Eventy

  • Rozpoczynający wątek Xx-Krycha-xX
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie dalsze eventy ?


  • W sumie głosujących
    184
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam jeżeli założyłem ten temat nie potrzebnie ale wszystkie inne związane z eventami są pozamykane.

A więc tak mam pytanie czy admini (Gah,Thompson itd.) mają w planach zrobić jeszcze jakieś eventy ?

Mi osobiście eventy się spodobały i to bardzo.A mam prośbe może i nie skromną więc z góry przepraszam ale mam cichą nadzieje ze jezeli moj post coś wniesie to bardzo bym prosił event na s2 :)


Pozwoliłem sobie dodać ankiete
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już mówiłem po ostatnim evencie nie organizuje żadnego innego, ponadto jestem administratorem światów 1 i 8 a tam eventy już się odbyły.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja póki co jestem za niski rangą, aby tworzyć eventy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm...czyli moge rozumieć iż z twojej strony nie mam na co liczyc ?
A kto jest administratorem swiata 2 ?
No nic mowi się trudno


Ten post kieruje do Gaha
 

DeletedUser

Gość
Gość
Seni oraz Hellander są szeryfami na 2 świecie i mogą zrobić event.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja bym proponował eventa na s7

rafsty, gabidz zorganizujecie coś??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już mówiłem po ostatnim evencie nie organizuje żadnego innego, ponadto jestem administratorem światów 1 i 8 a tam eventy już się odbyły.

No to co? Takie eventy to dobry pomysł na rozruszanie troche świata. Chociaż na jeden dzień. Nie wiem dlaczego nie mogą być częściej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie poprzednie eventy były świetne :)

Chętnie zobaczyłbym jakiś na s7
 
Na s7 bardzo dużo graczy czekało na event póki temat był świeży, teraz emocje z tym związane znacznie opadły
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że Gah się obraził ? Po tym jak na bodajże św. 8 były nie miłe zdania o evencie który wymyślił , ale piszę teraz po to żeby Ci uświadomić Szeryfie Gah że to chyba logiczne że niektórym może się to nie spodobać , a ty od razu musisz się denerwować i definitywnie kończyć z Eventami na swoich światach , gdyż zobacz ile ludzi czeka na dalszą historię Eventów ? Niektórzy wchodzą na Westa z myślą "O dzisiaj może jakiś Event" a tu nie ma i nie będzie bodajże na światach 1, 3, 8 i 10 były Eventy i się już skończyła passa fajnych historyjek ? Oczywiście nie liczę na to żebyś Gah już wracał do robienia Eventów , ale pomyśl ile ludzi czeka na jakiś Event ? , a ty im to zabierasz bo jak twierdzisz już nie zrobisz na światach 1 i 8 Eventu w zasadzie szkoda bo grałem na 8 :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gah a czy admini maja jakis obowiązek bycia online na forum poniewaz napisalem do admina s2 chyba 2 dni temu i ciagle nic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że Gah się obraził ? Po tym jak na bodajże św. 8 były nie miłe zdania o evencie który wymyślił , ale piszę teraz po to żeby Ci uświadomić Szeryfie Gah że to chyba logiczne że niektórym może się to nie spodobać , a ty od razu musisz się denerwować i definitywnie kończyć z Eventami na swoich światach , gdyż zobacz ile ludzi czeka na dalszą historię Eventów ? Niektórzy wchodzą na Westa z myślą "O dzisiaj może jakiś Event" a tu nie ma i nie będzie bodajże na światach 1, 3, 8 i 10 były Eventy i się już skończyła passa fajnych historyjek ? Oczywiście nie liczę na to żebyś Gah już wracał do robienia Eventów , ale pomyśl ile ludzi czeka na jakiś Event ? , a ty im to zabierasz bo jak twierdzisz już nie zrobisz na światach 1 i 8 Eventu w zasadzie szkoda bo grałem na 8 :(

Wiele było zdań że event za trudny a bo jak to mógł być tytoń. Na światach 1 i 8 były już eventy, na dzień dzisiejszy nie planuję zrobić innych, nie wiem jak z resztą światów bo to decyzja innych Szeryfów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mili Państwo:

"Event", czyli wydarzenie, czyli nie coś, co odbywa się codziennie, prawda? Teoretycznie moglibyśmy robić event nawet co 36dni, żeby każdy świat miał jeden event w roku i ściśle trzymać się tej zasady...
Pewnego dnia event nastąpi, ale może to być zarówno jutro, jak i za miesiąc albo za trzy, tak więc proszę o tym pamiętać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od ostaniego eventu minely 30 albo 33 dni więc rozumiem ze za 6 albo 3 dni bedzie event ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może tak, może nie, może wcześniej, może później...

:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może jednak ?
Jak mówimy tak robimy - to bedzie moje prywatne przyslowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry