szyfr cezara:cool:

"kiedy sie modli
kleczy czlowiek i barw Siedem
zlota mnostwo i luk Wielki
woda jedna, swiatlo Jedno"

Do tego Indianin powiedział, że "wszystko się zmienia, idzie w przeciwnym kierunku", zatem:

Jedno światło, jedna woda,
Wielki łuk i mnóstwo złota,
Siedem barw i człowiek klęczy
kiedy modli się (do) TĘCZY :)
 

DeletedUser15438

Gość
Gość
Według mnie odpowiedź banalna do zadania 3 ;p
Sam bym się z chęcią pobawił gdyby nie to że nie miałem czasu na św 8...;p

Nie trzeba było grać od początku na 8 ś :) Ja zacząłem kilka godzin po wystartowaniu eventu i o dziwo dotarłem aż do III Próby :D Wystarczyło tylko trochę chęci :)

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry